Epic Games, Control Adlı Oyunu Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Control Adlı Oyunu Ücretsiz Yaptı

Bu haberimizde Epic Games adlı firmanın yeni ücretsiz yaptığı oyunu Control hakkında konuşacağız detaylar açıklama kısmında yer almaktadır.

Epic Games kampanyasında ki normalde fiyatı 159₺ olan oyunu ücretsiz bir şekilde oyuncuların beğenisine sunacaktır. Yayınlandığı gün oldukça konuşulan oyunun artık bedavaya sahiplenebileceksiniz. Epic Games ücretsiz hale getirmiş olduğu oyunlara oyuncuların beğenisine sunacak olan Epic Games hususi başlatmış olduğu yeni oyununu açıkladı. Yalnızca saatler içinde ücretsiz bir şekilde kütüphaneye eklenebilecek olan oyun Control oldu.


Aksiyon türündeki oyun oldukça beğenilmiş ve milyonları ardından sürüklemeyi başarmıştı. Control'ün konusu ise Jesse Faden'ın hikâyesini ve onun Müdür rolüne bürünürken sorularına cevap arayışını konu alıyor. Tıpkı Control dünyasının olduğu gibi Jesse'nin yolculuğunda karşılaştığı dostlarının da kendi hikâyeleri var. Jesse diğer Büro ajanlarıyla çalışırken gizli deney ve sırları keşfeder.



Önceki Haber
Riot Games Dava İçin 100 Milyon Dolar Ödeyecek

Riot Games Dava İçin 100 Milyon Dolar Ödeyecek

10 ay önce 4 dk okuma süresi

Riot Games çalışanları Jess Negron ve Melanie McCracken tarafından şirkete açılan dava sonucunda cinsiyet ayrımcılığının öne sürüldüğü sonuçlanmıştır. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre ayrımcılıktan etkilenen çalışanlarına 80 milyon dolar olan tutarı avukatlık ve yasal cezalar için 20 milyon dolar olmasıyla beraberinde 100 milyon dolar ödemeyi kabul etmiştir. Resmi açıklamaya  göreyse yaklaşık 1065 kadın çalışana 100 milyon doların üstünde ödeme yapılacağı aynı şekilde belirtiliyor. Bu ş

Sonraki Haber
VALORANT Yeni Koleksiyon Hatıralar Geçidi Vitrinde

VALORANT Yeni Koleksiyon Hatıralar Geçidi Vitrinde

10 ay önce 4 dk okuma süresi

Her yamayla birlikte oyuna yeni silah koleksiyonları ekleyen Riot Games, VALORANT 3.12 yama notları ile birlikte Hatıralar Geçidi koleksiyonunu oyuna ekledi. Hatıralar geçidi koleksiyonu son zamanlarda oyuna gelen bütün kaplamaların bir kısmı dahildir. Dezavantajları bulunsa da, kaplamalar belli bir kısmı çok memnun etmiş durumda.VALORANT Hatıralar Geçidi koleksiyonu fiyatı kaç VP?Yeni kaplama koleksiyonu Hatıralar Geçidi, VALORANT oyun içi mağaza vitrininde 5.945 VP fiyat etiketiyle satışa sunu

En son yorumlar
helenistik
helenistik
Şu oyunu Üç kez ücretsiz yaptılar, İki kez Epic Games Store'da ücretsiz oldu, GOG.COM sitesinde Bir kez ücretsiz oldu.
Beğen Cevapla