VFŞL 7. Hafta 2.Gün Maç Fikstürü.

VFŞL 7. Hafta 2.Gün Maç Fikstürü.

Riot Games'in popüler moba oyunu "League of Legends" Espor arenasında parlamaya tam gaz devam ediyor. İşte VFŞL 7. Hafta 2. Gün maçları.

VFŞL'de 7. Hafta 1.gün puan durumuna baktığımızla fastPay Wildcats birincilik koltuğuna oturmuş durumda. Sürpriz bir şekilde ikinci olan Galakticos'un hemen arkasında sezona bomba gibi başlayan Beşiktaş Espor bulunuyor. Zirve takibini yakından sürdüren Dark Passage yarışta bizde varız diyor. Sezona hayal kırıklığı ile başlayan 1907 Fenerbahçe Espor ve Papara Supermassive ise 5. sırayı paylaşıyor. Bakalım kalan maçlarda FB ve SUP neler yapacak? Bol çekişmeli bir LoLEspor 2020 Yaz mevsimi bizleri bekliyor.

2020 Yaz Mevsimi, Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Puan Durumu

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 7. Hafta 2. Gün Maçları

Papara Supermassive vs Galakticos

Supermassive'nin zirveyi yakalayabilmesi için bu maçı kesinlikle kazanması gerekiyor. Formda olan Galakticos'a karşı işleri gerçekten zor.

fastPay Wildcats vs Dark Passage

Lider Wildcats yaz mevsimine fırtına gibi başladı ve devam ediyor. Dark Passage karşısında zorlanacaklarını sanmıyoruz.

Galatasaray Espor vs Beşiktaş Espor

Lige büyük umutlarla başlayan fakat işleri yolunda gitmeyen GS zor günler yaşıyor. Beşiktaş'ın zorlanacağını düşünmüyoruz.

5Ronin vs 1907 Fenerbahçe Espor

Ligin sürpriz takımlarından 5Ronin eğer bir sürpriz daha yaparsa 1907 Fenerbahçe Espor'un işleri fena bozulacak. Yine de favorimiz 1907 Fenerbahçe.

Royal Youth vs Team Aurora

Ligin sonuncu takımları arasında formalite maçı. Team Aurora ekibi de Royal Youth gibi zor günler geçiriyor. İki takıma da başarılar dileriz.

League of Legends 30 Level Unranked Hesap Satın Almak İçin Tıklayın.

Sitemizde LoL Hesap Satışı ve LoL Hesap Alımı İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz: https://www.itemsatis.com/ilanlar/league-of-legends-tr.html

LoL Riot Points (RP) Satın Almak İçin: https://www.itemsatis.com/urunler/594/league-of-legends-tr.html

İtemsatış - Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Pazar Yeri ve Epin Satış Sitesi.

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz.Bir yorum bırakmak ister misiniz ?