VALORANT Yeni Koleksiyon Ruh Azabı Geliyor

VALORANT Yeni Koleksiyon Ruh Azabı Geliyor

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan VALORANT adlı FPS oyununun en güncel kaplama koleksiyonu Ruh Azabı oyuna gelmektedir peki kaç VP olacak?

Her bölümle ve yamayla beraber oyuna yeni silah koleksiyonları ekleyen Riot Games, Valorant'ın yeni güncellemesiyle birlikte Ruh Azabı koleksiyonunu oyuna ekleyecektir. Valorant'a yeni gelecek olan yeni setin Cadılar Bayramı temasında olacağı kesinleşmektedir. hayalet efektleri ve skor aldıkça farklı bir temaya bürünmesiyle birlikte oyuna geliyor. Ruh azabı bugün 23:00'da oyuna gelecektir. Sete sahip olmak için Valorant hesabınıza giriş yaparak mağaza bölümünden rahatlıkla alabilirsiniz.


Valorant Ruh Azabı Koleksiyonu Kaç VP Olacak?

Yeni kaplama koleksiyonu Ruh Azabı, Valorant oyun içi mağaza vitrininde 7.100 VP fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Yani bu koleksiyona sahip olmak için ödemeniz gereken tutar tam olarak 7.100 VP. Ama merak etmeyin, İtemsatış sayesinde indirimli VALORANT Point satın alarak, daha ucuz şekilde Ruh Azabı koleksiyonuna sahip olabilirsiniz. Hemen aşağıdaki linke tıklayın ve Valorant Points ( VP ) satın alın.

https://www.itemsatis.com/urunler/valorant-points-vp-satin-al.html


Ruh Azabı Phantom 1.775 VP karşılığında satın alınabilir.

Ruh Azabı Spectre 1.775 Valorant puanına satılıyor.

Ruh Azabı Guardian 1.775 Valorant RP karşılığında alınabilir.

Ruh Azabı Ghost 1.775 Valorant Point karşılığında satılıyor.

Ruh Azabı Tırpan 3.550 Valorant VP karşılığında alınabilir.


En Ucuz Valorant VP Kimden ve Nereden Alınır?

Yeni bir sete sahip olmak, yeni ajan almak ve yeni içeriklerine sahip olmak istiyorsanız eğer hesabınızın satın alım kredisinin yeterli olması gerekmektedir. En uygun fiyatlı Valorant Point ( VP ) ise tabii ki İtemsatış'tan satın alınır, hemen aşağıdaki linkte tıklayın ve ürün sayfasına gidin.


https://www.itemsatis.com/urunler/valorant-points-vp-satin-al.html


Sitemize bakiye yüklerken Türkiye'nin en güvenli ödeme seçeneklerini sizlere sunuyoruz. GPay, Papara, İninal ve banka havalesiyle siteye yükleme yapabilirsiniz. Ürünlerimiz 7/24 stoklarda otomatik teslim edilir, bir dakika bile olmadan anında kodunuzu alabilirsiniz. Vakit kaybetmeden bu avantajlardan yararlanmak için hemen üye olabilirsiniz ve alışveriş yapabilirsiniz. Sizin görüşleriniz nelerdir? Riot Games'in oyuna en son getirdiği bu yeni seti beğendiniz mi? Yorumlarınızı bizlerle paylaşabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek diğer haberlerimizin bildirimini alabilirsiniz.


Önceki Haber
LoL'e Yeni Gelecek Olan Arş Hükümdarı Kostümleri Kaç RP Olacak?

LoL'e Yeni Gelecek Olan Arş Hükümdarı Kostümleri Kaç RP Olacak?

3 ay önce 10 dk okuma süresi

Arş HükümdarlarıLeague of Legends'e bitmek bilmeyen kostüm getirisi günden güne devam etmektedir. Riot Games özel olarak League of Legends'tan elde ettiği gelirler karşılığında yeni tema kostümleri her yıl devam etmektedir. League of Legends'a gelecek olan Arş Hükümdarı kostüm serisi bir Neon havası verdiği ve bu kostümlerin tıpkı Kod adı ve Sonsuz Karanlık kostümlerinin birleşimi gibi durmaktadır. Kostümlerin fiyatı da şimdiden belli olmuş durumdadır.Arş Hükümdarı Kostümleri Arş Hükümdarı Pyke

Sonraki Haber
2023 Sezon Yaması Geldi LoL 12.22 Yama Notları

2023 Sezon Yaması Geldi LoL 12.22 Yama Notları

3 ay önce 10 dk okuma süresi

Kimya Ejderi Geri DönüyorKimya EjderiKimya Ejderi tekrardan aramıza katıldı. Riot Games'in yenileyip geliştirdiği ejderle hedefleri, oyuncuları agresif ve planlı hamlelere teşvik etmek ve oyuncuların üstünlük kurabilmek için sonuna kadar savaşmasını sağlamaya çalıştıklarından bahsetmektedirler.Kimya Ejderi: Kimya Ejderi yarı canın altına düştüğünde %33 Hasar Direnci kazanır ve %50 daha fazla hasar verir. Bu ejder her saldırısında toplam saldırı gücünün %100'üne + hedefinin canının %4'üne eşdeğer

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?