Metin2 TR Canavar Avı Etkinliği Başladı

Metin2 TR Canavar Avı Etkinliği Başladı

Metin2 TR Canavar Avı Etkinliği Başladı | Metin2 Canavar Avı Eventi

Metin2 Canavar Avı Etkinliği

Metin2 resmi forumundan yapılan açıklamaya göre 5 gün sürecek canavar avı eventi başladı.

İçinizdeki avcıyı uyandırın: Aksiyon dolu canavar avı etkinliğinde güçlü patron Baashido'yu pataklayın, güçlü bufflar kazanın ve biraz şansla sevimli bebek pet Baashido'yu kapın!


Sizi 19 Mayıs. saat 14.00 - 24 Mayıs 2020 saat 23.59 arası şunlar bekliyor:

  • Etkinlik başlangıcında rastgele bir haritada Agoni Metini ve patron Baashido belirir. Tam olarak nerede olduğunu sunucu mesajıyla öğreneceksiniz.
  • Şimdi elinizi çabuk tutmanız lazım, çünkü rakipler aynı yerde fazla kalmaz. Bir rakip, verilen süre limiti dahilinde alt edilemezse kaybolur ve aynı haritanın başka bir yerinde tekrar ortaya çıkar.
  • Bir rakip alt edildiğinde yenisi belirir. Etkinlik sona ermeden mümkün olduğu kadar çok düşman yenmek için burada da hızlı olmak avantaj kazandırır.
  • Her haritada sınırlı bir süre boyunca bir etkinlik dizini hizmetinizde olacak. Etkinlik sona erdiğinde canavar haritadan yok olur ve başka bir haritada tekrar belirir.
  • Önemli: Rakip isabet sayısıyla alt edilir. Bu sırada verdiğiniz hasarın bir katkısı olmaz. Son darbeyi vuran galip gelir.
  • Rakibe galibiyet darbesini vuran oyuncu 2 saat boyunca dokuz güçlendiriciden birini alır.
  • Biraz şansla çok özel etkinlik peti Baashido Yavrusu'nun çıktığı bir yumurta alabilirsiniz. Bunu pet sistemi yardımıyla geliştirebilirsiniz.


Metin2 TR Canavar Avı Etkinliği Başladı


Önceki Haber
Metin2 Ayyıldız Sunucusu Açıldı!

Metin2 Ayyıldız Sunucusu Açıldı!

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Son birkaç aylık dönemde oldukça fazla sunucu açan Gameforge bunların yanına AyYıldız sunucusunu da ekledi. Metin2'nin en son açılan AyYıldız sunucusuna normal girişler kapalı. Metin2 AyYıldız sunucusuna giriş yapabilmeniz için belirli yayıncılara dağıtılan kodlara erişebilmeniz gerek. Çünkü bu sunucuya sadece yayıncılardan alacağınız kodlar ile giriş yapabileceksiniz. Normal şekilde kaydolup giriş yapamayacaksınız.Metin2 Ejderha Parası Satın Almak İçin TıklayınMetin2 Ayyıldız Başlangıç Hediyele

Sonraki Haber
Japone Yeniden 1907 Fenerbahçe'de

Japone Yeniden 1907 Fenerbahçe'de

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Sezona geçen sezonun şampiyonu Royal Youth E-Spor takımında başlayan Japone, kulübün yaşadığı sıkıntılı günlerin ardından Royal Youth'dan ayrılma kararı alıp Papara Supermassive'e transfer olmuştu. SUP'da güzel bir performans sergileyen Japone şanssız bir play off aşamasının ardından finali göremeden elendi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından takımda kalıp kalmayacağı konuşulan Bahadır "Japone" Çolak için 1907 Fenerbahçe E-spor takımından teklif geldiği yönünde söylentiler dolaşmaktaydı. Bugün 190

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?