God of War PC'ye Çıkıyor: Steam Sayfasına Geldi

God of War PC'ye Çıkıyor: Steam Sayfasına Geldi

Bu haberimizde bir şaheser olan God of War oyununun yıllar geçen aradan sonra PC platformuna çıkışını gerçekleştirmektedir.

Oyuncuların uzun süredir beklediği God of War, nihayet bilgisyara geliyor. Çıkışının arkasından tüm dünyada büyük yankı uyandıran God Of War, hemen hemen hepimiz tarafınca hem fazla sevilmiş bununla birlikte hürmet duyulan bir oyun olmuştu. Orijinal üçlemenin arkasından bizi şimal mitolojisi ile birleştiren oyun, ne yazık ki PlayStation’a hususi olarak üretilmişti.


Sony son dönemlerde birtakım oyunları bilgisayarlara getirmeye başlamış ve devamının geleceğinin sinyallerini vermişti. Pek fazla insan ise God of War’un bilgisayarlara gelmesini beklemeye başlamıştı. Görünen o ki bu hayal gerçekten gerçek oluyor.

God of War PC'ye Çıkıyor: Steam Sayfasına Geldi


God of War PC'ye Ne Zaman Çıkış Yapacak?

An itibariyle Sony’nin resmi Steam sayfasında ön siparişe açıldı. Ön sipariş fiyatı 329 TL olarak belirtilen oyunun çıkış zamanı de açıklandı. 14 Ocak 2022 olarak açıklanan çıkış zamanı ise aktörleri fazlaca heyecanlandırdı.


PlayStation’un en sevilen oyunlarından olan God of War’un sistem ihtiyaçları ise tam olarak açıklanmasa da en azından oyunu oynamak için ihtiyaç duyulan depolama kapasitesi belli oldu. God of War’u bilgisayarda oynayacak kişilerin minimum 80 GB boş alana haiz olmaları gerektiği, oyunun Steam sayfasında belirtiliyor.


Gelişmiş grafiklerle kullanıcılara sunulacağı da tekrar oyunun Steam sayfasında belirtilenler arasında. Pek fazla oyun sever, God of War’un bilgisayarlara çıkışını heyecanla beklenilmeye başlanıldı.


Steam Cüzdan Kodu Almak İçin Buraya Tıklayın


Önceki Haber
Valorant 3.04 Yama Notları Yayınlandı

Valorant 3.04 Yama Notları Yayınlandı

11 ay önce 6 dk okuma süresi

Ajan GüncellemeleriOmenOmen'ın Karanlık Örtü yeteneğinin istenmeyen doğrultularda gidebilmesine sebep olan bir sorun giderildi.Oynanış GüncellemesiFare tekerleğinin kullanım/etkileşim girdilerine sınırlama getirildi.Bu, fare tekerleğini hızlıca çevirmeyi tek bir girdi olarak algılamayı sağlıyor ve bir anda istemeden halatlara tutunmayı ya da onlardan atlamayı engelliyor.Performans istatistikleri ve grafiklerinde iyileştirmeler yapıldı (Ayarlar > Video > İstatistikler).Şu istatistikler eklendi:Pa

Sonraki Haber
Sony ve Playstation Uncharted Filminin Fragmanını Yayınladı

Sony ve Playstation Uncharted Filminin Fragmanını Yayınladı

11 ay önce 4 dk okuma süresi

Dünden bugüne kadar oyun dünyasının en çok sevilen oyunlarından birisi olan Uncharted serisinin filmi nihayet yapılıyor. Uncharted günümüze kadar uzanan ve hikayesinde oyuncuların gizem, macera ve aksiyonuyla sevdikleri bunun yanında hikayesiyle katkı yapan bir oyun olmuştu.Bugüne kadar Uncharted'a dair olumlu geri dönüşler alırken Sony bu şaheseri film yapmaya karar verdiği an işler değişmişti.Dün ilk defa Sony ve Playstation sosyal medya üzerinden Uncharted filminin fragmanını yayınladı.Fragma

En son yorumlar
GamesBazaar
GamesBazaar
Geç oldu sanki :)
Beğen Cevapla
omersimdi3547
omersimdi3547
buraya gelsin de alalım
Beğen Cevapla