Valorant Nokta Crosshair

Valorant Nokta Crosshair

Bugün sizlere Valorant'ta en çok merak edilen ve kullanılan nokta crosshair'in nasıl yapılacağını göstereceğiz.

Valorant Nokta Crosshair


Çoğu FPS oyununda olduğu gibi Valorant'tada nişangahınızı özelleştirmek size farklı oyun seçenekleri sunar. En iyi nişangah sizin en rahat hissederek oynadığınız nişangahtır. Ve bu nişangahı oluştururken yaptığınız ayarlamalar oyunlarda daha avantajlı olmanızı sağlar. Bu ayarlamaları yaparken oyuncuların en rahat ettiği ve devamlı kullandığı nişangah arasında nokta crosshair bulunur.
Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?


Valorant Nokta CrosshairNişangâh ayarlarınızın sayı değeriyle oynarken daima çift sayılar (2, 4, 6) kullanmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Aksi takdirde nişangâhınız ekranınızı tam olarak ortalamayacaktır, bir iki piksellik hatadan dolayı oyun deneyiminiz az da olsa etkilenebilir. Ne kadar merkez odaklı oynarsanız o kadar kolay aim alabileceğiniz için cross'u daima minimalize kullanmalısınız.Adım adım nokta crosshair yapımı açıklayalım:


-Valorant’ta ESC’ye basarak ayarlara giderek nişangah kısmına giriyoruz,

-Merkez Nokta kısmını “Açık” yapıyoruz,

-Merkez Nokta Saydamlığını 1 yapıyoruz,

-Merkez Nokta Kalınlığını dilediğinizce ayarlıyoruz, (2, 4 veya 6 önerilir)

-Ana Çizgi Saydamlığı, İç Çizgi Saydamlığı ve Dış Çizgi saydamlığını 0 yapıyoruz.


Valorant Nokta CrosshairEğer oyunu Ingilizce oynuyorsanız:


-Oyundayken ESC’ye bastıktan sonra Settings bölümüne girin,

-Ayarlar bölümünde Crosshair’e tıklayın,

-Center Dot’u on olarak işaretleyin,

-Center Dot Opacity’i 1 yapın ,

-Center Dot Thickness’ı 3 yaparsanız nokta cross'u elde etmiş olursunuz. 


Keyifle oynayacağınız Valorant'ta kullanabileceğiniz Valorant Pointleri itemsatış.com'dan indirimli bir şekilde satın alın. Aynı zamanda sitemizden Valorant hesap satarak para kazanabilir, veya yeni bir Valorant Hesap satın alabilirsiniz.


Önceki Haber
LoL Kısaltmaları

LoL Kısaltmaları

3 ay önce 10 dk okuma süresi

            League of Legends KısaltmalarıOyun içerisinde iletişim kurarken sık sık karşılaşacağınız harf ve kelimelerin ne anlama geldiğini bilmenizde fayda var.Ace: Karşı takımın tüm şampiyonlarını öldürmek anlamına gelir.AD: Saldırı gücüdür.AD Carry: Nişancılar için kullanılan terimdir. Saldırı gücünün büyük çoğunluğunu nişancılar üstlenir.AFK: Bilgisayar başında olmamak veya oyunu terketmek anlamında kullanılır. "Away from keyboard"un (klavyeden uzak) kısaltmasıdır.Aggro: Kule veya minyon sa

Sonraki Haber
Rise Online Nedir?

Rise Online Nedir?

3 ay önce 7 dk okuma süresi

Rise Online Nedir ? Rise Online RokoSoft tarafından hazırlanan ücretsiz erişebileceğiniz bir MMORPG oyunudur. Oyunda ''Protean'' ve ''Lunaskar'' ırklarının mücadelesiyle karşılaşırsınız. 15 Nisan 2022 tarihinde ilk resmi sunucusunu başlatmış olan Rise Online Türkiye'nin ilk yerli MMORPG oyunudur. MMORPG Nedir? Çok sayıda oyuncunun bilgisayarlarından ya da oyun konsollarından internetini kullanarak birlikte oyun oynadığı, oyun içinde çeşitli karakterlere büründüğü büyük türde video oyunlarıdır.Ri