League of Legends Pentakill Kostümleri Geri Döndü

League of Legends Pentakill Kostümleri Geri Döndü

Bu haberimizde oyuna yeni gelecek olan Pentakill kostümlerini sizler için derledik aşağıdaki açıklamalara ulaşabilirsiniz.

Pentakill III: Lost Chapter

Pentakill müzikleri uzun bir süredir ortalarda gözükmemişti. Bu metal temalı kostümler bir çok oyuncunun hala ilkiydi. Geçen sene Riot Games KDA yerine Pentakill şarkısıyla açılış yapacakken Covid nedeniyle ertelenmişti. Geçen sene KDA kostümlerinde olduğu gibi kostümlerin yeni versiyonlarıyla bizleri karşılıyor. Gruba şu anlık Viego'da katılmış gözüküyor.


Kostüm görünümleri her ne kadar değişmiş olsa da bu yeni halleriyle ve efektleriyle bir çok oyuncunun alacağı ve seveceği bir kostüm serisi olacak. Klip ile ilgili görüşmelerde devam etmektedir tıpkı 2017 senesinde çıkan Pentakill: Mortal Reminder klipi ile KDA More klibinde ki gibi daha üst bir animasyon efektiyle ve müziğiyle bizleri 8 Eylül Tarihinde karşılayacağı doğrulanmıştır.
Kostümler

Pentakill III: Lost Chaper Mordekaiser, Karthus, ve Sona ( Hepsi 1350 RP )

League of Legends Pentakill Kostümleri Geri Döndü
Pentakill III: Lost Chapter Yorick, Kayle, ve Olaf ( Hepsi 1350 RP )

League of Legends Pentakill Kostümleri Geri Döndü
Dissonance of Pentakill Viego ( 1350 RP )

League of Legends Pentakill Kostümleri Geri Döndü
Pentakill Kostümleri Ne zaman Gelecek?

Şu anlık test sunucusunda olsa da arada iki hafta olacağından dolayı 8 Eylül veya 9 Eylül tarihinde gelmesi planlanılıyor.
%18 İndirimli RP fırsatı

Yeni bir şampiyon açmak veya sevdiğiniz şampiyonların kostümünü satın almak için %18 indirimli LoL RP satın alabilirsiniz. Hemen aşağıdaki linke tıklayın ve RP satın alın.

https://www.itemsatis.com/urunler/lol-rp-satin-al.html


Önceki Haber
VALORANT Yeni Recon Koleksiyonu Geliyor

VALORANT Yeni Recon Koleksiyonu Geliyor

10 ay önce 4 dk okuma süresi

Sızdırılan bilgilere göre VALORANT'a kısa süre içerisinde yeni bir koleksiyon eklenecek. Bu yeni kaplama koleksiyonun adının Recon olacağı duyuruldu. Türkçeye çevirdiğimizde keşif anlamına gelen yeni kaplama ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda.VALORANT Özel Harekat (Recon) KoleksiyonuVALORANT'a en son eklenen kaplama koleksiyonu Recon, toplamda 4 silah ve 1 bıçaktan oluşuyor. En dikkat çeken yanı ise oyuna uzun süredir eklenmesi beklenen bir şeyi içeriyor olması. Yeni Recon koleksiyonuyla birlik

Sonraki Haber
League of Legends 11.17 Yama Notları

League of Legends 11.17 Yama Notları

10 ay önce 7 dk okuma süresi

Şampiyon GüncellemeleriAkshanW Yeteneği Akshan artık katledilmişken madrabazları avlayamıyor.E YeteneğiVerilen Atış Başına Hasar (30/55/80/105/130 + %10 İlave Saldırı Gücü) x (1 + %30 İlave Saldırı Hızı) > (30/50/70/90/110 + %17,5 İlave Saldırı Gücü) x (1 + %30 İlave Saldırı Hızı)Ulti Yeteneğiİptal edilmesi halinde kalan bekleme süresi 15 saniye > 5 saniyeAmumuQ YeteneğiAmumu artık 2 Q yüküne sahip.Hasar 80/130/180/230/280 (+%70 Yetenek Gücü) > 70/100/130/160/190 (+%85 Yetenek Gücü)Yüklerin Bekl

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?