PUBG Mobile 14. Sezon Başlangıç Tarihi

PUBG Mobile 14. Sezon Başlangıç Tarihi

PUBG Mobile 13.sezon sona eriyor. PUBG Mobile 14 .sezon ne zaman başlayacak? PUBG Mobile 14. sezon royale pass ödülleri neler olacak? Pubg Mobile 14. sezon fragmanı, PUBG Mobile 14. sezonda neler olacak? Gibi sorularınızın cevabı aşağıdaki makalemizde.

Pubg Mobile geliştirici ekibi Tencent Games oyunu her geçen gün daha da ileriye taşımaya devam ediyor. Pubg Mobile 13. sezonda ekledikleri Çılgın Miramar, Gizemli Orman Görevi ile birlikte oyuna renk kattılar. Artık 13. sezon görevleri ve etkinlikleri bittiği için 14. sezonun açıklanması bekleniyor. Resmi açıklama beklenirken Pubg Mobile 14. sezon hakkında çıkan söylentilerden bahsedelim;

PUBG Mobile 14. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Henüz Pubg Mobile tarafından resmi açıklama gelmediği için bilgilerimiz çok kısıtlı. Sezon 13'ün 12 Temmuz tarihi itibarıyla sona ereceğini duyurdular. Buna dayanarak tahminimiz 14 Temmuz sabah saatlerinde PUBG Mobile 14. Sezon başlayacak.

PUBG Mobile 14. Sezon Royale Pass Ödülleri Neler Olacak?

PUBG Mobile 14. Sezon ödülleri muhteşem silahlar, kıyafetler, kozmetikler ve kaplamalar olacak.

PUBG Mobile 14. Sezonda Neler Olacak?

PUBG Mobile'a özel ilk harita olan Livik 14. sezonda çokça oynanacak. Yeni sezonun isminin "Spark the Fame" olacağı konuşuluyor. PUBG Mobile 14. Sezon Royale Pass ile oyuna yepyeni görevler ve etkinlikler eklenecek. Pubg Mobile resmi twitter adresinden yapılan paylaşımda YAMAHA motorun yakın bir tarihte oyuna ekleneceğinin sinyali verildi.

PUBG Mobile 14. Sezon Fragmanı:

Videonun sahibi youtuber Mr.Ghost Gaming, 14. Sezonla birlikte M24 ve M416 için yeni kostümlerin geleceğini söyledi.

Hemen En Uygun Fiyatlarla PUBG Mobile UC Satın Almak için Tıkla

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz.Bir yorum bırakmak ister misiniz ?