Epic Games'in Haftalık Ücretsiz Oyunu

Epic Games'in Haftalık Ücretsiz Oyunu

Epic Games tarafından sizlerle ücretsiz şekilde buluşturulan oyun ''Car Mechanic Simulator 2018'' yayında.

Epic Games'in Haftalık Ücretsiz Oyunu Hangisidir?

23 Haziran - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Epic Games üzerinden ücretsiz sahip olabileceğiniz oyun ''Car Mechanic Simulator 2018'' oluyor. 

Arabayı tüm detaylarıyla ele alarak hayrete düşüren son derece ayrıntılı ve gerçekçi simülasyon oyununda tamir servisi imparatorluğunu kur ve büyüt reklamıyla Epic Games'e ücretsiz olarak gelen bu oyun normalde 33 TL fiyatında.


Epic Games'in Haftalık Ücretsiz Oyunu

Car Mechanic Simulator 2018 Nasıl Oynanır?

Car Mechanic Simulator 2018 Türkçe dil seçeneği ile geliyor, araçlarda çok fazla parçanın ve detayın olması sebebiyle İngilizcesi yeterli seviyede olmayan oyuncular için bu oldukça iyi bir durum. Oyuna ilk başladığınızda kendinizi oldukça büyük bir atölyenin içerisinde buluyorsunuz. Oyunun bu kısmı öğretici mod olarak geçiyor, burada aletlerin ne işe yaradığını öğrenebiliyorsunuz. Atölye içerisindeki araçlardan biriyle test sürüşüne çıktıktan sonra öğretici modun sona ermesini isteyip istemediğiniz sorusu geliyor. Öğretici moddan çıkmayı tercih ederseniz daha küçük olan kendi atölyenizde asıl oyuna başlıyorsunuz. Burada bir aracı tamir edebileceğiniz tüm alet edevat ve mekanizmalar bulunuyor. Artık kendi atölyenizde olduğunuza göre telefondan ilk işinizi alıp yeni mesleğinize başlayabilirsiniz. Almış olduğunuz işlerde bazı müşteriler araçlarında hangi parçalarda sıkıntı olduğunu size söylüyor, bazıları da sadece araçta nasıl bir sıkıntı olduğunu söylemekle yetiniyor, arızalı parçaları bulmakta size kalıyor. Müşterilerin talepleri ve araçlardaki arızalar her zaman için oldukça değişken; lastiklerde, frenlerde, süspansiyonda, motorda vs. aklınıza gelebilecek her yerde sorun olabiliyor.

Müşteri aracını ilk getirdiğinde araç atölyenin girişinde bulunuyor, onu araç asansörüne yerleştirmek işinizi kolaylaştıracağı gibi birçok tamir işi için de gerekli. Araç detayı menüsünden arızalı parçalar listesini ve müşterinin taleplerini görebiliyorsunuz. Demontaj işlemine geçtiğinizde de inceleme sekmesini kullandığınızda arızalı parçalar kırmızı renkli olarak gösteriliyor. Bu parçaların demontaj işlemlerini yaptıktan sonra bilgisayarınızı kullanarak internetten üzerinden yeni parçalar satın almanız gerekiyor. Satın alma işlemini gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken bir husus ise her parçanın her araca uymadığı ve bazılarının da özelliklerinin değiştirilerek satın alınması gerektiği. Yeni parçaları aldıktan sonra araç üzerinde montaj sekmesini kullanarak montaj işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

Yağ değişimi ve tekerlek değişimi gibi işlemleri gerçekleştirirken de ekstradan atölyenizdeki bazı aletleri kullanmanız gerekiyor. Jantlarla lastikleri birleştirip, lastik dengeleyicisi aletinde otomatik olarak dengelerini ayarlıyorsunuz. Yağ değişimini yaparken de yağ drenajını aracın altına koyup, eski yağın akmasını sağlıyorsunuz. Aracın bütün arızalarını giderdikten sonra dilerseniz parkura çıkıp test sürüşü yapabilirsiniz. Bu sürüşte ivme testi, süspansiyon testi, slalom testi ve fren testi yaparak aracın son durumunu görebiliyorsunuz. Bütün arızalar giderilip, müşterinin istekleri de yapıldığına göre artık siparişi tamamlayarak yeni bir iş alabilirsiniz.

Tamamen sipariş alım, onarım ve teslim üzerine kurulu bu oyunda bir nevi sanayi ustası oluyorsunuz. Araçlar hakkında ve tamirat ile ilgili bilgi sahibi olmanıza bile yararı olan bu oyunu ücretsizken satın almayı unutmayın.

Sitemizden Epic Games Hesap Satış yaparak para kazanabilir, veya kendinize yeni bir Epic Games Hesap Satın alabilirsiniz.Önceki Haber
Valorant 5.Bölüm 1. Kısım Yenilikleri

Valorant 5.Bölüm 1. Kısım Yenilikleri

2 ay önce 7 dk okuma süresi

Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Yenilikleri Nelerdir?Bildiğiniz üzere yeni bölümle birlikte Valorant'ta yeni harita Pearl'ı görüyoruz. Birbirinden özel yenilikler, koleksiyonlar, savaş bileti, harita ve kademe ile birlikte bizleri yeni bir macera bekliyor. Bu yazımızda genel olarak şuan bizlere sunulan yeniliklerden sizlere bahsedeceğiz.Yeni Harita: Pearl22 Haziran'da Pearl'e özel eşleştirme sırası olacak bu sayede dereceli ve normal sıralarda harita ile karşılaştığınızda nerede hangi konumda olacağı

Sonraki Haber
Discord Nitro ve Nitro Classic Nedir?

Discord Nitro ve Nitro Classic Nedir?

2 ay önce 7 dk okuma süresi

Discord Nitro ve Nitro Classic Nedir?Discord Nitro ve Nitro Classic nedir ve ne işe yarar ile ilgili bilgilerin tümü.Discord Nedir?Son zamanların en popüler uygulamalarından biri Discord, sesli bir iletişim uygulamasıdır. İnternet üzerinden tanıdığınız kişilerle iletişim kumanızı sağlayan uygulama tamamen ücretsiz. Üstelik birden çok kişiyle iletişim kurulmasına imkan sağlayan Discord, özellikle online oyun oynayanlar tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Aynı anda birden fazla kişiyle g