2021 Dünya Şampiyonasında Mad Lions Ezip Geçiyor!

2021 Dünya Şampiyonasında Mad Lions Ezip Geçiyor!

Bu haberimizde Dünya Şampiyonası tarihinde Mad Lions çeyrek finalde galibiyet göstermeye devam ediyor detaylar açıklama kısmında.

Dünya Şampiyonası gruplar aşaması mücadeleleri bugün oynanan toplamda dokuz karşılaşmanın arkasından sona erecek. Dört takımlı gruplardan oluşan bütün turnuvalarda oldukça nadir bulunan dörtlü eşitlik durumu D grubunda yaşandı. Hem Mad Lions aynı zamanda Team Liquid’in grubun son gününde oynadıkları üç karşılaşmanın ikisini kazanması nedeniyle her ekip 3G 3M ile sıralandı. Eşitlik bozma mücadelesinde LNG Esports’u yenerek çeyrek final biletini kapan temsilcimiz Armut’un ekibi Mad Lions, yeniden herkesi şaşırttı. Bir sonraki maçta gruplar liderliğini almak için GEN karşısına çıkacaklar.


Bununla birlikte Türk oyuncu temsilcimiz Armut Dünya Şampiyonası’nda çeyrek finalde savaşı devam edecek. Yalnızca MAD kadrosu Avrupa bölgesini bir sonraki turda temsil edecek. LEC’e geçirme olduğu için bu yana devamlı bir biçimde gelişmeye geçindiren Armut, sonucunda verdiği emeğin karşılığını aldı.


Seçim yasaklama ekranından huzurlu etmiş olduğu şampiyonları alarak çıkan MAD Lions, erken oyunda başarısızlıkla sonuçlanan iki kule altı denemesinin peşinden kontrolü rakibine bırakmak zorunda kaldı. Aldığı her skordan sonrasında dönüş skoru veren MAD kadrosu devamlı çete savaşlarına girmek istedi. Dakika 15’e gelindiğine iki skorlu Ryze ve dört skorlu Kennen, oyunun ileri aşaması için LNG’nin güvencesini oluşturdu. Üst koridora çok fazla yatırım icra eden MAD Lions, hedeflediği baskıyı yaratamadı.


Orta oyundan itibaren Mad Lions’ın ekip savaşı becerisi maçı dengeye getirdi. Dakika 42’ye kadar baron ve ejderler etrafındaki savaşlarla şekillenen oyunda kadim güçlendirmesini almayı başaran MAD, elde etmiş olduğu avantajla maçı kapatarak gruptan çıkmayı başardı.


League of Legends Hesap Satışı

2021 Dünya Şampiyonasında Mad Lions Ezip Geçiyor!


Sonraki Haber
League of Legends 11.21 Yama Notları

League of Legends 11.21 Yama Notları

1 yıl önce 7 dk okuma süresi

Genel Sohbet Devre Dışı BırakıldıBununla birlikte League of Legends tarihinde ilk defa genel sohbetin devre dışı bıraktığı görülüyor. Riot gözlemlerinin sonucunda ise tekrar açılıp açılmayacağını bir kaç yama kontrol edecektir.ŞampiyonlarAkshanE'nin hasarı azaldı.E - Kahraman SallanışıATIŞ BAŞINA TABAN HASAR 30/50/70/90/110 > 30/45/60/75/90GravesE'nin ilave zırhı azaldı.E - Hızlı TetikYÜK BAŞINA İLAVE ZIRH: 6/9/12/15/18 > 4/7/10/13/16JinxPasifin saldırı hızı arttı. E'nin menzili arttı. R'nin bek

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?