Rockstar, GTA: The Trilogy Definitive Edition'ın Görüntülerini Yayınladı

Rockstar, GTA: The Trilogy Definitive Edition'ın Görüntülerini Yayınladı

Rockstar, GTA: The Trilogy Definitive Edition'a dair tüm detaylarıyla yayınlayarak fragman paylaştı detaylar açıklama kısmında.

GTA: The Trilogy Definitive Edition bugün ilk defa görüntüleri ve biraz olsun oynanış fragmanı yayınlanarak oyuncuların önünne sunuldu. GTA: The Trilogy Definitive Edition

ilgiyle bekleniyordu ancak oyun hakkında merak duygusu Rocstar Games'in oyunun orjinal temellerini koruyarak modern bir deneyim sağlamak istemelerini açıklamışlardı. 


Ancak yenilenen oyunların en kötü haberi fiyatı olmuştu. Fiyatı tam olarak 530TL'den satışa sunulacak. Oyun severler ciddi bir manada buna karşı çıkıyor ve üzülerek grafiklerin 

biraz olsun daha iyisini olabileceklerini söylüyorlardı.

Rockstar, GTA: The Trilogy Definitive Edition'ın Görüntülerini Yayınladı


Tamamen yenilenmiş olmamasıyla birlikte oyuncular haliyle hayal kırıklığına uğradı. Bununla birlikte oyunun içerisindeki oyun dinamikleride gelişmiş durumda. Ne Değişti?

  • Grafikler yumuşatıldı su efekti güncellendi gölgeler baştan aşağı yeniden yapıldı
  • GTA: The Trilogy Definitive Edition'ın tıpkı GTA 5'te ki gibi atış kapasitesine sahip olacak ve tıpkı bu oyunda olduğu gibi çemberdeki silahları vs. daha kolay seçebileceksiniz.
  • Uzak görüş mesafesinede bir el atılarak uzağıda daha net görmenizi sağlıyor artık.
  • Tamamen GTA 5'te ki gibi harita çeşitliliği ve kullanışı benzer bir biçimde geliyor.
  • Görevde başarısız olduğunuz zaman tekrar başlama şansı veriyor tıpkı GTA 5'te olduğu gibi ancak checkpoint vermiyor sadece görev resetleniyor.
  • GTA San Andreas'ta ki araba sürüşleri düzeltilerek daha kolay bir sürüş kapasitesi haline geldi.


Rockstar, GTA: The Trilogy Definitive Edition'ın Görüntülerini YayınladıÇıkış Tarihi

Sonuç olarak GTA: The Trilogy Definitive Edition 11 Kasım'da satışa sunulacak ve bir kaç oyuncu modern bir şekilde tekrar oyun oynama fırsatını yakalayacak.

Rockstar, GTA: The Trilogy Definitive Edition'ın Görüntülerini Yayınladı


Önceki Haber
Sony ve Playstation Uncharted Filminin Fragmanını Yayınladı

Sony ve Playstation Uncharted Filminin Fragmanını Yayınladı

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Dünden bugüne kadar oyun dünyasının en çok sevilen oyunlarından birisi olan Uncharted serisinin filmi nihayet yapılıyor. Uncharted günümüze kadar uzanan ve hikayesinde oyuncuların gizem, macera ve aksiyonuyla sevdikleri bunun yanında hikayesiyle katkı yapan bir oyun olmuştu.Bugüne kadar Uncharted'a dair olumlu geri dönüşler alırken Sony bu şaheseri film yapmaya karar verdiği an işler değişmişti.Dün ilk defa Sony ve Playstation sosyal medya üzerinden Uncharted filminin fragmanını yayınladı.Fragma

Sonraki Haber
New World Sınıflar ve Yetenek Ağacı

New World Sınıflar ve Yetenek Ağacı

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

New World sınıf rehberiNew World'de alışıla gelmiş bir sınıf sistemi bulunmuyor. Diğer MMORPG oyunlarından aşina olduğumuz önceden seçim yapıp, o seçimlerinize bağlı hareket etmek zorunda değilsiniz. Yani oyuna başlarken savaşçı, tank, büyücü gibi seçenekler arasında seçim yapmıyorsunuz. Herkes oyuna aynı şekilde elinde kılıç ve kalkanla başlıyor, görevleri yapıp ilerledikçe balta, yay, asa, çekiç ve benzeri farklı ekipmanları elde edebiliyorsunuz. Hatta aynı anda hem balta, hem de yay kullanabi

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?