Gece Pazarı Geldi

Gece Pazarı Geldi

VALORANT resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre gece pazarı 28 Temmuz 17.00 itibariyle oyuna eklendi.

VALORANT gece pazarı nedir?

Oyuna belirli dönemlerde gelen bir etkinlik olan gece pazarında rastgele 6 kostüm indirime girer. Bu indirim oranları da rastgeledir ve yarı yarıya indirim yakalamanız mümkündür. Riot Games bu etkinliğin ana amacının oyuncularına hayallerindeki kaplamayı daha ucuza aldırmak olduğunu belirtiyor. Ülkemizin şartlarını da düşünürsek gece pazarı etkinliği gerçekten kaçırılmaması gereken bir etkinlik. Hemen VALORANT'a giriş yapın ve mağazanın yanında bulunan gece pazarı butonundan indirimlerinizi kontrol edin. Eğer hayalini kurduğunuz kaplama indirime girdiyse bir indirim de bizden. Sitemizde satın alım yapabilmeniz için gerekli olan VALORANT VP ürünleri %18 indirimli olarak satılıyor. Yani hem gece pazarından indirim yakalayıp, hem de İtemsatış.com üzerinden %18 indirimli şekilde VALORANT Point satın alırsanız %68 oranında kârlı oluyorsunuz.

Hemen VALORANT VP satın almak için tıklayın.


Gece pazarı etkinliği ne zaman gelecek?

28 Temmuz 17.00'da başlayan VALORANT gece pazarı etkinliği, 10 Ağustos 2021, 17.00'a kadar devam edecek. Bu süre içerisinde indirime giren kaplamaları satın almak için bolca zamanınız olacak. Kaplamaları satın almadan önce %18 indirimli VALORANT Point satın almak isterseniz, 7/24 hizmetinizde olacağız.

Gece Pazarı Geldi


Önceki Haber
League of Legends Ahri Oynanış Rehberi

League of Legends Ahri Oynanış Rehberi

11 ay önce 7 dk okuma süresi

Ahri Ne zaman Çıktı?15 Aralık 2011 yılında oyuncuların beğenisine sunuldu.Ahri'nin yetenekleriPasif Yeteneği: Öz HırsızıAhri yeteneklerini 9 rakibe isabet ettirdiğinde bir sonraki yeteneği isabet ettiği her rakip başına onu iyileştirir.Q Yeteneği: Aldatan KüreAhri küresini ileri fırlatıp geri çeker; küre giderken büyü hasarı, dönerken de gerçek hasar verir.W Yeteneği: Tilki AteşiAhri kısa süreliğine hareket hızı artışı kazanır ve yakınındaki hedeflere kilitlenip saldıran üç tilki ateşi fırlatır.

Sonraki Haber
League of Legends Alistar Oynanış Rehberi

League of Legends Alistar Oynanış Rehberi

11 ay önce 7 dk okuma süresi

Alistar Ne zaman ÇıktıLeague of Legends'in ilk 40 şampiyonu olması nedeniyle 2009'da çıkış yaptı.Alistar'ın YetenekleriPasif Yeteneği: Zafer NarasıAlistar rakip şampiyonları sersemlettiğinde, onların yerini değiştirdiğinde veya yakınındaki rakipler katledildiğinde kükremesi için güç toplar. Gücünü tamamen topladığında kendisini ve yakınındaki tüm takım arkadaşlarını iyileştirir.Q Yeteneği: Unufak EtAlistar yere şiddetli bir darbe indirerek yakınındaki rakiplere hasar verir ve onları havaya savur

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?