İtemSatış

⚠️ Sipariş Vermeden Önce Mutlaka Okuyunuz. 

 İnstagram Kullanıcı Adınızı Sipariş Verdikten Sonra Bize İletiniz. 

 Minimum Sipariş: 500 Adet 

⏳ Tahmini Başlama Süresi 2-3 Gün İçerisindedir.

⌛️ Aksi Durumda Gönderim Süresi 7 Güne e Kadar Uzayabilmektedir. 

⛔️ Sipariş Tamamlanmadan Lütfen Başka (Servis,Satıcıdan) Takipçi Almayınız Aksi Taktirde Oluşabilecek Karışıklıktan Siz Sorumlusunuz.

 Verdiğiniz Sipariş Tamamlanmadan Lütfen Hesabı Gizliye Almayınız Ve Kullanıcı Adınızı Asla Değişiklik Yapmayınız Aksi Taktirde Paranız İade Edilmez Sipariş Tamamlandı Olarak Kabul Edilir. 

Takipçiler düşebilir. Garanti Verilmemektedir!!! 

✔ Takipçiler 100% Aktif Ve Türk Kullanıcılardır. Takipten Çıkabilirler. İade YOKTUR

 Bir çok instagram sayfasında çekiliş düzenleyerek, çekiliş koşullarında hesabınızı takip etmeyi de ekleyerek gerçek takipçilere sahip olmanızı sağlıyoruz.

Siyasi, kumar, şiddet ve cinsel içerikli profillere işlem yapılmamaktadır. İşlem yapılacak olan profilin gerçek kişiye ait olması gerekmektedir.

 Minimum yüklenmiş 3 fotoğrafa sahip olması gerekmektedir.

 Hesabınız gizli olmamalı! Gizli hesaplara gönderim yapılamaz.

 Yoğunluk oluştuğu zaman servis hızı değişim gösterebilir.

Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

** SİPARİŞ VEREN TÜM MÜŞTERİ (ALICILAR) YUKARIDA Kİ TÜM ŞARTLARI OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIR.

** TAKİPÇİ DÜŞÜŞLERİNDE YARISI DA DÜŞEBİLİR TAMAMI DA HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLULUK KABUL EDİLMEZ. TÜM SORUMLULUK ALICIYA AİTTİR.

** HESAP İLE İLGİLİ YUKARIDA BAHSEDİLEN KULLANICI ADINI DEĞİŞTİRMEK VEYAHUT HESABI GİZLİYE ALINMASI DURUMUNDA PARANIZ İADE EDİLMEZ.

** YANLIŞ VERİLEN İŞLEM YAPILACAK KULLANICI ADI BİLGİSİNDE SORUMLULUK ALICIYA AİTTİR. YANLIŞ HESAP BİLGİSİ VERİLMESİ DURUMUNDA İŞLEM GÜNCELLENEMEZ VERİLEN HESAP BİLGİSİNE YÜKLEME YAPILIR.

10 Genel Ortalama
10 Güvenilirlik
10 Memnuniyet
10 İletişim
9.9 Teslimat
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir ?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

Vitrin İlanı Öne Çıkan 1000 BOT TAKİPÇİ
1000 BOT TAKİPÇİ
10.00 TL
⚠️ Sipariş Vermeden Önce Mutlaka Okuyunuz. ✔ İnstagram Kullanıcı Adınızı Sipariş Verdikten Sonra Bize İletiniz.&nbs
gruzzgamers SATICIgruzzgamers
1 K TÜRK BEĞENİ İNSTAGRAM
1 K TÜRK BEĞENİ İNSTAGRAM
12.00 TL
⚠️ Sipariş Vermeden Önce Mutlaka Okuyunuz. ✔ İnstagram Gönderi Linkini Sipariş Verdikten Sonra Bize İletiniz.&
PremiumHesapTr SATICIPremiumHesapTr
500 TÜRK ORGANİK TAKİPÇİ
500 TÜRK ORGANİK TAKİPÇİ
19.99 TL
⚠️ Sipariş Vermeden Önce Mutlaka Okuyunuz. ✔ İnstagram Kullanıcı Adınızı Sipariş Verdikten Sonra Bize İletiniz
gruzzgamers SATICIgruzzgamers
500 BOT TAKİPÇİ
500 BOT TAKİPÇİ
7.00 TL
⚠️ Sipariş Vermeden Önce Mutlaka Okuyunuz. ✔ İnstagram Kullanıcı Adınızı Sipariş Verdikten Sonra Bize İletiniz
gruzzgamers SATICIgruzzgamers
sınırsız takip isteği olan 1500 takipçili hesap
sınırsız takip isteği olan 1500 takipçili hesap
43.00 TL
hesapta daha önce 50 takipçi satın alınmıştır fakat site üzerinden buga girdiği için hesap gizliye alındığında tekrar 90
xmemo051708 SATICIxmemo051708