GeForce NOW Kütüphanesine 10 Yeni Oyun Daha Geliyor

GeForce NOW Kütüphanesine 10 Yeni Oyun Daha Geliyor

GeForce NOW kütüphanesine eklenecek olan yeni oyunlar belli oldu. NVIDIA tarafınca meydana getirilen açıklamaya göre, bu hafta 10 yeni oyun daha bulut oyun servisine dahil olacak.

Her hafta Perşembe günü yeni GeForce NOW oyunları listesiyle karşımıza çıkan NVIDIA, 17 Haziran 2021 tarihinde bulut oyun servisine eklenecek olan yeni oyunları duyurdu. Bu doğrultuda 17 Haziran Perşembe GeForce NOW oyunları listesini paylaşan firma, hem de yakın gelecekte servise eklenecek yeni oyunların da müjdesini verdi.


Şirket tarafınca meydana getirilen açıklamaya bakılırsa Square Enix’in 26 Ekim tarihinde Steam üstünde satışa sunulacak olan Marvel’s Guardians of the Galaxy oyunu, çıkış yapmış olduğu gün GeForce NOW‘daki yerini alacak. Bunun dışında EGA ve Amplitude Studios’un yakında çıkacak olan oyunu Humankind’in kapalı beta ve tam sürümlerine de GeForce NOW üstünden erişilebilecek.Bu haftanın yeni oyunlarına bakacak olursak, bizleri Humankind, Overcooked! 2, World of Warships ve The Universim gibi yapımlar karşılıyor. Bu oyunlar da şu şekilde sıralanıyor:


Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları – 17 Haziran Perşembe


  • Humankind (Kapalı Beta Steam ve Epic Games Store)
  • Overcooked! 2 (Epic Games Store’da 24 Haziran’da kadar ücretsiz)
  • Roguebook (Steam)
  • Panzer Corps 2 (Epic Games Store)
  • Pathway (Steam)
  • Supraland (Steam)
  • Sword and Fairy (Steam)
  • Sword and Fairy 2 (Steam)
  • The Universim (Steam)
  • World of Warships (Epic Games Store)


Önceki Haber
PUBG'ye Gelen Büyük Güncellemeyle Oyunda Neler Değişti?

PUBG'ye Gelen Büyük Güncellemeyle Oyunda Neler Değişti?

1 yıl önce 10 dk okuma süresi

PlayerUnknown’s Battlegrounds, günümüzün en fazlaca oynanan Battle Royale oyunlarından biri. Oyuna gelen en büyük güncelleme 12.1, hali hazırda sevilen oyunu çok değiştirdi ve iyileştirdi. Yeni güncelleme görsel bir iyileştirmenin yanı sıra oyunu tamamen değiştirecek yeni modlar ve araçlar da içeriyor.Rekabetçi oyunlarda meydana getirilen güncellemeler, oyuncuların takip etmesi ihtiyaç duyulan bir set kuralı da içeriyor. PUBG’nin Sezon 12 güncellemesi de oyun ile alakalı bir takım sahne arkası d

Sonraki Haber
Moba Benzeri Pokemon Oyunu Pokemon UNITE Yayınlandı

Moba Benzeri Pokemon Oyunu Pokemon UNITE Yayınlandı

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

League of Legends veya Mobile Legends Tarzı Mobil Moba Pokemon OyunuSon yıllarda pek fazlaca değişik oyunla karşımıza çıkan Pokemonların bir eksiği MOBA türünde bir ekip harp oyunuydu ki bu alanın büyük potansiyelinin bilincinde olan Nintendo geçtiğimiz sene Pokemon UNITE isimli League of Legends benzeri oyununu duyurmuştu. Oyunla alakalı bugün yeni gelişmeler paylaşıldı.Nintendo bugün oyunun web sitesinden yapmış olduğu duyurularla oyunun ne vakit hangi platforma geleceğini açıkladı. Ayrıca oyu

En son yorumlar
GameWare
GameWare
Düzgün oyun gelse
Beğen Cevapla