Apple Store Ürünlerine Büyük Bir Zam Geldi

Apple Store Ürünlerine Büyük Bir Zam Geldi

Bu haberimizde Apple Store'da yer alan iPhone dahil diğer ürünlerin bir çok şekilde zamlandığı haberi geldi detaylar açıklama kısmında yer almakta.

Birkaç günde 11.40 sayısından 13.40 TL sayısını kabul eden dolar kuru ondan sonra Apple resmi web sitesinde ertesi gün de fiziki mağazalarda ürün satışını durdurmuştu. Yeniden oluşturulan Apple Store'daki bütün ürünler belli oldu. Ekim ayında Avrupa'nın en büyük fiziki mağazası bile açan Apple 23 Kasım'da doların aniden 13.40 TL sayısını görmesi ile web sitesindeki, peşinden fiziki mağazalarındaki bütün satışları durdurmuştu.


Yine hizmet vermeye başlamış olan Apple Store'daki yeni fiyatlar da ortaya çıktı. iPhone'lara zam gelirken Mac bilgisayarların da fiyatı ciddi biçimde yükseldi. Olağanüstü artışın peşinden Apple, Türkiye'deki çevrimiçi kanalında mac, iPad, Watch, AirPods, iPhone satışlarını kısa süreliğine durdurmuştu. Tekrardan ürünlerini piyasaya sunan Apple, yeni fiyatlarına dolar zammını da yansıttı. iPhone başta olmak suretiyle birçok ürüne ortalama yüzde 25 oranında zam geldi.


Bu fiyat artışından sonra 11.999 TL'ye satılan iPhone 13 128 GB modeli 3.000 TL'lik zamla beraber 14.999 TL'ye yükselirken, iPhone 13 Pro fiyatı ise 4 bin TL'lik zamla beraber 15.999 TL'den 19.999 TL'ye zamlandı.


Önceki Haber
Spiderman No Way Home'da Andrew ve Tobey Ne Kadar Gözükecek?

Spiderman No Way Home'da Andrew ve Tobey Ne Kadar Gözükecek?

9 ay önce 6 dk okuma süresi

Andrew Garfield ve Tobey Maguire'ın ne kadar zaman gözükeceği sızdırıldı. Daniel Richtman tarafınca ortaya atılan iddiaya nazaran filmde yarım saatlik süresine gösterilmesi planlanılıyor.Uzun senelerdir tartışılan, yeni Spiderman serisi öncesinde bile ''İki kainat bir araya gelseler iyi mi olurdu acaba?'' diye düşündüğümüz Spiderman'lerin birleşmesi teorileri, en sonucunda Marvel Sinematik Evreni'ndeki çoklu kainat yardımıyla gerçekleşecek. Bu mevzu ile alakalı halen hiç bir resmi izahat yahut i

Sonraki Haber
Epic Games Firması Harmonix Firmasını Satın Aldı

Epic Games Firması Harmonix Firmasını Satın Aldı

9 ay önce 4 dk okuma süresi

Son zamanlarda bir çok oyun firmasının satın almasıyla elde ettiği başarısını duyuran Epic games firmasının önde gelen şirketi Harmonix'i satın almıştır. Oyun yapımı için şirket Dance Central'a benzer oyun serilerinin yaratıcısı olan Harmonix'tir. İlgi çeken müzikleri ile öne çıkan Harmonix firması daha bir çok Fortnite müziğini geliştirmek için Epic Games firması ile iş birliği yapacak.Harmonix Müzik ekibi Epic Games ile olan anlaşmayı web sitesinden duyurdu. '' Bugüne kadar geliştirdiğimiz pro

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?