Beklenen Outlast Trials Oynanış Tanıtımı Yayınlandı

Beklenen Outlast Trials Oynanış Tanıtımı Yayınlandı

Bu haberimizde yeni gelecek olan korku oyunu Outlast Trials'ın oynanış tanımı yayınlandı detaylar için aşağıdaki açıklamaları ulaşabilirsiniz.

Outlast Trials Oynanış Fragmanı

Bu oyun sayesinde yine bir çok oyuncuyu korkutacak olan Jumpscare'leri ile oyuncuları yerlerinden hoplatacak bir oyun serisi daha dün karşımıza çıkmıştı. Red Barrels'ın ilk iki Outlast oyunu başarısından sonra sırada Outlast Trials adlı oyun karşımıza çıkıyor.


Hikayesi

Outlast Trials doğası gereği hayatta kalma ve korku olarak sınıflandırılabilir. Hikayesi ise Soğuk savaş dönemini anlatan ve bir şirketin yine deneyler ile insanları geliştirmek açısından yapılan ama aslında insanları canavarlara dönüştüren ve akıl hastası yapan bir deneyin sonuçlarından ibarettir. Bu sefer oyunda ana karakter yerine denekler adı altında olan ve bu alandan kaçmak için çabalayan kişileri canlandırıyoruz.

Beklenen Outlast Trials Oynanış Tanıtımı Yayınlandı


Oynanış

Outlast Trials oynanış olarak bakılacak olursa Mutliplayer yani arkadaşlarınızla çoklu şekilde oynayabileceksiniz ( En az Üç oyuncuyla ) ve görünen o ki oyunda arkadaşlarımızla etkileşime geçerek onlarla bazı temel aktiviteleri yapabiliyoruz.

Örneğin oynanış tanıtımında gözüktüğü gibi bir alana atılırken arkadaşımızı tutup onu yukarı çekebilmek veya yetişemediği bir yer olursa onu uzatmak için taşıyabiliyorsunuz. Oyunda her zaman ki gibi Saklanma, Koşma ve bu sefer etrafta ki objeleri veya eşyaları kullanarak düşmanlarınızı bayıltabilecek veya bir kaç saniyeliğine durdurmak için kullanabileceğiniz bir seçenek sunuyor.

Beklenen Outlast Trials Oynanış Tanıtımı Yayınlandı


Outlast Trials Ne zaman Çıkacak?

Oyunun tam tarihi kesin olmasa da önümüzde ki 2022 senesinde oyunu Online olarak satışa sunulması amaçlanıyor.


Önceki Haber
Forza Horizon 5 Fiyatı Belli Oldu

Forza Horizon 5 Fiyatı Belli Oldu

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Forza Horizon 5 ne zaman çıkacak?Oyuncular tarafından büyük heyecanla beklenen Forza Horizon 5, 9 Kasım 2021 tarihinde çıkış yapacak. Bugünden itibaren ön sipariş vererek oyuna sahip olabilirsiniz, böylece oyun çıkış yapmadan önce sahip olmanın avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Hemen Steam Cüzdan Kodu satın alarak, Forza Horizon 5 sahibi olabilirsiniz.Forza Horizon 5 fiyatı ne kadar?Dünyanın en iyi yarış simülasyon oyunu olan Forza Horizon 5 an itibariyle Steam platformunda satışa sunuldu.

Sonraki Haber
VALORANT Özel Harekat Koleksiyonu Vitrinde Satışta

VALORANT Özel Harekat Koleksiyonu Vitrinde Satışta

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

VALORANT Özel Harekat koleksiyonu nasıl satın alınır?Yeni koleksiyonu satın alabilmeniz için hesabınızda VALORANT Point bulunmalıdır. En ucuz VALORANT Point ürününü ise sitemizden satın alabilirsiniz. %18 indirimli VP satın alarak hem kâra geçin, hem de Özel Harekat koleksiyonuna hemen sahip olun, link aşağıda.https://www.itemsatis.com/urunler/valorant-points-vp-satin-al.htmlVALORANT Özel Harekat koleksiyonu fiyatı ne kadar?Özel Harekat koleksiyonu VALORANT oyun içi mağaza vitrininde 7.100 VP ka

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?