Rocket League Ücretsiz Olacak

Rocket League Ücretsiz Olacak

Rocket League artık Steam üzerinden değil Epic Games platformu üzerinden tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek. Detaylar aşağıda.

Epic Games her hafta 1 ya da daha fazla oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtarak piyasada kendini muhteşem pazarladı. Fortnite gibi büyük oyunların arkasında bulunan isim Rocket League oyununu da satın alarak rakibi Steam'a göz dağı verdi. Bu rekabet en çok oyuncuların işine gelecek gibi görünüyor çünkü Epic Games GTA V'i bile ücretsiz olarak dağıttı. Bu firma en tepede olmayı hak ediyor.

Rocket League Ücretsiz Olacak

Rocket League Ücretsiz Oluyor

İlk olarak 7 Temmuz 2015'te piyasaya sürülen çok oyunculu futbol oyunu Rocket League bu yaz itibarıyla ücretsiz oluyor. Psyonix'in geçen sene Epic Games tarafından satın alınması üzerine ilk adım bu yaz atılıyor. Rocket League artık sadece Epic Games üzerinden satın alınabilecek ve tamamen ücretsiz olacak. Oyunu Steam'dan alan oyuncular oynamaya devam edebilecek ve bu oyunculara hatıra içerikler hediye edilecek. Oyunun ücretsiz olmasıyla birlikte battle pass görevleri, kozmetik eşyalar ve rekabetçi mod gibi yeniliklerin de geleceği duyuruldu.

Steam Oyuncularına Ne Olacak?

Merak etmeyin Epic Games bu konuda oyuncularına sırtını dönmeyecek. Steam platformunda oyuna sahip olan tüm oyuncular güncellemelere ve oyuna sonsuza kadar erişebilecek. Ayrıca aşağıda bulunan hediyeleri de oyunu önceden satın alan oyunculara dağıtacaklar.

  • Oyun ücretsiz olmadan önce çıkan tüm Rocket League DLC’leri
  • Oyunu hangi sene oynamaya başladıklarını gösteren bir unvan
  • Legacy kalitesinde 200’den fazla common eşya
  • Golden Cosmos Boost
  • Diece-Oro tekerlekler
  • Huntress oyuncu banner’ı

Rocket League Sistem Gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit) or Newer (64 bit) Windows OS

İşlemci: 2.5 GHz Dual core

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 760, AMD Radeon R7 270X, veya daha iyisi

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 20 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit) or Newer (64 bit) Windows OS

İşlemci: 3.0+ GHz Quad core

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 470 veya daha iyisi

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 20 GB boş alan


Önceki Haber
Royal Youth'un 3 Oyuncusu Ceza Aldı.

Royal Youth'un 3 Oyuncusu Ceza Aldı.

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2020 Yaz mevsimine finansal sıkıntılar ile başlayan Royal Youth ekibinde sular durulmuyor. Takımın orta koridor oyuncusu Pulse, Orman oyuncusu Typhoon ve destek oyuncusu madlifeOnur 30 Kasım tarihine kadar tüm turnuvalardan men edildi. Yasaklamanın sebebinin oyuncular arasında "toxic" olarak bilinen Sportmenliğe aykırı tutum dolayısıyla gerçekleştiği açıklandı. 3 As oyuncusunu kaybeden Royal Youth ekibinin nasıl bir adım atacağını merak ediyoruz. Umarım eski gü

Sonraki Haber
Mafia 1 Remake Oynanış Videosu

Mafia 1 Remake Oynanış Videosu

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Mafia: Definitive Edition Çıkış Tarihi28 Ağustosta çıkış yapması planlanan oyun COVID-19 pandemisi sebebiyle ertelenmişti. Yeni ve kesin çıkış tarihi açıklandı. Mafia: Definitive Edition resmi çıkış tarihi 25 Eylül 2020. Mafia: Definitive Edition (Mafia 1 Remake) Trailer:Mafia: Definitive Edition HakkındaMafia 1 Remake versiyonu olan Mafia: Definitive Edition'da Mafia 3 oyun motoru kullanılmış. Mafia 1 hikayesi ve mekanları tamamen aynı kalarak korunmuş. Grafiklerde gözle görülebilir iyileştirme

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?