Valorant E-Pin

Valorant E-Pin

Valorant oyununda VP nasıl alınır? Nasıl yüklenir? Sorularınız cevabı bu yazımızda.

Valorant E-Pin  

Valorant çalışanları oyunu oynarken kullanılan silahları daha da güzelleştirmek, onlara daha şık görünüm katmak için her silaha yeni bir kostüm çıkarır.Bu görünüş ve kaplamalar oyuncuların büyük oranda dikkatini ve ilgisini çeker. Oyun içerisinde her tarzda ve tüm oyunculara hitap edecek bir çok kaplama bulunur. Bu kaplamalara erişmek için ''Valorant Points'' satın almanız gerekmektedir. Bu alımı gerçekleştirme yollarından birisi ''E-pin'' kodlarıdır. Bu kodlar satın alım gerçekleştirmesi tamamlandıktan sonra verdiğiniz iletişim bilgileri doğrultusunda size ulaştırılır. Yaptığınız alışveriş gerçek para yoluyla sağlanır.

İtemsatış.com üzerinden e-pin almak için ilerleyeceğiniz yol şu şekildedir:

-itemsatış.com'a giriş yapın.

-Hesabınıza bakiyenizi yükleyin.

-Valorant kategorisine tıklayın.


Valorant E-Pin


-''Valorant Points Tr'' veya ''Valorant Points EU'' yazan kısma girin.


Valorant E-Pin


- Burada istediğiniz tutarı belirleyip ''Satın Al'' kutusunu işaretleyin.


Valorant E-Pin


-Karşınıza çıkan satın alma teklifini ''Evet, Satın Al!'' olarak onaylayın.

-Bu işlemleri tamamladıktan sonra ''Siparişlerim'' ekranında bulunan ''Aldığım Ürünler'' sekmesinde kodunuzu görebilirsiniz.

-Kodu yüklemek için Valorant hesabınıza giriş yapın.


Valorant E-Pin


- Sağ üstte bulunan Valorant ikonuna tıklayın.

-Buradan ''Riot PIN ve Kodlar'' yöntemini seçin.


Valorant E-Pin


-Aldığınız kodu ekranda bulunan alana girerek ''Gönder'' e basın.


Böylelikle aldığınız Valorant Points hesabınıza yüklenmiş olacaktır. Bu kodu dilediğiniz kaplama için kullanabilirsiniz. Ancak Valorant kaplamaları set halinde yada içinden tekli olarak alınmadığında günlük olarak mağazaya rastgele olacak şekilde bütün silahlardan farklı kaplamalar seçilerek kişiye özel getirilir. Yani beğendiğiniz kaplamayı almak için 24 saatiniz bulunur fırsatlardan faydalanmayı kaçırmayın. 

Bunun yanı sıra sitemizden Valorant Hesap satın alabilir, aynı zamanda Valorant Hesap satışı yaparak para kazanabilirsiniz.

https://www.itemsatis.com/urunler/valorant-points-vp-satin-al.html keyifli alışverişler!Önceki Haber
Valorant Oyununda PEEK nasıl atılır?

Valorant Oyununda PEEK nasıl atılır?

3 hafta önce 6 dk okuma süresi

Valorant'ta düşmana göre konum nasıl alınır ? PEEK nasıl atılır?5’e 5 karakter tabanlı nişancılık oyunu olan Valorant’ta nasıl daha yüksek liglere çıkabileceğimiz oyunda rakibe karşı kazandığımız turlara bağlıdır. Silahlarla ve taktiksel zekayla saldıracağın ve savunacağın toplamda 13 tur bulunur. Her turda tek bir cana sahip olduğun için hızlı düşünmen ve düşmana olan konumunu iyi ayarlaman gerekir. Oyun içinde konum almaya “ Peek “ adı verilir. İlk Adım: Kafadan vurmak amacıyla tek adımlık pee

Sonraki Haber
Valorant Fps Artırma

Valorant Fps Artırma

3 hafta önce 10 dk okuma süresi

Valorant Fps ArtırmaOyun oynarken karşımıza çıkan bir değer olan Fps genellikle rekabetçi ve nişancı tarzındaki oyunlarda dikkatimizi çeker. Yüksek Fps değeri almak oyunda akıcılık sağladığı için sizi bir adım öne geçirir. First Person Shooter (Birinci şahıs nişancı), Frames Per Second (Saniyedeki kare sayısı) kelimelerinin kısaltması olan Fps monitörünüzün performansını ölçmeye yarayan bir birimdir. Ekranda her saniye gerçekleşen tam kare tarama sayısı olarak da ifade edilir.Bu akıcılığı sağlam