PES 2022'nin Demo Sürümü Açıldı

PES 2022'nin Demo Sürümü Açıldı

Konami, PES 2022'nin grafiklerini, animasyonlarını ve mekaniklerini şimdiden görme imkanı sunan ilk demo sürümü erişime açtı. 

Japon oyun stüdyosu Konami, geçtiğimiz sene sürpriz bir izahat gerçekleştirerek yeni bir 'PES 2021' oyunu piyasaya sürmeyeceklerini, bunun yerine daha iyi bir oyun için PES 2022 üstünde çalışmaya devam edeceklerini PES 2020 için bir sürem güncellemesi yayınlayacaklarını duyurmuştu. 


Konami'nin yeni bir oyun için 2 sene şeklinde uzun bir geliştirme sürecine girmesi, PES 2022 ile alakalı beklentilerin fazlasıyla artmasına niçin olmuştu. Yaz mevsiminin ortalarına doğru yaklaşmamızla birlikte PES 2022 ile alakalı dedikodular daha yüksek sesle dillendirilmeye başlamıştı ki oyunun demo sürümü ortaya çıktı.


PES 2022'nin Demo Sürümü Açıldı


Aslına bakacak olursak Konami, PES 2022 adıyla resmi bir demo yayınlamadı. Oyun, "New Football Game Online Performance Test" adıyla PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Series S için erişime açıldı. PES 2022 olduğu aleni bir halde belli olan bu 'kontrol' oyununda online rakiplerle eşleşerek hem oyunun bununla beraber sunucuların performansını kontrol edebiliyorsunuz.


Dün gece itibarıyla erişime oluşturulan demo sürüm, 8 Temmuz evveliyatına kadar aleni kalacak. Demo sürümde yalnızca Manchester United, Bayern München, Juventus ve Barcelona takımları yer alıyor. YouTube ve öteki toplumsal mecralarda gösterilen videolar, PES 2022'nin mekanik, oynanış, balans ve animasyonlarını ortaya koyuyor.


PES 2022'nin Demo Sürümü Açıldı


Oyunda PS4 ile PS5, Xbox One ile de Series X/S içinde çapraz platform desteği bulunuyor. Ancak bunun hemen hemen bir erken hiyerarşi demo sürüm bulunduğunu unutmamak gerekiyor. Dolayısı ile oyun piyasaya sürüldüğünde hem maç eşleştirmede bununla birlikte oyun içi dinamiklerde farklılıklar ile karşı karşıya gelme ihtimalimiz epey yüksek. Lafı daha fazlaca uzatmadan sizleri PES 2020 demo oynanış videolarıyla başbaşa bırakıyoruz.


PES 2022 oynanış videosu
Önceki Haber
League of Legends Sett Oynanış Rehberi

League of Legends Sett Oynanış Rehberi

3 ay önce 7 dk okuma süresi

League of Legends Nedir?League of Legends Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Moba türünde dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunun amacı rakibin merkez üssünü yıkmak ve zafere ulaşmaktır. Beşerli iki takımdan oluşan bu oyunda 150'den fazla şampiyon arasından tercih yapılarak, kendinize özgü eşya düzeni oluşturduğunuz ve rakibin kulelerini yıkarak onları bozguna uğrattığınız rekabetçi çevrimiçi bir oyundur.Sett Ne Zaman Çıktı?14 Ocak 2020 Tarihinde oyuncuların beğenisine

Sonraki Haber
%18 İndirimli Valorant VP - LoL RP Kampanyası

%18 İndirimli Valorant VP - LoL RP Kampanyası

3 ay önce 4 dk okuma süresi

VALORANT ve League of Legends Epin ürünlerinde büyük indirim!Siz istediniz, biz yaptık! Bugün itibariyle VALORANT VP ve LoL RP ürünlerinde %18 net indirim kampanyası başladı.VALORANT Points nasıl satın alınır?Öncelikle İtemsatış'a ücretsiz olarak üye olun. Ardından hesabınıza bakiye yükleyin ve VALORANT VP satın alabileceğiniz kategoriye giriş yapın. 300, 600, 1250, 2500, 4400, 8400 VALORANT Points ürünlerinin arasından hangisine ihtiyacınız varsa, yanındaki "satın al" butonuna tıklayın. Tüm yap

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?