Valorant 4.11 Yama Notları

Valorant 4.11 Yama Notları

Bugün sizlere Valorant 4.11 yamasında ne gibi değişikliklerin gerçekleştiğiyle ilgili bilgilendirme yapacağız.

Valorant 4.11 Yama Notları

Valorant'a gelen yeni 4.11 yamasıyla bazı değişiklikler yapıldı ve bazı hatalar giderildi.

Sosyal Güncellemeler Nelerdir?

Tek Tabancayken Herkesi Susturma - Tek Tabanca anlarında odaklanabilmeniz için takım arkadaşlarınızı veya grubunuzun üyelerini topluca susturma seçeneği geldi!

-Ayarlar (Esc) > Kontroller > İletişim sekmesini açın.

-Tek Tabancayken Takımı/Grubu Susturma seçeneklerini istediğiniz tuşlara atayın.

-Oyun içindeyken atadığınız tuşa basarak Tek Tabancayken Grubu/Takımı Susturma özelliğini "AÇIN" ve tekrar basarak "KAPATIN".

-"AÇIK" olduğunda karşılaşma sırasında atadığınız tuşa istediğiniz zaman basarak toplu susturmayı kapatabilirsiniz. Özellik etkin olduğunda ekranda bunu belirten bir simge görünecek.


Valorant 4.11 Yama Notları

Hangi Hatalar Giderildi?

 1. Jett'in Rüzgar Gibi'yi belirli konumlarda kullandığında istenenden çok daha hızlı ilerlemesine sebep olan (ve "superdash" olarak da bilinen) hata giderildi.
 2. Skye'ın silah tutarken bazen üçüncü şahıs bakış açısında beklenmeyen bir pozda durmasına sebep olan hata giderildi.
 3. KAY/O'nun Sage tarafından diriltildikten sonra tekrar stabil hale gelememesine sebep olan hata giderildi.
 4. Yoru'nun Boyutlararası Geçiş'ten çıkarken silahlarını istenilenden daha erken kullanabilmeye başlamasına olanak tanıyan hata giderildi.
 5. Boyutlararası Geçiş sırasında ileri koşan Yoru'nun maskesinin titreşmesine sebep olan hata giderildi.
 6. Düşman Astra'nın yıldızlarının konumunun bazen görünür olmasına sebep olan hata giderildi.
 7. Chamber ışınlandığı sırada öldürüldüğü halde karakter modelinin ışınlanmasına sebep olan hata giderildi.
 8. Skye'ın İzsürenleri ve Fade'in Ecel'iyle izlerinin Breeze'deki oluktan aşağıya ilerlememesine sebep olan hata giderildi.
 9. Sova artık "İyi sekti," repliğini bir veya iki kere seken Şok Oku'yla bir düşman öldürdüğünde de söyleyecek.
 10. Killjoy'un Alarm Botu ve Chamber'ın Kartvizit yeteneklerinin Brimstone'un Dumanlı Hava Sahası yeteneğini kullanırken hedef belirlediği haritada büyük beyaz daireler oluşturmasına sebep olan hata giderildi.
 11. Chamber'ın Buluşma menzilini gösteren işaretin mini haritanın yeterince dışında kalacak kadar uzakta durduğunda yok olmamasına sebep olan hata giderildi.
 12. Talim alanı veya özel oyunlarda ajan değiştirince bazen satın alma menüsünde geçersiz eşyaların görünmesine sebep olan hata giderildi
 13. Şu yeteneklerin bazen mini haritadan kaybolmasına sebep olan hata giderildi:

-Viper'ın Zehir Perdesi ve Zehir Bulutu

-Killjoy'un Nanosürü'sü

-Cypher'ın Siber Kafes'i

Yepyeni silah kaplamalarına sahip olmak için https://www.itemsatis.com/urunler/valorant-points-vp-satin-al.html linkinden indirimli VP satın al. Aynı zamanda sitemizde Valorant Hesap Satış yaparak para kazanabilir yada kendinize yeni bir Valorant Hesap Satın alabilirsiniz.Önceki Haber
Valorant Uzaylı Avcısı Koleksiyonu

Valorant Uzaylı Avcısı Koleksiyonu

6 ay önce 4 dk okuma süresi

             Valorant Yeni Uzaylı Avcısı KoleksiyonuValorant oyununa yeni gelen koleksiyon ''Uzaylı Avcısı'' oldu. Koleksiyonda gözümüze ilk çarpan şey kullanılan silah kaplamasında mini haritayı yansıtan görsel bir tarayıcı görmemiz. Haritayı direk yansıtan görsel tarayıcı epey ilgi çekici gözüküyor. Tarayıcı '' Kalp Atış Sensörü'' yükseltmesiyle tamamlanmış oluyor. Frenzy, Bucky, Phantom ve Odin de kullanabileceğiniz koleksiyonun birde bıçağı bulunuyor. Koleksiyona Valorant mağazasından Valora

Sonraki Haber
Roblox Nasıl Bir Oyundur?

Roblox Nasıl Bir Oyundur?

6 ay önce 6 dk okuma süresi

Roblox Nedir?Roblox 8 ile 18 yaş arasındaki kitleyi hedefleyen bir MMOG oyunudur. Roblox Corporation tarafından geliştirilen bir çevrimiçi oyun platformu ve oyun üretme sistemidir. Kullanıcılar oyunu oynarken platform tasarlayabilirler ve başka kullanıcıların bu platformlarda oynamasına olanak tanırlar. Ücretsiz olarak oynanabilen bu oyunda kullanılan ‘’Robux’’ adı verilen sanal para birimi bulunur. Oyun yaş kitlesi nedeniyle eleştirmenler tarafından onaylanmıştır. 15 milyondan fazla kullanıcısı