İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.


HESAPLARIMIZ EUW SUNUCUSUNDA YENİ 30 LVL OLMUŞ MAİL ONAYSIZ HİÇBİR DERECELİ ÖZGEÇMİŞİ BULUNMAYAN HESAPLARDIR -İÇERİSİNDE +10000 MAVİ ÖZ BULUNUR- GANİMETLERİNDE 20 ŞAMPİYON KAPSÜLÜ VE 6 ADET KALICI ŞAMPİYON KRİSTALİ BULUNMAKTA. BUNLARIN YANINDA 1DEN FAZLA KOSTÜM ,ANAHTAR VE KUTULAR MEVCUTTUR - MAİL ONAYSIZ OLDUĞU İÇİN ALDIĞINIZ ANDA KODA GEREK KALMADAN MAİLİ ÜSTÜNÜZE ALABİLİR VE HESABIN İLK SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.-HESAPLARI ALDIĞINIZDA HİÇBİR BİLGİYİ DEĞİŞTİRMEDEN KONTROL EDİP EN UFAK SORUN VARSA BİZE BİLGİ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE HESAPLARIMIZDA ÇIKAN EN UFAK SORUN BİZİM SORUMLULUĞUMUZDADIR VE ANINDA YENİ HESAP TEMİN EDİLİR- AKLINIZA TAKILAN HER TÜRLÜ SORU İÇİN MESAJ ATABİLİR, SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ- 7/24 TESLİMAT YAPILIR.

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların itemsatış seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Güvenli Ticaret Nedir ?

İtemSatış Güvenli Ticaret Sistemi ile alıcı ve satıcı arasında güven köprüsü oluşturur. Bu sistemin amacı dolandırıcılığın önüne geçmek ve üyelerimizi korumaktır.


Peki sistem nasıl çalışır?

- Alıcının sipariş vermesinden sonra satıcıya sms gönderilir ve ürünü belirttiği teslimat süresi içinde teslim etmesi için bilgilendirme yapılır.

- Bu sırada alıcının sipariş için ödediği ücret bizim güvenli havuz hesabımızda bekletilir.

- Satıcının ürünü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. 

- Satıcı video kaydı alıp ürünü teslim ettikten sonra, bildirimlerden teslimatı yaptığını onaylar ve alıcının onay vermesini bekler. 

- Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra teslim aldığına dair onay vermesi gerekir.

- Onay verilmesinin ardından ücret satıcıya aktarılır böylelikle güvenli ticaret gerçekleşmiş olur.

- Eğer satıcı ürünü teslim ettiyse ve 24 saat içinde alıcı onay vermezse satıcıdan teslim ettiğine dair video talep edilir.

- Satıcının teslim ettiği videoda ürünü başarılı bir şekilde teslim ettiği onaylanırsa ücret satıcıya aktarılır.

- Eğer satıcı videoyu tarafımıza göndermez ise para alıcının hesabına geri aktarılır.


Alışveriş işlemleri canlı destek üzerinden yapılmaz. Yaptığınız işlemlerde paranız %100 İtemsatış güvencesindedir. Alışverişi tamamlayıp onay verene kadar paranız kesinlikle satıcıya gönderilmez. Yaşanabilecek her türlü sorun ve aklınızdaki sorular için destek talebi oluşturarak veya canlı destek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Sorunsuz Alışveriş Yapabilmek İçin Lütfen Okuyunuz!

1- Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem bildirim olarak, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.

2- Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtemsatış olarak size yardımcı olamayız.

3- Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.

4- İtemsatış ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.

5- Yaptığınız hatalı teslimat durumunda İtemsatış.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

6- Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Telefon numarası, oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.

7- Hesap alışverişlerinizde şifreyi ve mail adresini tamamen üzerinize almadan, hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz. İtemsatış sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtemsatış sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.İlan Alışveriş Sistemi Nasıl İşler?

Aşağıdaki adımları takip ederek ilanınızı sorunsuzca satabilir/alabilirsiniz. Yaşanabilecek her türlü sorunda canlı desteğimize başvurunuz. Alıcı/Satıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın.

EUW Judgement Kayle (2011 Nadir Skin)
20.00 TL
Hesap Özellikleri:Judgement Kayle ve Kayle bulunmaktadır. (Türkçesi Başyargıç kayle 2011 skinidir ve alınamaz.)Hesaplar
EUW Nadir Simgeli Hesaplar
60.00 TL
Fotoğrafta gördüğünüz ve bazı simgelere sahip hesaplarım bulunmakta bilgi ve istekleriniz için mesaj atınız ona göre bir
lol hesabı euw
30.00 TL
uzun zamandır oynamıyom ranksız geçeç sezonu gold bitirdim köstümlerfln var daha çok destek karakterleri var
RU Plat 40 Şampiyon 14 Kostüm
98.00 TL
Hesap Rusya sunucusundadır. 3 iade hakkı bulunmaktadır ve 1 kez chat ban yemiştir. Önceki sezon Gold 2 bitirmiştir ve şu
Euw 30Lv unranked 45-55K arası mavi öz
22.00 TL
Euw 30Lv unranked hesaplar. 45-55K arası mavi öz vardır. Her şeyi değişir ban riski yoktur! Hızlı teslimat!