Blizzard Bu Sefer Overwatch 2 ve Diablo IV'ü Erteledi

Blizzard Bu Sefer Overwatch 2 ve Diablo IV'ü Erteledi

Bu haberimizde Blizzard'tan gelen oyun ertelemelerinden ve sonucunda ne olacağından bahsedeceğiz detaylar açıklama kısmında.

Blizzard'tan Kötü Haber

Overwatch 2 ve Diablo IV'ü bekleyen kişilere Blizzard Entertainment kötü haber geldi. Bir süredir mahkeme sürecinde olan şirket bu sebepten dolayı birçok çalışanını işten ayrılmıştı. Diablo 4 ve Overwatch 2 oyunlarının ertelendiğini yeni bir tarih belirtmeden açıkladı. 

Blizzard Bu Sefer Overwatch 2 ve Diablo IV'ü Erteledi


Blizzard Entertainment Yaptığı açıklamaya göre Hayranları tarafından beklenen Overwatch 2 ve Diablo IV yapımının ertelendiğini ve yeni tarih belirtmedi Kadın çalışanına yönelik cinsel taciz, mobbing ve ayrımcılık davası Yargı süreci devam eden Blizzard şirketini zor'a sokmuş durumda bu davaya bağlı olarak birçok çalışan kendi istekleri ile işten ayrılmıştı bu yüzden şu anda piyasada olan bir Blizzard çok oyunun geliştirme ve yenilik konusunda yeni kararlarla ayakta kalmaya çalışıyor.


Hayranlar tarafından merak edilen ise bir süredir Hayranları tarafından tahmin edilen fakat resmi açıklama yapılmayan Diablo IV ve Overwatch 2 2023 yılına ertelendi. Fakat dava durumlarından dolayı Blizzard tarafından gelenek haline getirilen BlizzCon bile iptal edildiyse oyunun ileriki günlerde ne şekilde hangi haberler ile geleceği merak ediliyor.


Blizzard Bu Sefer Overwatch 2 ve Diablo IV'ü Erteledi


Önceki Haber
League of Legends 11.22 Yama Notları

League of Legends 11.22 Yama Notları

1 yıl önce 7 dk okuma süresi

Arcane'e Doğru Kasım ayındaki RiotX Arcane etkinliği boyunca, dizinin çıkışını kutlamak adına Arcane dünyasının derinliklerine dalacağız. Arcane'e Doğru boyunca Sihirdar Vadisi'nde. Arcane temalı harita dekorasyonları, Arcane'den esinlenilerek hazırlanmış bedelsiz kostümler ve iki yeni etkileşimli deneyim fırsatı yakalayacakSezon SonuSihirdar Vadisi dereceli ve takdir sezonu, 11.22 Yaması'nın son gününde yerel saatle 23.59'da sona erecek. Dereceli ödülleri, Çin dışındaki tüm sunucularda 11.23 Ya

Sonraki Haber
Roblox Pet Simulator X, Hallowvember Güncellemesini Geliyor

Roblox Pet Simulator X, Hallowvember Güncellemesini Geliyor

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

En son Pet Simulator X güncellemesi şimdi geliyor. Bunun başlarda 30 Ekim'de piyasaya sürülmesi planlanmıştı, sadece son Roblox hizmet kesintisi bunu birkaç gündür devam ediyordu. Yeni güncelleme ile birtakım yeni yükseltmeler, şekerleme desteği ve daha fazlasını içeriyor. Ekstra içeriğe ek olarak, Cadılar Bayramı etkinliği 13 Kasım'a kadar uzatıldı.Cadılar Bayramı etkinliğinin sonuna kadar, bütün şeker damlaları ikiye katlanacak ve bu, vakit kazanmak için mükemmel bir vakit olacaktır. Bu şekerl

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?