League of Legends LoL Hesap Satış Sitesi - İtemsatış.com

League of Legends LoL Hesap Satış Sitesi - İtemsatış.com


Güvenilir LoL Hesap Alışverişi Yapabilmeniz Mümkün

Eğer güvenilir ve kurumsal bir League of Legends LoL Hesap Satış Sitesi arayışındaysanız, şu anda doğru adrestesiniz.


İtemsatış Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde hizmet vermekte olan, kurumsal bir şirkete bağlı projedir. Sitemizde güvenli bir ortam oluşturarak alışveriş işlemlerinde sizi kötü niyetli kişilerden korumayı amaçlıyoruz. Buna bağlı olarak geliştirdiğimiz Güvenli Ticaret Sistemini bu linkten okuyabilirsiniz.


LoL Hesap Satışı Sitesi

İtemsatış'a ücretsiz bir şekilde üye olduktan sonra yine ücretsiz olarak dilediğiniz kadar ilan oluşturabilirsiniz. İlanınıza vitrin ilan veya öne çıkarılan dopingi uygulayarak daha fazla kişinin görmesini sağlayabilir ve daha hızlı satabilirsiniz.


Genelde oyundan sıkılan veya hesabını gerçek paraya dönüştürmek isteyen kişiler hesap satışı yöntemine başvurur. Sitemizden bir LoL Hesabı satın almadan önce satıcı ile iletişime geçin ve neden sattığını sorun. League of Legends Hesabı satın alacağınız kişinin güvenilir satıcı rozeti olduğundan emin olun. İtemsatış üzerinde T.C. kimlik doğrulaması yapmış kişilere bu rozetten verilir ve diğer satıcılara göre daha güvenlidirler.


İlanınız satıldıktan sonra başarılı bir şekilde LoL Hesabınızın devrini gerçekleştirin, ardından bakiyenize gelen parayı kartınıza çekerek gerçek paraya sahip olun!


League of Legends (LoL) hesabınızın değerini anlayabilmek için sitedeki diğer ilanları inceleyebilirsiniz. Böylece içerisindeki şampiyonları, kostümleri ve RP miktarı gibi ögeleri karşılaştırarak kendi LoL hesabınıza değer biçebilirsiniz.


Önceki Haber
LoL Sana Özel Mağaza Aktif

LoL Sana Özel Mağaza Aktif

10 ay önce 4 dk okuma süresi

Belirli etkinlik sürelerinde oyuna eklenen ve oyunculara indirim fırsatı sunan League of Legends Sana Özel Mağaza şu anda aktif.League of Legends Sana Özel Mağaza Nedir?League of Legends Sana Özel Mağaza, Riot Games'in zaman zaman oyuna eklediği bir indirim kampanyasıdır.En çok tercih ettiğiniz 6 şampiyonun değerli kostümlerinde, rastgele bir şekilde %60'a varan indirimler kazanırsınız. Bu indirimler sayesinde beğendiğiniz kostümlere ucuz şekilde ulaşabilir ve hemen vadide gösteriş yapabilirsini

Sonraki Haber
Riot Games, MMORPG Oyun Çıkarma Hazırlığında

Riot Games, MMORPG Oyun Çıkarma Hazırlığında

10 ay önce 4 dk okuma süresi

Riot Games MMORPG oyun geliştirecekRiot Games 2006 Kaliforniya'da kurulan rastgele bir oyun firmasıydı. Şirket 2009 yılında League of Legends'ı piyasaya sürmesiyle birlikte akıl almaz yükselişi başlatmış oldu. Günümüzde dünyanın en çok oynanan ve e-spor sahnesi en gelişmiş olan MOBA oyunu konumundalar. Uzun yıllar boyunca yalnızca League of Legends ile uğraşan Riot Games, 2019 yılı ile birlikte kolları sıvayıp, yeni oyun projelerini duyurdu.Önce League of Legends'in içerisine entegre TFT, sonras