LoL 10.12 Yama Notları

LoL 10.12 Yama Notları

Riot Games'in popüler MOBA oyunu League of Legends için 10.12 yama notları yayınlandı. Yama notlarına İtemsatış'tan ulaşabilirsiniz.

League of Legends LoL 10.12 Yama Notları

Riot Games LoL 10.12 Yama notlarını yayınladı. LoL 10.12 Yama notlarında Akali, Brand, Viktor ve Xayah güçlendirmeler alırken, Trundle ve Varus gibi aşırı güçlü şampiyonlar zayıflatmalar aldı. Fazla kullanılmayan bazı rünler revize edilerek kullanılabilir hale getirildi. Sihirdar büyüsü Hayalet güçlendirme aldı.

 • Akali: Q Hasarı arttırıldı
 • Brand: Pasif; Alev almış rakipleri katletme halinde yenilenen mana arttırıldı.
 • Cassiopeia: Taban can ve zırh değerleri azaltıldı; Büyü direnci arttırıldı.
 • Fiddlesticks: W Minyon hasar azaltması arttırıldı.
 • Senna: Pasif; sis hayaleti düşme oranı arttırıldı.
 • Trundle: Taban can, mana ve mana yenilenmesi yuvarlandı. W'nun ilave hareket hızı azaldı.
 • Varus: Taban saldırı gücü büyüme oranı azaltıldı. Q'nun hasar oranı azaltıldı.
 • Viktor: Q'nun kalkan ve deşarj hasar oranı arttırıldı.
 • Volibear: Taban mana büyüme oranı ve can büyüme oranı azaldı. Q hataları giderildi ve yaşam kalitesi değişiklikleri yapıldı. W hataları giderildi. R'nin kuleleri devre dışı bırakma süresi arttı, etki alanının merkezi büyüdü ve taban hasarı arttı; hatalar giderildi.
 • Xayah: Ultinin taban hasarı arttırıldı.
 • Yasuo: Taban canı azaltıldı. Pasifin kalkanı arttırıldı. W'nun bekleme süresi arttırıldı.

LoL 10.12 Yama Notları

League of Legends 10.12 Yaması Rün Değişiklikleri:

Hızını al:

Hareket kısıtlamasına uğramış rakip şampiyonlara doğru ilerlerken %7,5 İlave Hareket Hızı sağlar. Hareket kısıtlamasını siz uyguladıysanız, bu ilave artarak %15 olur (kitle kontrolü uyguladığınız şampiyonlar için)

Muhafız:

BAĞ MENZİLİ 175 ⇒ 350

TETİKLENME KOŞULU: Herhangi bir hasar alındığında ⇒ Son 2,5 saniyede azaltma etkisi sonrası 90-250 Hasar veya ölümcül hasar alındığında

KALKAN MİKTARI: 70-150 ⇒ 80-200

HAREKET HIZI %20 ⇒ Artık hareket hızı sağlamıyor

Yırtıcı:

BEKLEME SÜRESİ 150-100 saniye ⇒ 100-70 saniye

HASAR 60-180 (+0,4 İlave Saldırı Gücü) (+0,25 Yetenek Gücü) ⇒ 30-90 (+0,2 İlave Saldırı Gücü) (+0,1 Yetenek Gücü)

PATLAMA, GİDİYORUM Aktifi artık oyunun ilk 150 saniyesinde devre dışı bırakılmıyor.

YENİ: TOPUK; Yırtıcı tamamlandığı zaman artık görüş alanının dışındaki rakip şampiyonlar da dahil olmak üzere, 3000 Menzilin içindeki rakip şampiyonlara doğru ilerlerken %45 İlave Hareket Hızı sağlıyor.

KALDIRILDI YOĞUNLAŞMANIN ENGELLENMESİ: Aktifi artık yetenek kullandığınızda veya çatışmaya girdiğinizde iptal olmuyor (hasar etkisinin devreye girmesi ve azami hareket hızına ulaşmak için hâlâ 1,5 saniyelik bir süre var).

YENİ AKRANINA ÇATSANA! Yırtıcı artık sadece rakip şampiyonlara hasar veriyor ve onlara saldırıldığında avı sonlandırıyor.

SÜRE 15 saniye ⇒ 10 saniye

Kan Tadı:

GÖSTERGE: Kan tadı'nın oyuncunun arayüzünün üstünde görüntülenen simgesi, artık rün bekleme süresindeyken belirecek.

Gözü Kara:

%10 Yavaşlatma Direnci ve %10 Sıvışma sağlar. Eksik cana bağlı olarak en fazla %20 İlave Yavaşlatma Direnci ve Sıvışma daha sağlar

Sihirdar Büyüleri:

Hayalet:

Hayalet uzun zamandır pek çok şampiyon için etkili bir sihirdar büyüsü değil. Diğer sihirdar büyülerine kıyasla kuvvetli olan yönlerini öne çıkarmak için gücünü arttırıyor ve büyüyü agresif kullanmayı sevenler için sürekli bir hareketlilik etkisi ekliyoruz.

YENİ! HAYAL ET: Hayalet'in hareket hızı artık anında etkinleşiyor.

YENİ! ALT ETME HALİNDE HAREKET HIZI ARTIŞI UZATMASI: Hayalet'in hareket hızı artışı süresi artık bir rakibi alt ettiğinizde 1-18. seviyelerde 4-7 saniye uzuyor.

HAREKET HIZI 1-18. seviyelerde %28-45 ⇒ 1-18. seviyelerde %20-40

BEKLEME SÜRESİ 180 saniye ⇒ 210 saniye

LoL 10.12 Yama Notları

LoL Giderilen Hatalar:

 • Clash takım adları, etiketleri ve logoları artık Clash turnuvaları sırasında yükleme ekranında ve oyun içinde görüntüleniyor.
 • Sıralar yeniden etkinleştirildiğinde yükleme ekranı çerçevelerinin doğru görüntülenmemesine yol açan hata giderildi.
 • Kled'in rakipleri görüş alanının dışına çıktığında şampiyonun hareket hızının hedeflenenden daha çabuk azalmasına yol açan hata giderildi.
 • Hecarim'in Q - Galeyan yeteneğinin Koleksiyon sekmesindeki ipucu, yeteneğin son durumunu yansıtacak şekilde güncellendi.
 • Swain'in R - Karanlığın Zirvesi/İblis Ateşi yeteneğinin Koleksiyon sekmesindeki ipucu, yeteneğin son durumunu yansıtacak şekilde güncellendi.
 • Bulut Ruhu'nun ipucu, güçlendirmenin son durumunu yansıtacak şekilde güncellendi.
 • Rengar'ın Pasif - Görünmez Yırtıcı yeteneğinin ismi ve açıklaması artık ölüm özetinde görünüyor.
 • Yampiri Yengeç artık yere saplanmışken koşma animasyonunu oynatıyor ve yerde kaymıyor.
 • Bard'ın Pasif - Gezginin Çağrısı yeteneğinin ismi ve açıklaması artık ölüm özetinde görünüyor.
 • Mordekaiser artık rakibinin Işınlan büyüsünü R - Ölüler Âlemi yeteneğiyle durduğunda hedefin Dizginsiz Büyü Kitabı'yla kazandığı Işınlan büyüsünü (ve değiştirilen diğer sihirdar büyülerini) kilitlemiyor.
 • Fiddlesticks artık canavarların üstünde W - Kan Hasadı yeteneğini kullandığında Q - Dehşet Sal yeteneği doğru bir şekilde etkinleşiyor ve onları korkutuyor.
 • Aurelion Sol mini haritayla Q - Felaket Yıldızı yeteneğini kullandığında, yeteneği mini haritanın altındaki yüzey şekli yerine (çoğu zaman sağ alt köşe) doğrudan haritada seçilen hedeften itibaren kullanmaya başlıyor.
 • Qiyana'nın Koruyucu Melek veya Zilean'ın R - Zamanı Kayması yeteneğiyle dirildikten sonra kullandığı çalılıkla güçlendirilmiş Q - Elementlerin Öfkesi yeteneği artık arkasında gizlenme sağlayan bir yol bırakıyor.
 • Kog'Maw'ın Q - Ölümün Salyaları yeteneğinin oyun içi ipucu, yeteneğin son durumunu yansıtacak şekilde güncellendi.
 • Braum'un R - Freljord Karşılaması yeteneği 0 Menzilden kullanıldığında yeteneğin görsel efekti artık yanlış görüntülenmiyor.
 • Sion'un Q - Kırıp Geçir yeteneğinin ipucu, artık yetenek kullanıldığında toplam saldırı gücü çarpanının ne kadar arttığını gösteriyor.
 • Riven'ın Q - Kırık Kanatlar yeteneğinin ipucu, saldırı hızı artışı kaldırılarak düzeltildi.
 • Evelynn'in W - Yürek Yakan yeteneği, artık tüm seviye ve menzillerde Baron Nashor'un üstünde kullanıldığında doğru bir şekilde çalışıyor.
 • Rengar'ın R - Av Heyecanı yeteneği, artık kulelerin zırhını azaltmıyor.
 • Nidalee'nin Q - Mızrak Atışı yeteneği, artık herhangi bir menzilden Baron Nashor'un üstünde kullanıldığında Pasif - Kolaçan yeteneğini doğru biçimde tetikliyor.
 • Ornn'un Pasif - Yaşayan Ocak yeteneği, artık geliştirilen eşyayı alan takım arkadaşı yeteneğin atış efekti havadayken katledilirse başarısız olmuyor.


İtemsatış.com üzerinden League of Legends unranked hesap satın alımı yapabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden LoL hesap satışı yapabilir, LoL TR sunucusu RP Satın alabilirsiniz.

League of Legends Unranked Hesap Satışı

League of Legends LoL Türkiye Sunucusu RP Satın Al

League of Legends LoL TR Sunucusu İlan Pazarı

League of Legends LoL EUW Sunucusu İlan PazarıÖnceki Haber
League of Legends Şampiyon Seçim Ekranında Raporlama Sistemi

League of Legends Şampiyon Seçim Ekranında Raporlama Sistemi

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

LoL Şampiyon Seçimi Sırasında Raporlama Sistemi GeliyorEvet doğru duydunuz sonunda geliyor :) Riot Games'in dünyaca popüler oyunu League of Legends kısaca LoL milyonlarca oyuncuya sahip bir moba oyunu. Her online oyunda olduğu gibi bu oyunda da bir yasaklama sistemi mevcut. Ama son dönemde LoL oyuncuları bu yapay zekanın doğru çalışmadığından şikayetçiydi. Oyuncuların geri bildirimlerine kulak veren Riot Games bu konuda bir çalışma başlattı. Atılacak adımlar sonrası AFK, Troll, Bilerek besleyen

Sonraki Haber
VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 2. Hafta Maçları Tamamlandı

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 2. Hafta Maçları Tamamlandı

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Yaz mevsiminde 2. hafta maçları tamamlandı. Beşiktaş Espor ekibi 4 maçı da kazanarak zirvenin tek sahibi konumunda. Supermassive'in yeni transferleri olan Kakao, Snowflower ve Koç GBM'in de takıma katılmasıyla LoL VFŞL 2020 yaz mevsimi büyük rekabete sahne olacak.VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 2. Hafta maç sonuçları:Supermassive 0 - 1 Fenerbahçe5Ronin 0 - 1 WILDCATSDark Passage 1 - 0 GalatasarayGalakticos 1 - 0 Royal YouthBeşiktaş Espor 1 - 0 Aurora EsporDark Pas

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?