Discord Nitro Nedir? Nitro İncelemesi

Discord Nitro Nedir? Nitro İncelemesi

Oyuncuların birbiriyle sesli iletişim kurmak için kullandığı bu uygulama, son yılların en çok ses getiren sesli iletişim uygulaması oldu.

Discord Nedir?

Oyuncular arasında şu anda en çok kullanılan sesli iletişim programıdır. Oyunda veya sosyal medyada tanıştığınız birisi ile Discord üzerinden yazışabilir, sesli veya görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Aynı anda oyun oynadığınız birden fazla kişiyle iletişimde olabilmek oyun içerisinde daha uyumlu hareket etmenizi sağlayacak ve zafere bir adım daha yaklaşacaksınız.

Discord Nitro Nedir? Nitro İncelemesi

İsterseniz kendiniz yeni bir sunucu oluşturun ve kendinize bir ortam yaratın, isterseniz de hali hazırda bir sunucuya katılıp sosyalleşin. Bu konuda Discord sizden hiçbir ücret talep etmiyor, tüm işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Profil resminizi, kullanıcı adınızı dilediğiniz gibi dizayn edebilir ve ücretsiz şekilde Discord'da arkadaş ekleyebilirsiniz.


Mobil Uygulama

Discord'u Google Play Store ve App Store üzerinden indirerek, ücretsiz şekilde mobil cihazlarınızda da kullanabilirsiniz.


Discord Nitro Nedir?

İki tür Nitro aboneliği bulunmaktadır, Discord Nitro ve Discord Classic. İhtiyacınıza göre bunlardan birisini belirleyip satın alabilirsiniz.

Discord Nitro belirli bir ücret karşılığında özel hizmetler almanızı sağlar. Tüm kanallarda özel emojilere, animasyonlu avatarlara ve server boost gibi özellikleri içinde barındırır, Discord Nitro fiyatı 9.99$'dır

Diğer cezbedici özellikler;

  • Full HD Yayın
  • Özel Discord Ad Etiketi
  • Upload Hızı Artışı
  • Server Boost
  • Gif Avatar
  • Nitro Rozeti


İtemsatış üzerinde ilan oluşturarak Discord Nitro ya da Discord hesap satışı yapabilirsiniz.


Bu linke tıklayarak İtemsatış Discord sunucusuna katılabilirsiniz.


Önceki Haber
CS: GO Broken Fang Güncellemesi

CS: GO Broken Fang Güncellemesi

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

CS: GO Broken Fang GüncellemesiOperasyonlara aşina değilseniz, CS: GO her sezon içerik indirimleri yapıyor ve ücretsiz bir şekilde bir sürü yeni deneyim sunuyor, aynı zamanda özel ödüllerin kilidini açan Premier Pass seçeneği de ekleniyor.Broken Fang'ın önemli özelliklerinden biri ücretsiz olan Retakes olarak adlandıran yeni bir oyun seçeneğidir. Üç terörist yerleştirilen bombayı dört Anti teröriste karşı savunur, ancak her tur başında tazelenmek için herkesin bir yükleme kartı seçmeniz gerekiyo

Sonraki Haber
League of Legends: Wild Rift En İyi Tanklar

League of Legends: Wild Rift En İyi Tanklar

2 yıl önce 7 dk okuma süresi

Tank Ne Demek?MOBA oyunlarının genelinde tank tabiri bulunmaktadır, tank denildiğinde aklınıza ne geldiğini tahmin edebiliyorum :) League of Legends Wild Rift şampiyonları arasında Garen, Nasus, Singed, Blitzcrank gibi şampiyonlara tank denmektedir. Bunun sebebi ise bu şampiyonların can, zırh, büyü direnci gibi oranlarının diğer şampiyonlara oranla çok daha fazla olmasıdır. Tüm bunlara ek olarak Wild Rift takım kompozisyonunuzda mutlaka bir tank oyuncusu olması gerekir. Savaşlarda hasarı tutacak