League of Legends Yeni Şampiyon Vex Yetenekleri

League of Legends Yeni Şampiyon Vex Yetenekleri

Bu rehberimizde League of Legends oyunundaki Yeni Şampiyon Vex adlı karakterin detaylı oynanış rehberini paylaşacağız, detaylar aşağıda.

Yeni Şampiyon Vex

League of Legends'in ışık muhafızı etkinliğinde gözüken ama hayli hayli çıkmayan karakterimiz bugün yetenek setiyle bizlere sunuluyor. Yeni şampiyonumuzun yeni mekanikleri üzerinde duracak olursak arkasındaki canlı gölgesi sayesinde animasyonları daha akıcı ve gerçekçi gözükmesinden dolayı şu ana kadar ki animasyonları en çok yatırılan şampiyonlardan bir tanesidir.
Yetenekleri

Pasif Yeteneği: Kıyamet ve Kasvet

Kıyamet - Vex düzenli olarak Kıyamet'ten güç alır ve bir sonraki temel yeteneği atılmaları durdurup rakipleri korkutur. 

Kasvet - Yakındaki bir rakip atıldığında ya da başka bir konumda tekrar belirdiğinde Kasvet'le işaretlenir. Vex'in işaretli bir rakibe yönelik sonraki normal saldırısı işareti patlatarak ilave büyü hasarı verir ve Kıyamet'in bekleme süresinin bir kısmını iade eder.


Q Yeteneği: Buhran Dalgası

Vex ileri yönde bir dalga gönderir. Dalga yoluna çıkan rakiplere büyü hasarı verir. Kısa bir gecikmenin ardından dalga hızlanır ama genişliği azalır. Buhran Dalgası isabet ettiği tüm rakiplerdeki Kasvet işaretini patlatır.


W Yeteneği: Kişisel Alan

Vex bir kalkan kazanır ve etrafındaki rakiplere büyü hasarı veren bir şok dalgası saçar. Kişisel Alan isabet ettiği tüm rakiplerdeki Kasvet işaretini patlatır.


E Yeteneği: Yaklaşan Karanlık

Gölge bir konuma uçar ve hareket ederken boyutu büyür. Hedef konuma varınca Kasvet'le işaretlenmiş rakiplere büyü hasarı verir, onları yavaşlatır ve işaretler.,


Ulti Yeteneği: Gölge Akını

Gölge ileri atılır ve isabet ettiği ilk rakip şampiyonu işaretler ve ona büyü hasarı verir. Bunun ardından Vex bu yeteneği yeniden kullanarak Gölge'nin onu işaretlenmiş hedefe çekmesini sağlayabilir. Bunu yapmak ilave büyü hasarı verir. 

İşaretlenmiş hedef Gölge Akını'ndan hasar aldıktan kısa süre sonra katledilirse Vex Gölge Akını'nı birkaç saniye içinde yeniden kullanabilir.
Yeni Şampiyon Vex Ne Zaman Çıkacak?

Bu akşam PBE yamasında test sunucusunda oynanabilir hale gelecektir. Şampiyonun çıkışı 11.19 yamasında 22 Eylül günü normal sunuculara gelmesi planlanılıyor. Hatta bu şampiyonun
League of Legends RP Satın al

Yeni bir şampiyon açmak veya sevdiğiniz şampiyonların kostümünü satın almak için LoL RP satın alabilirsiniz. Hemen aşağıdaki linke tıklayın ve RP satın alın.

https://www.itemsatis.com/urunler/lol-rp-satin-al.html


Önceki Haber
Valorant Yeni Haritası Fracture Hakkında Bilgiler

Valorant Yeni Haritası Fracture Hakkında Bilgiler

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

Yeni Harita FractureYeni harita 2 bölgeden oluşuyor A ve B bölgesi. Saldırı bölgesinde gözle görülür bir avantajı var. Bildiğimiz gibi savunma takımındaki oyuncuların haritanın tam ortasından doğuyor. Doğdukları zaman yine de A veya B bölgesine gidilebiliyor. Saldırı oyuncuları ise öyle bir yerde doğuyorlar ki hem önündeki ipler sayesinde Savunan takımdaki oyunculara kolaylıkla baskı sağlayabilme avantajını elde ediyorsunuz.Saldırı takımındaki A bölgesine gittiğiniz zaman sizleri otomatik kapıla

Sonraki Haber
VALORANT Yeni Koleksiyon Spectrum Vitrinde

VALORANT Yeni Koleksiyon Spectrum Vitrinde

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Her yamayla birlikte oyuna yeni silah koleksiyonları ekleyen Riot Games, VALORANT 3.05 yama notları ile birlikte Spectrum koleksiyonunu oyuna ekledi. Spectrum koleksiyonu son zamanlarda oyuna gelen en pahalı kaplama seti konumunda. Bu kadar yüksek bir fiyata sahip olmasının dezavantajları bulunsa da, kaplamalar belli bir kısmı çok memnun etmiş durumda.VALORANT Spectrum koleksiyonu fiyatı kaç VP?Yeni kaplama koleksiyonu Spectrum, VALORANT oyun içi mağaza vitrininde 10.700 VP fiyat etiketiyle satı

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?