League of Legends Yeni Şampiyon Akshan Olabilir mi?

League of Legends Yeni Şampiyon Akshan Olabilir mi?

League of Legends Wild Rift'in dosya sızıntılarına göre Yeni Şampiyon Akshan olabilir.

Yeni Şampiyon Akshan?

Yılın başlangıcında League of Legends ve Riot Games, Mahvlomuş Kral Viego'nun oyuna geleceğini duyurdu. Duyurusu ile birlikte, 2021'de gelecek üç şampiyonun hepsinin onun çevresinde döndüğünü de ortaya koydular. İlki Gwen, Kutlu Terzi. Sonra ortaya çıkan sonraki ikisi bir "Kasvetli Yordle" ve bir orta koridor nişancısı. Yordle'ın ilkin gelmesi gerekiyordu, sadece sızıntılar doğruysa Akshan olması ihtiyaç duyulan nişancılar için onları geri aldılar.

League of Legends Yeni Şampiyon Akshan Olabilir mi?


Gwen bir süredir dışarıda ve Dr. Mundo'nun tekrar emek harcaması da kısa sürede yayınlanmış olsa da, Riot'un her sene altı şampiyona ayak uydurabilmesi için işe koyulmaları gerekecek. Bu sene şimdiye kadar ancak Gwen ve Viego'yu piyasaya sürdüler, bundan dolayı elden geçirilmiş şampiyonlar sayılmaz. Bu, şu ana kadar yalnızca Yordle ve Akshan'ın ortaya çıkmasıyla önümüzdeki altı ay arasında çıkacak dört şampiyon olduğu anlamına geliyor.

Aşağıdaki ve üsteki sızan konsept çalışmasıyla beraber Akshan'nın bir yerden bir yere kanca atacağı ve o kanca sayesinde koridorunda rahatça bir oradan bir oraya hareket etmesini sağlayacaktır tahmini Talon gibi olacağı görülmektedir.

League of Legends Yeni Şampiyon Akshan Olabilir mi?


Akshan'a gelince, adları Wild Rift sızıntısından geldi. Bu, bunun şampiyonun ismi olmayabileceği anlamına gelmiyor.

Akshan'nın bir sonraki etkinlik çıkışıyla gelmesi planlanılıyor ve bu etklinlikle beraber Wild Rift'e de gelebilir. Şu anlık Akshan'ın hikayede Işık Muhafızları'nın tarafında olacağını ve Lucian ve Senna ile bir takım olacağını ön görülmektedir.


Tahmini Ne Zaman Çıkabilir?

Sızıntılara bakılırsa, Yama 11.13 büyük olacak. Bu yamanın zamanı 23 Haziran. Akshan, şu anda PBE'de olmadığı için PBE'yi o vakit vuracaktı.

En muhtemel çıkış tarihleri, 11.14 Yaması yada 11.15 Yaması ile bundan sonrasında gelir. Akshan'ın çıkış zamanı, bu yamalardan herhangi birinde ortaya çıkarsa 8 Temmuz yada 21 Temmuz olacaktır.


%10 indirimli Riot Points satın almak için tıklayınız.


Önceki Haber
Ödüle Doymayan ELEX'in İkinci Oyunu Duyuruldu

Ödüle Doymayan ELEX'in İkinci Oyunu Duyuruldu

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Video oyun tutkunları, 2017 senesinde "ELEX" isminde bir aksiyon RPG oyunu ile tanışma imkanı yakalamışlardı. Piranha Bytes tarafınca geliştirilen ve THQ Nordic tarafınca gösterilen oyun, tek oyunculu bir yapıya haiz olsa da bilhassa hikayesiyle aktörleri mest etmiş, milyonlarca oyunsevere ulaşmayı başarmıştı. THQ Nordic şimdi, ELEX'in devamı durumunda olan ELEX 2'yi duyurdu.ELEX, 2017 senesinde piyasaya sürüldüğünde PlayStation 4, Xbox One ve PC sahipleri tarafınca deneyimlenmişti. Yeni oyun is

Sonraki Haber
Fallout 4'ün Yeni Modu Fallout: London'dan Yayınlandı

Fallout 4'ün Yeni Modu Fallout: London'dan Yayınlandı

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

Fallout 4 oyununa gelmesi beklenen ve DLC boyutunda bir mod olarak nitelenen Fallout: London’dan bir fragman geldi. Sürekli ABD haritasında oyun deneyimi sunan Fallout, aktörleri bu sefer İngiltere’ye götürecek benzer biçimde görünüyor.Oyunun fragmanında görebileceğimiz suretiyle Londra’ya has ikonik hale gelmiş olan çift kattan oluşan otobüs benzer biçimde birçok mühim ayrıntılar oyuna serpiştirilmiş. Ayrıca oyunun yapımcılarının, oyunun sitesinde cevapladığı sık sorulan sorular kısmı de oyun h

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?