VALORANT Özel Harekat Koleksiyonu Vitrinde Satışta

VALORANT Özel Harekat Koleksiyonu Vitrinde Satışta

VALORANT'a en son eklenen silah kaplaması Özel Harekat koleksiyonu mağaza vitrininde satışta. Hemen satın almak için makalemizin devamını okuyunuz.

VALORANT Özel Harekat koleksiyonu nasıl satın alınır?

Yeni koleksiyonu satın alabilmeniz için hesabınızda VALORANT Point bulunmalıdır. En ucuz VALORANT Point ürününü ise sitemizden satın alabilirsiniz. %18 indirimli VP satın alarak hem kâra geçin, hem de Özel Harekat koleksiyonuna hemen sahip olun, link aşağıda.

https://www.itemsatis.com/urunler/valorant-points-vp-satin-al.html


VALORANT Özel Harekat koleksiyonu fiyatı ne kadar?

Özel Harekat koleksiyonu VALORANT oyun içi mağaza vitrininde 7.100 VP karşılığında satılmaktadır. Tüm koleksiyonu satın almak için ödemeniz gereken tutar 7.100 VP'dir. Bu VP'ye sahip olabilmek için hemen itemsatış'tan %18 indirimli 8.400 VP ürününü 328 TL karşılığında satın alın ve 72 TL'lik indirimle kâra geçin. 8.400 VP ürününün gerçek satış fiyatı 400 TL'dir. Sitemizde ise %18 indirimli olduğu için 328 TL'ye satılıyor.


VALORANT Özel Harekat koleksiyonunda hangi kaplamalar var?

Yeni koleksiyonda 4 silah ve 1 bıçak bulunuyor. En büyük sürpriz ise Özel Harekat koleksiyonuyla birlikte oyuna kelebek bıçağın eklenmesi oldu. Spectre, Ghost, Phantom, Guardian ve kelebek bıçağın olduğu koleksiyonun toplam fiyatı 7100 Valorant Points. Eğer sadece kelebek bıçağı almak isterseniz 3.550 VP, silahları tek tek satın almak isterseniz 1.775 VP ödemeniz gerekiyor. Türkiye'nin en ucuz VALORANT VP kodlarını satın almak için hemen bu linke tıklayın.


VALORANT Özel Harekat Koleksiyonu Vitrinde Satışta


Önceki Haber
Beklenen Outlast Trials Oynanış Tanıtımı Yayınlandı

Beklenen Outlast Trials Oynanış Tanıtımı Yayınlandı

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Outlast Trials Oynanış FragmanıBu oyun sayesinde yine bir çok oyuncuyu korkutacak olan Jumpscare'leri ile oyuncuları yerlerinden hoplatacak bir oyun serisi daha dün karşımıza çıkmıştı. Red Barrels'ın ilk iki Outlast oyunu başarısından sonra sırada Outlast Trials adlı oyun karşımıza çıkıyor.HikayesiOutlast Trials doğası gereği hayatta kalma ve korku olarak sınıflandırılabilir. Hikayesi ise Soğuk savaş dönemini anlatan ve bir şirketin yine deneyler ile insanları geliştirmek açısından yapılan ama a

Sonraki Haber
League of Legends Cassiopeia Oynanış Rehberi

League of Legends Cassiopeia Oynanış Rehberi

1 yıl önce 7 dk okuma süresi

Cassiopeia Ne zaman Çıktı?14 Aralık 2010 Tarihinde mitolojik tema üzerinden kurgu yapılan Medusa'yı andıran bir yılan kadın üzerine yapılmış orta koridor büyücüsü olarak oyuncuların beğenisine sunulmuştur.Cassiopeia YetenekleriPASİF Yeteneği: Yılanın LütfuCassiopeia seviye başına hareket hızı kazanır ama çizme eşyalarını satın alamaz.Q Yeteneği: Zehirli PatlamaCassiopeia kısa bir gecikmenin ardından belli bir alanda Zehir patlaması oluşturur ve bir rakip şampiyonu vurduğunda hareket hızı artar.W

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?