Apex Legends Mobile Çıkışını Yaptı

Apex Legends Mobile Çıkışını Yaptı

Bu haberimizde popüler Battleroyale oyunu olan Apex Legends'in mobil sürümü sonunda oyuncularla buluştu detaylar için aşağıdaki açıklamalara ulaşabilirsiniz.

Titanfall hikayesinin ardından sonrasında Electronic Arts hikayeyi devam ettirmek ve evrenini geliştirmek için ücretsiz ve sağlam bir Battleroyale oyunu yaptı. Oyun tam anlamıyla Pubg Mobile'i aratmayacak seviyede konuşuldu ve bir çok yerde fazlaca ilgi gördü. Son zamanlarda Apex Legends oyuncular arasında sıkça oynanan bir oyun haline gelmeye başladı ve artık diğer mobil oyunlar gibi onunda Mobil sürümünün eklenmesinin vakti gelmiştir.

Apex Legends Mobile Çıkışını Yaptı


Oyunun duyuruluşu neredeyse 1 seneyi aştı ve en sonunda  17 Mayıs günü mobil oyuncular ile birlikte buluştu. Oyunun grafikleri PC versiyonunu aratmayacak derecede gayet kaliteli ve oynanışı basit ve güzel işliyor. Özellikle mobile özel olarak Fade isimli yeni bir karakter geliyor daha önce PC'de görülmemiş olarak mobile özel olarak çıkıyor.

Apex Legends Mobile Çıkışını Yaptı


Apex legends Mobile oynamak için sizde Playstore veya Appstore uygulamasından indirebilirsiniz.


Apex Mobile hesap alışverişi için tıklayın.


Apex Legends Coins ürünü ve Apex Legends hesap alışverişi için tıklayın.


Önceki Haber
League of Legends Yeni Şampiyon Bel'Veth Olabilir mi?

League of Legends Yeni Şampiyon Bel'Veth Olabilir mi?

3 ay önce 6 dk okuma süresi

Yeni Şampiyon Bel'Veth?Yılın başında canlı yayın duyurusunun ardından ortada henüz sadece bir kaç şampiyonumuz belirirken bu yıl gelecek olan ormancı şampiyonundan çok az bahsedildi. Söylenenlere göre yeni şampiyonumuzun ismi Bel'Veth olacak ve hiçlik şampiyonu olarak oyuna eklenecek. Bel'Veth'in oyun içi modeli çok geçmeden sızdığı iddia edildi. Bu modelin görünümünde ise sahte bir insan yüzü ve şeklinin tıpkı vatoza benzer bir yaratıkla beraber oyuna gelmesi bekleniyordu. Oyuncular uzun zamand

Sonraki Haber
Yeni Şampiyon Bel'Veth'in Yetenekleri Sızdı

Yeni Şampiyon Bel'Veth'in Yetenekleri Sızdı

3 ay önce 4 dk okuma süresi

Yeni Şampiyon Bel'VethYeni şampiyonumuzun geçen gün yayınlanan sinematiği ile birlikte yetenek tanıtımı bekleniyordu ancak bunun için henüz erkendi. Bugün erken saatlerde ise yetenek videosu sızdığı iddia ediliyor ve yeni şampiyonumuzun dövüşçü bir ormancı olacağını bu videodan öğrenebiliriz.Düz vuruş odaklı ve takım savaşlarında birilerini alt ettiğinde yenileme alması dövüşçü bir şampiyon olduğunu öngörmekteyiz. Şampiyonun saldırı gücüne dayalı mı yoksa yetenek gücüne mi dayalı olduğu henüz bi

En son yorumlar
RobloxGezegeni
RobloxGezegeni
Bu tarz bilgilendirmeler çok iyi oluyor :)
Beğen Cevapla
SihirdarMarketi
SihirdarMarketi
sa
Beğen
SkyMedia
SkyMedia
oyun iyi bu arada oynayın arkadaşlar
Beğen Cevapla