Origin Nedir?

Origin Nedir?

Bugün sizlerle Origin ile ilgili merak edilenleri paylaştık.

Origin Nedir?

Origin EA Games firması tarafından oluşturulan EA oyunları satın alıp takip edebileceğiniz oyunların demo sürümlerini indirip deneyebileceğiniz orijin oyunlarına erişebileceğiniz bir platformdur. Platform üzerinden arkadaş ekleyebilir arkadaşlarınızla oyun girebilir, puan kasarak indirimleri yakalayabilirsiniz. Star Wars, Apex Legends, Battlefield, Need For Speed, Fifa, A Way Out, The Sims, It Takes Two vb. daha bir çok oyun ve ek paketlerini satın alıp oynayabilirsiniz. EA oyunlarının çoğu diğer platformlarda bulunmadığı için sadece Origin üzerinden satın alım yapabiliyorsunuz buda Origin kullanmanız için yeterli bir sebep. Aynı zamanda Origin ara ara düzenlediği kampanyalar ile oyuncuları daha çok orijinal oyun almaya teşvik ederek korsan kullanımını engellemeyi amaçlıyor.


Origin Nedir?

Originden Oyun Nasıl Yüklenir?

Siteden aldığınız tüm EA Games oyunları kütüphaneye eklenir ve istediğiniz bilgisayara kurabilirsiniz. EA Games oyunlarını yükleyebilmek için Origin hesabınız olması ve uygulamasını bilgisayarınıza kurmuş olmanız gereklidir.

Origin Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Origin hesabınız yoksa Origin.com adresine girip sol altta bulunan Register kutucuğuna tıklayarak ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. Doğum tarihinizi doldurduktan sonra, eposta adresiniz, belirleyeceğiniz şifre, Public ID girerek hesabınızı oluşturun ve dilediğiniz gibi oyun satın alıp gönlünüzce oynayın.


Sitemizden Origin Hesap Satış yaparak para kazanabilir, veya kendinize yeni bir Origin Hesap Satın alabilirsiniz.


Önceki Haber
Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu

Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu

1 ay önce 6 dk okuma süresi

Epic Games'in Haftalık Ücretsiz Oyunu7 - 14 Temmuz 2022 tarihleri arasında Epic Games üzerinden ücretsiz sahip olabileceğiniz oyun ''Killing Floor'' oluyor. Tripwire Interactive'in popüler kooperatif atıcı oyunu Killing Floor 2'de oyuncular Horzine Corporation'ın art niyetli unsurlarınca yaratılan Zed adı verilen korkunç katillerin işgal ettiği Avrupa kıtasına iner. 6 kişilik Eşli oyun modu ve 12 kişilik VS modu ile Zed katliamlarıyla dolu bir kargaşanın hakim olduğu oyunda adrenalin dolu hayatt

Sonraki Haber
Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

1 ay önce 6 dk okuma süresi

Brawl Stars Oyunu Nedir?Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 15 Haziran 2017'de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018'dir. Oyun 9 Haziran 2020'de Çin'e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulamadır ve özel Çin sunucularına sahiptir.Brawl Stars Nasıl Oynanır?Brawl Stars, çeşitli oyun modlarında, karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oy