Sony ve Playstation Uncharted Filminin Fragmanını Yayınladı

Sony ve Playstation Uncharted Filminin Fragmanını Yayınladı

Bu haberimizde dün Sony ve Playstation hesapları üzerinden Uncharted filminin fragmanını yayınladı detaylar açıklama kısmında.

Dünden bugüne kadar oyun dünyasının en çok sevilen oyunlarından birisi olan Uncharted serisinin filmi nihayet yapılıyor. Uncharted günümüze kadar uzanan ve hikayesinde oyuncuların gizem, macera ve aksiyonuyla sevdikleri bunun yanında hikayesiyle katkı yapan bir oyun olmuştu.


Bugüne kadar Uncharted'a dair olumlu geri dönüşler alırken Sony bu şaheseri film yapmaya karar verdiği an işler değişmişti.

Dün ilk defa Sony ve Playstation sosyal medya üzerinden Uncharted filminin fragmanını yayınladı.


Fragmanda bununla birlikte genç Nathan Drake'i oynayacak olan Tom Holland ve yanından ayrılmayan ortağı Victor Sullivan'ı oynayacak olan Mark Wahlberg rolleriyle üstleniyor.Oyun severlerin bazıları oyuncu seçimlerinden şüphe duyduğunu iddia etti. Söz konusu tanınan oyuncular her ne kadar oyunculukları harika olsa da tip olarak fazla yakıştırılmamış şeklinde düşünülüyor.


Tom Holland, Nathan Drake rolüyle her ne kadar üstlense de güzel bir iş çıkarılabileceği ancak orijinal Nathan Drake'e benzemiyor oluşu ve fazla sempatik geldiği için oyun severlerin çoğunluğu tam olarak memnun olamadılar.

Eğer işleyiş olarak Uncharted hikayesine uyulacak şekilde yapılabilirse filmin tutabileceği ön görülebilir.

Sony ve Playstation Uncharted Filminin Fragmanını Yayınladı


Film Ne Zaman Çıkacak?

11 Şubat 2022 tarihinde vizyona girmesi beklenerek kapsamlı bir oyunun filmi bir yıla daha vuracaktır.


Önceki Haber
God of War PC'ye Çıkıyor: Steam Sayfasına Geldi

God of War PC'ye Çıkıyor: Steam Sayfasına Geldi

11 ay önce 4 dk okuma süresi

Oyuncuların uzun süredir beklediği God of War, nihayet bilgisyara geliyor. Çıkışının arkasından tüm dünyada büyük yankı uyandıran God Of War, hemen hemen hepimiz tarafınca hem fazla sevilmiş bununla birlikte hürmet duyulan bir oyun olmuştu. Orijinal üçlemenin arkasından bizi şimal mitolojisi ile birleştiren oyun, ne yazık ki PlayStation’a hususi olarak üretilmişti.Sony son dönemlerde birtakım oyunları bilgisayarlara getirmeye başlamış ve devamının geleceğinin sinyallerini vermişti. Pek fazla ins

Sonraki Haber
Rockstar, GTA: The Trilogy Definitive Edition'ın Görüntülerini Yayınladı

Rockstar, GTA: The Trilogy Definitive Edition'ın Görüntülerini Yayınladı

11 ay önce 4 dk okuma süresi

GTA: The Trilogy Definitive Edition bugün ilk defa görüntüleri ve biraz olsun oynanış fragmanı yayınlanarak oyuncuların önünne sunuldu. GTA: The Trilogy Definitive Editionilgiyle bekleniyordu ancak oyun hakkında merak duygusu Rocstar Games'in oyunun orjinal temellerini koruyarak modern bir deneyim sağlamak istemelerini açıklamışlardı. Ancak yenilenen oyunların en kötü haberi fiyatı olmuştu. Fiyatı tam olarak 530TL'den satışa sunulacak. Oyun severler ciddi bir manada buna karşı çıkıyor ve üzülere

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?