Pubg Mobile X Spider-Man No Way Home Geliyor

Pubg Mobile X Spider-Man No Way Home Geliyor

Bu haberimizde Pubg Mobile için gelen yeni etkinlik Spider-Man No Way Home filmi için gelebilecek özelliklerden bahsedeceğiz.

Pubg Mobile bu yılın sonlarına doğru yaklaşırken yine bir marka ile bir işbirliği içerisine girdiler. Pubg Mobile x Arcane etkinliği ile birlikte Arcane dünyasını tanıma fırsatı ve mevcut firma Tencent olduğu için bir mod tasarlanarak oyuncuların beğenisine sunuldu. Şimdi ise Spider-Man No Way Home filmi için Marvel ile işbirliği içerisinde girerek duyuruldu.

Pubg Mobile X Spider-Man No Way Home Geliyor


Filmin vizyon tarihi bugün itibariyle Pubg Mobile'ye yeni bir etkinlikle gelecek. Pubg x Spider-Man No Way Home iş birliği ile gelecektir.

Pubg Mobile X Spider-Man No Way Home Geliyor


Spider-Man No Way Home vizyon tarihi 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girerek etkinliğin gelmesi planlanmakta bugün itibariyle. Tıpkı Pubg Mobile x Arcane'de olduğu gibi bir mod ile gelecek ve Spider-Man setini almak için bir fırsat olacak.


Önceki Haber
DWG Bir Sonraki Sezon İçin Hoya’yı Kadrosuna Dahil Etti

DWG Bir Sonraki Sezon İçin Hoya’yı Kadrosuna Dahil Etti

6 ay önce 4 dk okuma süresi

LCK Kore ligindeki üç sezon arka arkaya şampiyonluk kazanan Damwon KIA üst koridor oyuncusu için kadroya yeni birisi katılıyor. 2022 Bahar Mevsimi için geçtiğimiz günlerde bekleyişi duyuran Damwon KIA grubu için üst koridora Burdol ve Fredit BRION'dan Hoya'yı transfer etmiş bulunmakta. Showmaker, Canyon, Kellin ve Deokdam kesin bir karar ile Damwon KIA ve GEN ekibinin kadrosunda ettiği deneyimsizliği oyuncu Burdol üstleneceği için güvenmeyeceğini belirtmiş bulunuyor.Kadro Şu Şekilde OlacakÜst ko

Sonraki Haber
LoL EDG Temalı Kostümlerinin Onaylanıldığı İddia Ediliyor

LoL EDG Temalı Kostümlerinin Onaylanıldığı İddia Ediliyor

5 ay önce 4 dk okuma süresi

Worlds 2021'in ardından Edward Gaming (EDG) galip geldikten ve 2021 şampiyonluğunu kazandıktan sonra oyuncuların EDG temalı kostümlerin hangi şampiyonlara geleceğine dair merak konusu oluyordu. DWG'yi tacından ederek EDG bu yıl içinde mükemmel bir performans gösterdi önümüzdeki yılın Nisan aylarında beklenen ve hangi şampiyonlara EDG temalı kostümlerin çıkacağına dair bilgiler yavaştangelmektedir.Güney Koreli içerik üreticisi şampiyon takımındaki seçimin resmi olmadığı hedefleyerek çeşitli şampi

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?