Grand Theft Auto Serisinin Tarihi

Grand Theft Auto Serisinin Tarihi

Bu haberimizde Grand Theft Auto Serisinin Tarihini sıralayacağız detaylar aşağıdaki açıklamalar kısmında.

Grand Theft Auto - Ekim (1997)

Rockstar Games ilk piyasaya sürdükleri oyunu Gta'nın ilk serisi Grand Theft Auto 2 boyutlu dünyasında geçen ve tıpkı araba çalmak veya bir silahla soyguna gittiğiniz sistemleri düşük olan ve sadece dört adet silah kullandığınız normal bir açık dünya oyunudur.

Grand Theft Auto Serisinin TarihiGrand Theft Auto 2 : London (1999)

İlk Gta serisinin ikinci serisi olan Grand Theft Auto 2 : London sadece Londra'da geçen versiyonudur.

Grand Theft Auto Serisinin TarihiGrand Theft Auto 3 - 22 Ekim (2001)

Grand Theft Auto sersinin devrim niteliğinde olan Gta 3 oyunun ilk defa büyük kapsamlı açık dünyada geçtiği 3 boyutlu grafikleriyle ve arada geçen hikaye anlatımıyla oyuncuların beğenisine sunulmuştur.

Grand Theft Auto Serisinin TarihiGrand Theft Auto: Vice City - 27 Ekim (2002)

Grand Theft Auto 3'ün devam oyunu olan Gta Vice City aslında Gta 3'ün ilk başta bir ek paketi olarak çıkmıştı farkı ise yepyeni hikayesi yepyeni dolu açık dünyası ve renkli bir şehir. Efsane oyunlar arasına girmektedir.

Grand Theft Auto Serisinin TarihiGrand Theft Auto: San Andreas - 26 Ekim (2004)

Gta serisinin açık dünya dediğiniz vakit akla gelen ilk oyunlardan gelen oyun Gta San Andreas yapacaklarınızın sınırı olmayan bu oyun Kas yapmaktan tutun Saç kestirmeden, Kıyafet değiştirmeden, Bölge kapmadan ve Sosyalleşmeden o dönemlerde en devrim niteliğinde olan oyuna sahiptir ve bir çok oyuncunun gözünde hala daha ilgi görmektedir.

Grand Theft Auto Serisinin TarihiGrand Theft Auto 4 - 29 Nisan (2008)

Grand Theft Auto sersinin dördüncü oyunu olan Gta 4 ilk defa bir Gta oyununun PS3 ve Xbox 360'a çıkan ilk Gta oyunu olmasıdır. Açık dünyası diğerlerine göre zayıf olsa da hikayesinin iyi olması ve ciddi bir yapıya bürünmesi anlatım açısından fena derecede bir oyun değildir.

Grand Theft Auto Serisinin TarihiGrand Theft Auto 5 - 17 Eylül (2013)

Gta sersinin şu anki son oyunu olan Gta 5 o dönemlerde çok fazla ses getiren seride birden fazla karakterlerle oynadığınız açık dünyasının çok büyük olduğu muhteşem grafiklere sahip olduğu ve Online oyunu bir üste taşıyan son olarak Hikayesinin eğlenceliğini bir üste taşıyan devrim niteliğinde bir çok oyuncunun hala daha severek oynadığı çok fazla ilgi gören oyunudur.

Grand Theft Auto Serisinin Tarihi


Grand Theft Auto Online satışı için aşağıdaki resme tıklayınız.

Grand Theft Auto Serisinin Tarihi


Önceki Haber
League of Legends Brand Oynanış Rehberi

League of Legends Brand Oynanış Rehberi

11 ay önce 7 dk okuma süresi

Brand Ne zaman Çıktı?12 Nisan 2011 tarihinde oyuncuların beğenisine sunuldu.Brand YetenekleriPASİF Yeteneği: AlevBrand'in yetenekleri, hedeflerinin alev alarak 4 saniye boyunca hasar almalarını sağlar. Bu etki 3 defaya kadar birikebilir. Brand alev almış bir rakibi katlederse mana geri kazanır. Alev, herhangi bir şampiyon ya da büyük canavar üzerinde azami yüke ulaştığında kararsız hale gelir ve 2 saniye sonra yetenek etkileri uygulayıp kurbanının etrafındaki devasa bir alana hasar vererek patla

Sonraki Haber
Call of Duty Vanguard, Teaser Yayınlandı

Call of Duty Vanguard, Teaser Yayınlandı

11 ay önce 4 dk okuma süresi

Call of Duty: VanguardActivision firmasının dünyaca ünlü birincil şahıs nişancı oyunu Call of Duty serisinin son çıkacak oyununun adının Vanguard olacağı açıklanmıştı. Bunun ardından oyunla ilgili yayınlanan ilk resmi tanıtımda, oynanışa dair çok fazla ipucu bulunmuyor. Daha çok yüz ifadeleri aracılığıyla betimlemeler yapılıyor. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Vanguard, bizleri 2. dünya savaşına geri götürecek. Artık oyuncular bundan sıkılsa da, güzel bir hikaye oyunu sıkıcı olmaktan

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?