VALORANT Yeni Koleksiyon Sihirpunk Vitrinde

VALORANT Yeni Koleksiyon Sihirpunk Vitrinde

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan VALORANT adlı FPS oyununun en güncel kaplama koleksiyonu Sihirpunk oyuna eklendi.

Her yamayla birlikte oyuna yeni silah koleksiyonları ekleyen Riot Games, VALORANT 3.10 yama notları ile birlikte Sihirpunk koleksiyonunu oyuna ekledi. Sihirpunk koleksiyonu son zamanlarda oyuna gelen en pahalı kaplama seti konumunda. Bu kadar yüksek bir fiyata sahip olmasının dezavantajları bulunsa da, kaplamalar belli bir kısmı çok memnun etmiş durumda.

VALORANT Yeni Koleksiyon Sihirpunk VitrindeVALORANT Sihirpunk koleksiyonu fiyatı kaç VP?

Yeni kaplama koleksiyonu Sihirpunk, VALORANT oyun içi mağaza vitrininde 7.100 VP fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Yani bu koleksiyona sahip olmak için ödemeniz gereken tutar tam olarak 7.100 VP. Ama merak etmeyin, İtemsatış sayesinde indirimli VALORANT Point satın alarak, daha ucuz şekilde Sihirpunk koleksiyonuna sahip olabilirsiniz. Hemen aşağıdaki linke tıklayın ve VALORANT VP satın alın.

itemsatis.com/urunler/valorant-points-vp-satin-al.html


Sihirpunk Ares 1.775 VP karşılığında satın alınabilir.

Sihirpunk Sheriff 1.775 Valorant puanına satılıyor.

Sihirpunk Operator 1.775 Valorant RP karşılığında alınabilir.

Sihirpunk Guardian 1.775 Valorant Point karşılığında satılıyor.

Sihirpunk Şok Eldiveni 3.550 VALORANT VP karşılığında satın alınabiliyor.


Sizler yeni koleksiyon hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi habere yorum yaparak bizlerle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.


Önceki Haber
PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi Detayları

PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi Detayları

7 ay önce 6 dk okuma süresi

PUBG Mobile 1.7 güncellemesi 15 Kasım'da yayınlanmıştı15 Kasım'da resmi sayfadan duyurulan ve 16 Kasım'dan itibaren yayınlanmaya başlayacak olan PUBG Mobile 1.7 güncellemesi artık oyunda. Güncellemenin detayları ve daha fazlası aşağıda başlıklar halinde listelenmiştir.Yeni Mod: Ayna dünyasıHemen oyuna gir ve uçan ayna adasındaki maceraya dal! League of Legends animasyon dizisi Arcane şampiyonlarına dönüşerek savaşmaya başla. Şampiyonlar arasında Vi, Jayce, Caitlyn, Jinx bulunuyor.Yeni RP: Royale

Sonraki Haber
Rockstar, GTA The Trilogy İçin Özür Mesajı Yayınladı

Rockstar, GTA The Trilogy İçin Özür Mesajı Yayınladı

7 ay önce 6 dk okuma süresi

GTA The Trilogy oyunu için bugün resmi web sitesi üstünden özür diledi. Özür yazısında GTA’nın özgün PC oyunlarıyla alakalı yeni bir izahat gelirken hayranlardan toplumsal medya üstünden ‘daha anlayışlı’ olmalarını rica etti. Oyun tutkunlarının uzun süreden beri dört gözle beklediği GTA The Trilogy Definitive Edition tam olarak bir faciayla sonlandı. Öncelikle iç karartan grafikleriyle toplumsal medyada alay mevzusu olan oyun hemen sonra Rockstar Launcher’ın çevrimdışı hale gelmesiyle tamamen oy

En son yorumlar
wpparasi
wpparasi
bence eldiven gereksiz pahalı
Beğen Cevapla