Facebook+İnstagram hesapları ( Sayfalı , pp,kapaklı , Business Meneger için uygun hesaplar )

TEK HESAP FİYATINA İKİ HESAP BİRDEN

Facebook hesapları ile instagrama giriş yapılarak hesaplar bağlanmıştır , business meneger hesabı açmak icin uygun hesaplardır.

Hesaplar Facebook iD - Şifre - instagram id - instagram şifre - hesapların maili - mail şifre şeklinde teslim edilmektedir

Hesaplar mail.com.tr sitesinden açılan mail adresleriyle ve TR Mobil ip adresleri ile açılmıştır

Facebook Hesaplarında

1 - Profil Fotoğrafı

2 - Kapak fotoğrafı

3 - 1 adet Sayfa bulunmaktadır

İnstagram hesaplarında

1 - Profil resimi bulunmaktadır

2 - Biyografi doldurulmuştur

- Instagram takipçi kasma sitelerinde

- Sosyal mühendislik projelerinizde

- Facebook Business Meneger, reklam çıkma projelerinizde

Hayal gücünüze ve ihtiyaçlarınıza göre çok daha farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

SATIN ALDIKTAN SONRA ALIM ONAYI YAPIP OLUMLU YORUM YAPANLARA INSTAGRAM HESAP KAPAMA METHODU GÖNDERİLECEKTİR.

Önemli:

Hesaplar takip, takipçi olarak sıfır (0)'dır. Bu hesapları çeşitli nedenlerden dolayı birden çok facebook, Instagram hesabına ihtiyaç duyanlar için kurulmuştur.

Hesapların hepsi kontrol edilerek eklenmiştir giriş yapmadan önce facebook.com/hesap-id şeklinde kontrol edin lütfen

Hesaba girmeden önce ve sonrasında yapılması ön görülenler ;

1 - Birden fazla hesap alırsanız algoritmanın sizi spama düşürmemesi için hesaplara giriş yapmadan önce çerezlerinizi temizleyip modemi kapat aç yapın.

2 - Hesaplar size teslim edilmeden önce kontrol edilir , yani hesaba ben girebiliyorsam size bilgilerini atarım kontrol sağlanır , hesap id ve sifresi atıldıktan sonra girişte veya ilerde kilitlenirse yardımcı olamıyoruz maalesef

3 - Hesaplarda çok işlem yapılırsa veya bir terslik algılar ise facebook hesap kilitlenibilir lütfen hesapları buna göre kullanın , bu yazdığım anlatımlar kilitlenmesini önlemeye yardımcı olmak amaçlı yazılmıştır yani bu dediklerimi uygularsaniz bile kapanma veya kilitlenme şansı var maalesef , facebook algoritması yapay zeka ile çalıştığından dolayı çok saçma şeyler yapabilmekte.

10 Genel Ortalama
10 Güvenilirlik
8 Memnuniyet
10 İletişim
10 Teslimat
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir ?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

  • İtemsatış alışveriş süreci sona erene kadar ücretinizi güvene almaktadır. Alışveriş sonrası süreçte iade, teknik destek gibi konulardan ürünün satıcısı sorumludur.
  • İlan başlığı ve açıklamasında telefon numarası, sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktır, tespiti halinde ilan ve hesabınız kapatılır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve oluşabilecek sorunlarda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır.
  • Hesap satışlarında eğer satıcı hesabı geri alma girişiminde bulunursa ve alıcı şikayette bulunduğunda satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır.
  • Bu linkten yardım merkezine giderek site hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
İnstagram 1000 Bot Beğeni
İnstagram 1000 Bot Beğeni
10.00 TL
İnstagram 1000 Bot Beğeni Sadece 10 TL Paranız İtemsatış Güvencesi Altındadır.
mustafaocakol38 SATICImustafaocakol38
İnstagram 1000 Türk Gerçek - Bot Takipçi
İnstagram 1000 Türk Gerçek - Bot Takipçi
12.00 TL
İnstagram 1000 Türk Gerçek - Bot Takipçi Sadedece 12 TL Paranız İtemsatış Güvencesindedir.
mustafaocakol38 SATICImustafaocakol38
32.9K ucuza acil paraya ihtiyaç oldugu için ucuzdur
32.9K ucuza acil paraya ihtiyaç oldugu için ucuzdur
300.00 TL
kazakistan hesabıdır
AlpBeys SATICIAlpBeys
4000 Takipçili Twitter Hesabı
4000 Takipçili Twitter Hesabı
50.00 TL
Evet, twitterde büyümek çok zor. Tumblr yazılarınız çok kişi tarafından görülmüyor. Sayfanız çok yavaş büyüyorsa bu hesa
warleonq SATICIwarleonq
1k Takipçili İstagram Hesap
1k Takipçili İstagram Hesap
35.00 TL
Hesap Bana Aittir Hikayesini En Az 250 Kişi Görünteliyor Bazen 500 OluyorSatın Almadan Önce Yazmayı Unutmayın
HasanBey1 SATICIHasanBey1
120K Takipçili Hesap Satılık
120K Takipçili Hesap Satılık
1850.00 TL
HESABI SATIN ALANA 1 AYLIK OTO BEĞENİ HEDİYE EDİLECEKTİRHesabın açılış yılı 2018'dir. Kurucu mailli olarak verilmektedir
esavas SATICIesavas