VALORANT Yeni Afet Koleksiyonu Satışta

VALORANT Yeni Afet Koleksiyonu Satışta

Oyuna en son eklenen koleksiyon olan, VALORANT yeni afet koleksiyonu vitrinde satışta, detaylar aşağıda.

VALORANT yeni Afet koleksiyonu geldi

LoL oynayanların yakından bildiği Mahvolmuş Kral konseptli, yeni silah kaplamaları VALORANT'a eklendi. Koleksiyonun adı Afet olarak duyuruldu. Bu haberimizde Afet koleksiyonunun fiyatını ve içeriğini sizlerle paylaşıyor olacağız. En uygun fiyatlı Valorant puanlarını sitemizde bulabilir ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.


Afet koleksiyonu fiyatı kaç VP?

Koleksiyonun vitrindeki satış fiyatı 8700 VP olarak belirlenmiş. İçerisinde Vandal kostümü olmaması, VALORANT oyuncularını isyan ettirdi. Uzun süredir güzel Vandal kostümü gelmemesinden şikayetçiler. Eğer Afet koleksiyonunu satın almak istiyorsanız hemen sitemizden VALORANT VP satın alın ve harekete geçin.


Afet koleksiyonunda bulunan tüm silahlar ve fiyatları

  • Afet Phantom 2175 VP
  • Afet Ghost 2175 VP
  • Afet Spectre 2175 VP
  • Afet Guardian 2175 VP
  • Mahvolmuş kralın kırık kılıcı 4350 VP
  • Afet kartı 375
  • Afet spreyi 325
  • Afet uğuru 475


İtemsatış.com güvencesiyle %15 indirimli VALORANT Point satın almak için aşağıdaki resme tıklayınız.

VALORANT Yeni Afet Koleksiyonu Satışta


Bunlara ek olarak, sitemizde güvenli şekilde VALORANT hesap satışı yapabilir, veya VALORANT hesap satın alma işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Hemen üye olun ve alışverişe başlayın.


Önceki Haber
RDR2 Oynamanın Oyunculara Kattığı Bilgiler

RDR2 Oynamanın Oyunculara Kattığı Bilgiler

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

Oyunların boşa vakit kaybı olduğu ve insana hiç bir şey katmadığı düşüncesine karşı oyuncuların cevabı hep “Oyunlardan tarih öğreniyoruz, karar verme becerimiz de artıyor” şeklinde argümanlar olmuştur. Bazı emek harcamalar esasen video oyun oynamanın el-göz koordinasyonu ve karar verme kabiliyetinte gelişmeye sebep bulunduğunu ortaya koymuştu. Benzer bir çalışma, bu sefer spesifik olarak Red Dead Redemption 2 oynamanın yararlarını ortaya koydu.500 katılımcının yer almış olduğu bir çalışmada bili

Sonraki Haber
League of Legends Yeni İstemci Değişimleri ve Kozmetikler

League of Legends Yeni İstemci Değişimleri ve Kozmetikler

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

İstemcideki DeğişikliklerRiot, 2021 yılı içerisinde istemcideki bazı kozmetiklerin daha verimli ve ödüllendirici seçeneğinin daha belirgin bir hale getirmek istediğini açıklamıştı. Bu yüzden en gelişmiş kişiselleştirmeyi uygulayaraktan oyuncuların beğenisine tekrardan sunuyor.Oyuncuların daha çok kimliklerini kişiselleştirme konusunda daha fazla özgürlük sunmak istediklerini söylediler. Hatırlarsanız 2021 canlı yayınıyla birlikte yeni kozmetiklere dair bir görsel görmüştük ve bu görselin üstüne

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?