League of Legends Yeni Şampiyon Zeri Tüm Yetenekleri

League of Legends Yeni Şampiyon Zeri Tüm Yetenekleri

Bu haberimizde League of Legends'e gelecek olan yeni şampiyon Zeri hakkında bütün yeteneklerini anlatan bir haber yayınladık detaylar açıklama kısmında.

Yeni Şampiyon Zeri

Zeri League of Legends'e oldukça sıra dışı bir nişancı olarak alt koridora katılıyor. Zeri'yi oynayabilmek için sürekli hareket halinde olmamız gerekiyor. Pasifinin yüklerini biriktirdikten sonra muazzam hasar çıkarabilen yeni şampiyon Zeri aynı zamanda düz vuruşları yetenek atışı olarak geçmektedir. Q yeteneği düz vuruşlarına dönüşen bu şampiyonun ilerleyen günlerde oyuna gelmesi bekleniliyor.Zeri YetenekleriPasif Yeteneği: Canlı Batarya

Zeri her kalkan kazandığında hareket hızı elde eder. Bir rakibin kalkanına hasar verdiğinde onun enerjisini emerek kendisini korur.

League of Legends Yeni Şampiyon Zeri Tüm YetenekleriQ Yeteneği: Taramalı

Pasif: Zeri'nin normal saldırıları büyü hasarı verir, Yetenek gücüne bağlı olarak güçlenir ve yetenek sayılır. Hareket etmek ve Taramalı yeteneğini kullanmak Zeri'nin kıvılcım cihazında enerji biriktirir. Tam yüke ulaştığında bir sonraki normal saldırısı yavaşlatır ve ilave hasar verir. 


Aktif: Taramalı isabet ettiği ilk rakibe fiziksel hasar veren 7 atış yapar. Taramalı saldırı gücüne bağlı olarak artar, saldırı sayılır ve ilk atış isabet etkilerini uygular. Bekleme süresi, Zeri'nin normal saldırı yapma süresiyle aynıdır.

League of Legends Yeni Şampiyon Zeri Tüm YetenekleriW Yeteneği: Ultraşok Lazeri

Zeri isabet ettiği ilk rakibi yavaşlatan ve ona hasar veren bir elektrik dalgası gönderir. Dalga bir duvara isabet ederse, çarpışma noktasından uzun menzilli bir lazer atar.

League of Legends Yeni Şampiyon Zeri Tüm YetenekleriE Yeteneği: Kıvılcım Akımı

Zeri kısa bir mesafe atılarak sonraki 3 Taramalı kullanımını rakipleri deşip geçecek şekilde güçlendirir. Atıldığı açıya bağlı olarak her yüzey şeklinin üstünden atlar ya da onun üstünde kayarak ilerler. Bir rakip şampiyona saldırı veya yetenek isabet ettirmek Kıvılcım Akımı'nın bekleme süresini azaltır.

League of Legends Yeni Şampiyon Zeri Tüm YetenekleriUlti Yeteneği: Yıldırım Patlaması

Zeri etrafına yüklü miktarda elektrik saçarak yakınındaki rakiplere hasar verir ve orta uzunlukta bir süreliğine aşırı yüklenir. Zeri aşırı yüklenmişken hasar, saldırı hızı ve hareket hızı artışı kazanır. Rakip şampiyonlara saldırmak aşırı yüklenme süresini yeniler ve bir hareket hızı yükü daha ekler. Zeri aşırı yüklenmişken Taramalı atışları, daha hızlı ilerleyen ve rakiplerin arasında seken zincirleme yıldırımlar oluşturan bir üçlü atışa dönüşür.

League of Legends Yeni Şampiyon Zeri Tüm YetenekleriZeri Ne Zaman Gelecek?

Şu anda PBE sunucusunda oynanabilir hale gelmiştir. Şampiyonun çıkışı ise 12.2 yamasında 19 Ocak günü normal sunuculara gelmesi planlanıyor.League of Legends Hesap Satışı

League of Legends Yeni Şampiyon Zeri Tüm YetenekleriLeague of Legends Riot Points ( RP )

League of Legends Yeni Şampiyon Zeri Tüm Yetenekleri


Önceki Haber
Valorant'ın Yeni Ajanı Neon Tanıtım Videosu Yayınlandı

Valorant'ın Yeni Ajanı Neon Tanıtım Videosu Yayınlandı

8 ay önce 4 dk okuma süresi

Riot Games dün akşam saatlerinde yeni Ajan Neon'u bir tanıtım videosuyla birlikte yeteneklerini ilk defa görme fırsatına eriştik ancak yetenekleri tam olarak açıklanmış bulunmamaktadır. Yeni Ajan Neon'u tanıtım videosuna göre bir inceleme yapıldı ve yeteneklerinin ne olacağı tahmin edilebiliyor. Neon Tanıtım VideosuTanıtım videosunda görüldüğü üzere Neon sürekli ileri doğru hareket eden ve hızlı koşan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında Neon'un bir yeteneğinde silahını bırakıp h

Sonraki Haber
VALORANT Yeni Koleksiyon Protokol 781-A Vitrinde

VALORANT Yeni Koleksiyon Protokol 781-A Vitrinde

7 ay önce 4 dk okuma süresi

Her yamayla birlikte oyuna yeni silah koleksiyonları ekleyen Riot Games, VALORANT 4.0 yama notları ile birlikte Protokol 781-A koleksiyonunu oyuna ekledi. Protokol 781-A koleksiyonu teknolojiyle donatılmış tıpkı League of Legends'ta ki popülerleşmiş kostüm serisi KOD ADI'na benzer şekilde eklentileriyle geliyor. Koleksiyonunuzdaki bir silahı yükselttiğiniz zaman silahın özel seslendirmesine sahip olabilirsiniz.VALORANT Protokol 781-A koleksiyonu fiyatı kaç VP?Yeni kaplama koleksiyonu Protokol 78

En son yorumlar
Farqn
Farqn
Yeni main belli oldu :D
Beğen Cevapla