Yılın En iyi 10 Hayatta Kalma Oyunu Derlemesi

Yılın En iyi 10 Hayatta Kalma Oyunu Derlemesi

Bu haberimizde sizler için en yılın iyi 10 tane hayatta kalma oyununu sıralayarak derleme yapmaya çalıştık

Ark: Survival Evolved

Yılın En iyi 10 Hayatta Kalma Oyunu Derlemesi


Tek oyunculu ve çok oyuncudan oluşan hayatta kalma oyunudur. Amacı geldikleri kadar rahat: hayatta kalmak. Nasıl yaşamayı seçtiğin sana kalmış. Yalnız yaşamakta, sadece avlanmakta ve sadece öldürmekte özgürsünüz. Bu ne kadar keyifli olabilse de, öteki arkadaşlarla bir araya gelmiş olarak kabile kurarsanız, acımasız katiller yada barışçıl yerleşimcilerle dolu bir kabile olmayı seçerseniz, Ark'tan fazlaca daha fazlasını elde edeceksiniz. Bu noktaya gelmek epey vakit alıyor, bundan dolayı ilk saatleriniz ne yapmış olduğunuz hakkındaki hiç bir fikriniz olmadan harcanacak ve muntazam bir öğreticinin olmaması eğlencenizi harbiden etkiliyor. 


Minecraft

Yılın En iyi 10 Hayatta Kalma Oyunu Derlemesi


Mojang'ın 2011 senesinde çıkardığı PC hayatta kalma oyunu Minecraft dünyası etrafı kareler ile çevirili hayvanların yaratıkların ve dünyasının düpedüz gezdiğiniz hayatta kalmak için silahlar yaptığınız daha fazla verim almak için madenlere inip değerli materyalleri toplamanız ve bu materyalleri kullanarak kendinize zırh ve silah yaptığınız odunlar ve taşlardan ev inşa ettiğiniz ya da büyük bir kale yaptığınız veya sadece herhangi yapı inşa ettiğiniz oldukça sıra dışı olan bu oyun potansiyelinin ne kadar büyük olduğunun göstergesidir.


Raft Survival

Yılın En iyi 10 Hayatta Kalma Oyunu Derlemesi


Bağımsız geliştirilen çok oyunculu veya tek oyunculu oynanan sadece bir tahta parçasından başlayıp etraftaki eşyalardan kendinizi ve teknenizi geliştirdiğiniz bir köpekbalığından kaçtığınız tropik adalara yolculuk yaptığınız ve hayvanlar topladığınız bir hayatta kalma oyunudur.


The Forest

Yılın En iyi 10 Hayatta Kalma Oyunu Derlemesi


Bir yolcu uçağı kazasından sağ kurtulan tek kişi olarak başlayıp kendinizi gizemli bir ormanda bulduğunuz hayvanlar ve yamyam mutantlardan oluşan bir topluma karşı hayatta kalmak için savaşırken kendinizi olayın derinlerinde buluyorsunuz. Hikayesiyle atmosferiyle kendi amacınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu korkunç oyun birinci şahıs tek oyunculu ve çok oyunculu oynanan hayatta kalma korku simülatöründe kendi sınırlarınızı zorlayarak inşa edin, keşfedin ve hayatta kalın.


Rust

Yılın En iyi 10 Hayatta Kalma Oyunu Derlemesi


Bu oyunun tek amaç hayatta kalmaktır. Vahşi doğanın ortasında kendinizi buluyorsunuz bu oyunda sizi en çok zorlayacak şeyler hayvanlar ve canavarlar yok sadece Diğer Oyuncular sizleri öldürebilir ve onlar için sizi tehdit haline getirebilirler. Ama bu her zaman diğer oyuncular ile savaşmanız haline gelmiyor onlar ile ittifak oluşturarak diğer oyunculara savaş açmanız ve etrafınızdaki dünya ile beraber inşa ettiğiniz kendinizi ve kabilenizi geliştirdiğiniz kapsamlı bir hayatta kalma oyunudur.


Don't Starve

Yılın En iyi 10 Hayatta Kalma Oyunu Derlemesi

Don't Starve adlı oyun bilim ve büyüyle dolu tavizsiz bir vahşi doğada başladığınız bir hayatta kalma oyunudur. Yaratıklar tehlikeler ve sürprizlerle dolu garip ve keşfedilmemiş bir dünyaya girdiğiniz çok oyunculu ve tek oyunculu Hayatta kalma tarzınıza uyan davranışlar ve yapılar oluşturmak için eşyaları toplayın. Çizim tarzı ve oynanışıyla gayet iyi bir hayatta kalma oyunudur.


Stranded Deep

Yılın En iyi 10 Hayatta Kalma Oyunu Derlemesi


Pasifik Okyanusunda bir yolcu uçağı kazası nedeniyle bir adaya doğru yol aldığınız ve denizden gelen tehlikelerin ardından her oynadığınızda farklı bir deneyimle sonuçlandıran yaşamı ve en çok tehdit eden senaryolardan birine tanıklık edin. Etrafınızı temizlemek ve hayatta kalmak için yiyecek bulabilirsiniz.


The Long Dark

Yılın En iyi 10 Hayatta Kalma Oyunu Derlemesi


Buzlu bir vahşi doğada tek başına kaldığınız, kurtların ve ayıların olduğu, potansiyeline ulaşan bir hikayeye sahip, etrafınızdaki tehlikelerden kaçtığınız, yeni yüzler gördüğünüz, bu engin soğukta donarak ölmemek sizin tercihiniz olmakla birlikte hayatta kalmak için tehlikelerle baş ettiğiniz ve yiyecek bulmak için çabaladığınız bir hayatta kalma oyunu.Terraria

Yılın En iyi 10 Hayatta Kalma Oyunu Derlemesi


Kazıp keşfettiğiniz bu ormanda tehlikelerin karşısında savaşarak ve kendinize yapılar inşa ettiğiniz çizimleriyle ve derinliğine sahip bir hayatta kalma oyunudur.


Subnautica

Yılın En iyi 10 Hayatta Kalma Oyunu Derlemesi


Gelecekte geçen ve kendinizi bir araştırma gemisinde uzayın derinliklerinde bulunuyorsunuz ardından felaket sebebiyle kendinizi etrafı sularla çevrili bir gezegende hayatta kalmaya çalışırken buluyorsunuz. Bu gezegende balıkların ve diğer türlü deniz canlılarının bildiğimiz dünyadan oldukça garip ve sanki eski bir tarihe dayanmış olduğunu görüyoruz. Kendinizi suyun engin derinliklerine dalarak farklı türlerde deniz yaratıklarıyla karşılaştığınız kendinize bir deniz altı inşa ettiğiniz ve deniz altı içinde yapı oluşturduğunuz tek oyunculu bir hikayeye sahip hayatta kalma oyunudur.


Önceki Haber
LoL 11.15 Meta Şampiyonları Tier List

LoL 11.15 Meta Şampiyonları Tier List

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

LoL 11.15 Meta şampiyonları listesiYeni şampiyon Akshan'ın da oyuna eklenmesiyle birlikte herkes bu şampiyonu öğrenmeye çalışıyor. Alan kapatabilen başarılı bir nişancı olan Akshan şuan için tüm koridorlarda oynanabiliyor. Tahm Kench yapılan değişikliklerle birlikte metanın gözdesi olmayı başardı. Ayrıca alt koridorda Ziggs oynanmaya başladı ve yanında Leona ile birlikte inanılmaz bir şekilde kule baskısı oluşturabiliyor.Üst koridor (Top Lane) God Tier ListTahm KenchİreliaCamilleOrnnKledDr. Mund

Sonraki Haber
League of Legends Aurelion Sol Oynanış Rehberi

League of Legends Aurelion Sol Oynanış Rehberi

1 yıl önce 7 dk okuma süresi

Aurelion Sol Ne zaman Çıktı?23 Mart 2016 yılında oyuncuların beğenisine sunuldu.Aurelion Sol'ün yetenekleriPasif Yeteneği: Kâinatın MerkeziAurelion Sol'un çevresinde dönen yıldızlar, bir rakibe isabet ettiklerinde büyü hasarı verir.Q Yeteneği: Felaket YıldızıOrtaya çıkardığı ilerledikçe genişleyen disk, Aurelion Sol'dan fazla uzaklaştığında infilak eder ve rakiplerin hasar alarak sersemlemelerine neden olur.W Yeteneği: DönenceAurelion Sol yıldızlarını dış yörüngeye iterek hasar ve hızlarının art

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?