Fortnite Bir Marvel Karakteri Daha Açıkladı

Fortnite Bir Marvel Karakteri Daha Açıkladı

Fortnite evrenine bir Marvel karakteri daha ekleniyor. Dizisi ile gündemden düşmeyen Loki, Temmuz ayında oyuna dahil olacak.

Fortnite ve Marvel ortaklığı hız kesmeden devam ediyor. Popüler kültürde yer edinen ikonik birçok karakteri oyun içine dahil eden Epic Games‘in sıradaki eklemesi Marvel çizgi roman evreninden olacak. Dizisi ile geek dünyasında bir numaralı gündemlerden biri haline gelen Loki, muharebeye dahil oluyor.


Twitter‘dan duyuruyu paylaşan Fortnite cephesi, karaktere olan ilgiyi kullanmak istiyor. Duyuru metninde Loki‘nin Temmuz ayında oyuna dahil olacağı öğrenildi. Konu hakkındaki bir de afiş gösteren Fortnite Twitter hesabı, görselde karakterin meşhur başlığına da yer verdi.


Loki portaldan geçerek evrene dahil oluyor!

Fortnite Bir Marvel Karakteri Daha Açıkladı


Bu nedenle Loki üstünden gerçekleşen Marvel – Fortnite ortaklığı iki tarafa da çok yarıyor. Fortnite Crew aboneleri karaktere ilişik kozmetik ürünlere ilk günden haiz olabilecekler. Mağazada satılmayacak olan mamüllerin ancak Temmuz ayı içinde kullanılabileceği ortaya çıktı.


Loki kısa sürede Fortnite bünyesine dahil olan tek Marvel karakteri değil. Bildiğiniz suretiyle Epic Games 21 Haziran tarihinde Thanos Cup isminde bir turnuva düzenlemişti. Kısa süreli bir turnuva düzenleyen firma, kazanan oyunculara Thanos hakkında kozmetik mamüller armağan etmişti. Tüm bu gelişmelerin ışığında ilerleyen dönemlerde değişik Marvel karakterleri ile gerçekleşecek yeni etkinlikler görmemiz çok mümkün. Tam olarak Temmuz’un kaçında ekleneceği meçhul karakterin duyurusu dahi şimdiden coşku yarattı.


Son olarak sınırı olan vakit ile satın alınabilir olacak Loki ürünlerine ulaşmak için oyunu buradan indirebilirsiniz. Bakalım Fortnite, Loki ile beklediği sükseyi yapabilecek mi? Bekleyip göreceğiz…


Önceki Haber
%18 İndirimli Valorant VP - LoL RP Kampanyası

%18 İndirimli Valorant VP - LoL RP Kampanyası

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

VALORANT ve League of Legends Epin ürünlerinde büyük indirim!Siz istediniz, biz yaptık! Bugün itibariyle VALORANT VP ve LoL RP ürünlerinde %18 net indirim kampanyası başladı.VALORANT Points nasıl satın alınır?Öncelikle İtemsatış'a ücretsiz olarak üye olun. Ardından hesabınıza bakiye yükleyin ve VALORANT VP satın alabileceğiniz kategoriye giriş yapın. 300, 600, 1250, 2500, 4400, 8400 VALORANT Points ürünlerinin arasından hangisine ihtiyacınız varsa, yanındaki "satın al" butonuna tıklayın. Tüm yap

Sonraki Haber
Forza Horizon 4 ve FM 2021, %50 İndirimde

Forza Horizon 4 ve FM 2021, %50 İndirimde

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Steam yaz indirimleriÖzel kampanya kapsamında indirime giren oyunlar arasında Forza Horizon 4 ve Football Manager 2021 de bulunuyor. Dünyadaki en çok oynanan araba yarışı simülasyonu oyunu olan ve futbol menajerliği yapmanıza olanak sağlayan bu iki güzel oyun %50 indirime girdi. 8 Temmuz 2021 tarihine kadar indirimli etiket fiyatlarından faydalanabilirsiniz.İndirimli Forza Horizon 4 nasıl satın alınır?Öncelikle bu linkten oyunun Steam mağazasına giriş yapın. Ardından İtemsatış'tan indirimli Stea

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?