Overwatch 2 Çıkışını Nihayet Yaptı Nasıl Oynanır

Overwatch 2 Çıkışını Nihayet Yaptı Nasıl Oynanır

Bu haberimizde Overwatch 2'nin gelişi şerefine sizlere oyunu nasıl oynayacağınızı ve nasıl kuracağınızı söyleyeceğiz detaylar açıklama kısmında yer almaktadır.

Overwatch 2

Blizzard'ın gözdesi olan moba ve fps karışı olan Overwatch oyununun gelişinin ardından oyun bir çok yandan popülerliğini bir süredir taşıyor. Kendine özgü karakterleri ve hikayesiyle adeta bir çığır açtı. Ancak malum olaylardan sonra oyunun oyuncu sayısı bir hayli düşmüştü. Tam da gözden düşmek üzereyken 1 Kasım 2019 tarihinde Overwatch 2 duyuruldu. Bu oyunu bir sonraki sürüme taşıyacak olan yeni bir oyun gibiydi ancak sistemsel değişiklerin yanı sıra dengelemelerde olacaktı. Microsoft'un Blizzard'ı satın alması sayesinde onu bu bataklıktan çıkarıp nihayet o nihai hakkını kazanabilecekti.


Overwatch 2 Free to Play yani Ücretsiz bir şekilde 4 Ekim 2022 itibariyle piyasa sürüldü. Overwatch 2'nin gelişi şerefine serverler neredeyse çöktü ancak Blizzard şimdilik bu sorunu çözmüş gibi bir çok oyuncu da oyunu oynamak için sabırsızlanıyor.Overwatch 2 Nasıl Oynanılır?

Overwatch 2'yi oynayabilmeniz için FPS deneyiminizin ve karakterlerin yeteneklerini bilmeniz gerekmektedir. En fazla 3 sınıf var Damage, Tank ve Support dengeli bir takım kurabilmek için en fazla bir support veya tank oynayabilmeniz gerekmektedir. Overwatch 2 en basit haliyle birden fazla haritası bulunacaktır. Overwatch 2 Nasıl Kurulur?

Battle.net adresinden ilk önce Battle.net istemcisini kurmanız gerekiyor ardından Battle.net servisinden yeni bir hesap açtıktan sonra istemciye giriş yapacaksınız. İstemciye girdikten sonra All Games bölümünden Blizzard bölümüne tıklayıp Overwatch 2'yi bulacaksınız. Overwatch 2'yi bulduktan sonra indirme butonuna tıklayarak oyuna girip kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.Overwatch 2 Sistem gereksinimleri


Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci Intel Core i7 ya da AMD Ryzen 5

RAM 6 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 ya da AMD R9 380

Depolama Alanı 50 GB


Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi Windows 10 64-bit

İşlemci Intel Core i3 ya da AMD Phenom X3 8650

RAM 6 GB

Ekran Kartı NVIDIA GeForce GTX 600 ya da AMD Radeon HD 7000

Depolama Alanı 50 GB


Overwatch 2 Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

İlk önce İtemsatış'a üye olmanız gerekiyor üye işleminiz bittikten sonra kullanıcı ile mesajlaşma bölümünden satıcı veya alıcıya ulaşarak ilk önce hesabın inceliklerini daha sonra satın al işlemini başlatarak hesabı teslim edebilir veya alabilirsiniz.

Overwatch 2 Hesap satış ve Hesap Alımı için buradaki bağlantıya tıklayarak ilanınızı oluşturabilir veya satın alım yapabilirsiniz.


Önceki Haber
Gold Bar Satışımız Başladı

Gold Bar Satışımız Başladı

3 ay önce 6 dk okuma süresi

Gold Bar nedir?MMORPG oyunlarda, oyun içerisinde geçerli para birimleri bulunur. Örneğin Knight Online ve Rise Online oyunlarında geçerli para biriminin adı Gold Bar'dır. Metin2'de Yang, Rise Online ve Lost Ark oyunlarında ise sadece Gold'dur. Biz ise hepsini kapsayan Gold Bar'ı kullanmayı tercih ettik. Siz değerli müşterilerimizin en güvenli şekilde bu ürünlere ulaşmasını sağlamak en büyük vizyonumuz. En güncel oyunları takip ederken, en rekabetçi fiyatları sunarak sizlerin kârlılığını gözetmek

Sonraki Haber
VALORANT Yeni Koleksiyon Kızıl Müsibet Vitrinde

VALORANT Yeni Koleksiyon Kızıl Müsibet Vitrinde

2 ay önce 6 dk okuma süresi

Her yamayla birlikte oyuna yeni silah koleksiyonları ekleyen Riot Games, VALORANT'ın yeni güncellemesiyle birlikte Kızıl Müsibet koleksiyonunu oyuna ekledi. Valorant'a yeni gelecek olan yeni setin LoL'de ki Zebani kostümlerinin temasına oldukça benzemektedir alev efektleri ve yanan çekiciyle birlikte oyuna geliyor. Kızıl Müsibet 12 gün boyunca mağazada yerine alacaktır. Sete sahip olmak için Valorant hesabınıza giriş yaparak mağaza bölümünden dilediğiniz gibi alabilirsiniz.VALORANT Kızıl Müsibet

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?