GTA Trilogy Definitive Edition Oyunu Bugün Çıktı

GTA Trilogy Definitive Edition Oyunu Bugün Çıktı

Bu haberimizde GTA Trilogy Definitive Edition oyununun bütün detaylarından ve bu üç GTA oyununun nasıl değiştiğine konu alacağız detaylar açıklama kısmında.

Efsaneleşmiş 3 GTA oyununu bir araya getiren GTA Trilogy'nin yenilenmiş sürümü bugün çıkışını yaptı. Oyun dünyası yepyeni bir GTA oyunu beklemeye devam ederken Rockstar, bir yılda iki kere ters köşe yaptı. Öncelikle GTA V'in PlayStation 5 için iyileştirilmiş bir sürümünü duyuran şirket, arkasından geçtiğimiz haftalarda serinin efsaneleşmiş üçlüsü GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas'ın bir arada olduğu The Trilogy paketinin yenilenmiş sürümünü duyurmuştu.

GTA Trilogy Definitive Edition Oyunu Bugün Çıktı


GTA The Trilogy Definitive Edition ismiyle çıkacak olan bu sürümden gelen ilk fotoğraflarsa pek oldukça oyuncunun hayallerini suya düşürmüştü. Olan bir oyunun üstünde geliştirmeler yapılarak yenilenmiş bir halde piyasaya sürüleceği bu sürümde birçok oyuncu yanlış hayallere kapılarak tamamen günümüz grafiklerinde yeni oyunu göreceğimizi düşünmüştü. Şu ana kadar gördüğümüz sahneler yalnızca oyundan paylaşılan fotoğraflarla sınırı olan olsa da bugün bu vaziyet değişti.

GTA Trilogy Definitive Edition Oyunu Bugün Çıktı


3 oyundan da oynanış videoları gelmeye başladı. Videolardan gördüğümüz kadarıyla üç oyun da orijinaline nazaran grafik kalitesinde büyük farkla gelecek. Ancak bu ayrım, gerçekçilik anlamında bir ayrım değil, yalnızca oldukça daha net ve gelişmiş gözüküyor olmasından kaynaklanacak.


Oyunlarda meydana getirilen yeniliği özet bir biçimde gösteriyor. Orijinaline nazaran yüksek çözünürlüğünde olan dokular, ışıklandırmalar ve GTA V’ten alışık olduğumuz tabanca seçim tekerleği benzer biçimde birtakım oynanış mekaniklerine ev sahipliği yapıyor. Kısaca oyunlar, değişik değişik modlarla edinebildiğiniz grafiksel özellikleri bir araya getiriyor.


Önceki Haber
Riot Games'in Yeni Oyunu Olan Hextech Mayhem Yayınlandı

Riot Games'in Yeni Oyunu Olan Hextech Mayhem Yayınlandı

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Riot Games’in en yeni oyunu Hextech Mayhem haftaya çıkışını yapıyor 16 Kasım tarihinde oyun tamamen oynanılabilecek. Oyun şimdiden Steam’de ön siparişe sunuldu ve minik de bir armağan ile veriliyor.Oyun bizzat Riot tarafınca yapılmadı sadece danışmanlığını ve yayıncılığını Riot Forge olarak üstleniyor. Totally Choice‘un üstlendiği bu oyun hakkındaki malum bir öteki bilgi ise oyunun platform ve ritim oyunu olduğu. Aynı zamanda oyun Türkçe seslendirmeyle beraber geliyor. Oyunda küçük Cutscene'ler

Sonraki Haber
Bekleyiş Sona Erdi PUBG New State Çıkışını Yaptı

Bekleyiş Sona Erdi PUBG New State Çıkışını Yaptı

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

PUBG Mobile'in oldukça daha gelişmiş bir versiyonu olarak oyunculara sunulacak olan PUBG New State bugün geldi. Mobil oyuncuların merakla beklediği PUBG New State, Google Play Store ve App Store'da tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlandı. Benzersiz grafiklere haiz olacağı açıklanan oyun, PUBG Mobile'dan daha üst seviye grafiklere sahiptir.PUBG New State'i ayıran en büyük yanıtıysa geçmiş olduğu vakit dilimi. Oyun 2051 senesinde geçiyor. Oyunun gösterilen sürümünde de dünyanın daha teknolojik bir

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?