Battlefield 4'ün Sunucu Kapasitesi Arttırıldı

Battlefield 4'ün Sunucu Kapasitesi Arttırıldı

Fragmanı ile büyük coşku yaratan Battlefield 2042 için hazırlıklarına idame eden EA, oyuncuların sıkıntı yaşamaması için Battlefield 4 sunucularının kapasitesini arttırdıklarını açıkladı.

Xbox ve Bethesda'nın müşterek gerçekleştirdiği E3 programına damgasını vuran şeylerden biri de Battlefield 2042'nin oynanış fragmanı olmuştu. Fragmanın aktörleri ne kadar heyecanlandırdığını ise Battlefield 4 oynayanların sayısındaki artıştan görebiliyoruz.


Serideki en yeni oyun olmasa da yakın geleceği mevzu eden son olarak Battlefield oyunu olan Battlefield 4 2013 senesinde çıkmıştı. Bu yapımda imgesel ve oldukca karmaşa bir 2020 yılı tasviri yer alıyordu. Oyun, 2042'yi bekleyen oyuncuların gözdesi haline gelmeyi başardı.

Battlefield 4'ün Sunucu Kapasitesi Arttırıldı

Bir EA toplum yöneticisi, yazılı olarak yapmış olduğu açıklamada, Battlefield 2042 açıklamasına gelen tepkilerden ve hayranların heyecanından ötürü fazlaca etkilendiklerini anlatım ederken, "O zamandan bu yana, çoğunuz komple harbe dönüşün tadını almak için Battlefield 4'e geri döndü. Deneyimlerinizi izliyoruz ve ara sıra Amerika Batı sunucularında öteki bölgelerden daha uzun bekleme süreleri bulunduğunu gördük. İyi haber, bu bölgedeki sunucu kapasitemizi artırdık -daha azca bekleme süresi ve daha fazlaca oyun umabilirsiniz" dedi.


Battlefield 2042, 22 Ekim'de çıkacak. Oyunda uçaklar, tanklar ve öteki cenk ekipmanları kullanılabilecek. Böylece daha geniş ve önceki oyunlara kıyasla görece daha stratejik mücadelelerin yolu da açılmış olacak. Battlefield 2042 ile beraber bir defa daha büyük cenk alanlarına ve dev mühimmatlara kavuşacağız. Oyunda 128 benlik büyük kapışmalar yapmak olası olacak. Ayrıca dinamik fırtınaların, çevresel tehlikelerin ve patlamaların da oyun alanını etkileyebileceğini biliyoruz. 


Oyunda ek olarak değişik oldukça oyunculu modlarının da yer alacağını EA açıklamıştı. Battlefield 2042, FPS çeşidini sevenler için çok eğlenceli vakit geçirmeyi sağlayacak şeklinde duruyor. Oyun ile alakalı siz ne düşünüyorsunuz? Battlefield 2042'yi oynamak talep eder miydiniz?


Önceki Haber
VALORANT Türkiye, Bu Zamana Kadar En Çok Tercih Edilen Ajanları Açıkladı

VALORANT Türkiye, Bu Zamana Kadar En Çok Tercih Edilen Ajanları Açıkladı

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Counter Strike: Global Offensive’in tahtını tehdit eden parasız FPS oyunu VALORANT’ın en sevilen karakterleri belli oldu. VALORANT Türkiye, 1 sene süresince en oldukca tercih edilen ‘ajanları’ kısa bir videoyla açıkladı.Riot Games’in devletimizde kolayca benimsenen oyunu VALORANT’ın çıkışının üstünden bir sene geçti. Mobil platformlara geçmeye hazırlanan oyunun en sevilen ajanı, Twitter’da paylaşılan videoya gore Jett oldu.VALORANT’ın çıkışından beri en çok tercih edilen karakter Jett oldu2-REYN

Sonraki Haber
PS5 Özel Yapımı Olarak Tanıtılan Oyunu Abandoned

PS5 Özel Yapımı Olarak Tanıtılan Oyunu Abandoned

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

Oyun yapımcısı Blue Box Game Studio, bu senenin başlarında Abandoned isminde yeni yapımını duyurmuştu. Açık dünya ölüm kalım oyunu olacak Abandoned’ın bir PlayStation 5 hususi oyunu olacağı söylenmişti. Ancak yeni bir habere nazaran oyun bununla sınırı olan kalmayacak. Yapımcı firmanın Twitter açıklamasına nazaran oyun, PC için de çıkarılacak. Blue Box’ın bir PS5’e haiz olmayan Twitter kullanıcısına verdiği cevaba nazaran, “PC toplumu şenlenecek.”Oyun Blue Box Game Studio tarafınca ilk duyuruldu

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?