VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 2. Hafta Maçları Tamamlandı

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 2. Hafta Maçları Tamamlandı

Riot Games'in popüler oyunu League of Legends Espor arenasında rekabet tam gaz devam ediyor. VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 2. Hafta maçlarının sonuçlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Yaz mevsiminde 2. hafta maçları tamamlandı. Beşiktaş Espor ekibi 4 maçı da kazanarak zirvenin tek sahibi konumunda. Supermassive'in yeni transferleri olan Kakao, Snowflower ve Koç GBM'in de takıma katılmasıyla LoL VFŞL 2020 yaz mevsimi büyük rekabete sahne olacak.

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 2. Hafta maç sonuçları:

Supermassive 0 - 1 Fenerbahçe

5Ronin 0 - 1 WILDCATS

Dark Passage 1 - 0 Galatasaray

Galakticos 1 - 0 Royal Youth

Beşiktaş Espor 1 - 0 Aurora Espor

Dark Passage 1 - 0 Royal Youth

WILDCATS 0 - 1 Galakticos 

Galatasaray 1 - 0 Aurora

Supermassive 0 - 1 5Ronin

Beşiktaş Espor 1 - 0 Fenerbahçe

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 2. Hafta Maçları Tamamlandı

League of Legends İlan Pazarı ve LoL Unranked Hesap Satışı

İtemsatış güvencesiyle LoL unranked hesap satın alabilir, LoL Türkiye sunucusunda RP Satın alabilir, TR ve EUW hesaplarınızı İtemsatış güvencesiyle satıp para kazanabilirsiniz.

League of Legends Unranked Hesap Satışı

League of Legends LoL Türkiye Sunucusu RP Satın Al

League of Legends LoL TR Sunucusu İlan Pazarı

League of Legends LoL EUW Sunucusu İlan Pazarı


Önceki Haber
LoL 10.12 Yama Notları

LoL 10.12 Yama Notları

2 yıl önce 10 dk okuma süresi

League of Legends LoL 10.12 Yama NotlarıRiot Games LoL 10.12 Yama notlarını yayınladı. LoL 10.12 Yama notlarında Akali, Brand, Viktor ve Xayah güçlendirmeler alırken, Trundle ve Varus gibi aşırı güçlü şampiyonlar zayıflatmalar aldı. Fazla kullanılmayan bazı rünler revize edilerek kullanılabilir hale getirildi. Sihirdar büyüsü Hayalet güçlendirme aldı.Akali: Q Hasarı arttırıldıBrand: Pasif; Alev almış rakipleri katletme halinde yenilenen mana arttırıldı.Cassiopeia: Taban can ve zırh değerleri aza

Sonraki Haber
LoL 10.12 Yaması Meta Şampiyonları

LoL 10.12 Yaması Meta Şampiyonları

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

League of Legends 10.12 yama notlarının ardından metanın en güçlü şampiyonları:LoL 10.12 Yamasında en güçlü ve en çok tercih edilen şampiyonları İtemsatış sizin için listeledi.Üst Koridor (Top Lane) Tier List: (S-tier) = Fiora, Mordekaiser, Darius, Urgot, Sett, Garen, Nasus, Jax (A-tier) = Singed, Yorick, Shen, Illaoi, Renekton, Maokai, Malphite, Teemo, Wukong, Quinn, Volibear(B-tier) = Riven, Gnar, Rengar, Ornn, Aatrox, Vladimir, Kled, Vladimir Poppy, Fiddlesticks, Kayle, Tryndamere, Sion, Heca

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?