Age of Empires 4’ün Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Age of Empires 4’ün Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Kült strateji serisinin yeni oyunu Age of Empires 4, uzun bir bekleyişten sonrasında çıkış tarihini kesinleştirdi. Steam’de ön siparişe oluşturulan oyunun fiyatı da belli oldu. Age of Empires 4, hafifçe tuzlu fiyatıyla önümüzdeki ekim ayında çıkış yapacak.

Video oyun tarihinin en sevilen serilerinden olan Age of Empires’ın yeni oyununun çıkış zamanı belli oldu. 4 sene ilkin ilk defa duyurulan Age of Empires 4, Steam’deki yerini alarak fiyatını ve oyuncularla buluşacağı günü duyurmuş oldu.


Ne zaman Çıkacak?

Günümüz endüstrisine göre orta karar bir fiyatla Steam’de ön siparişe sunulan Age of Empires 4, ekim ayında erişime açılacak. Bir de ‘Deluxe’ versiyona haiz olan oyun, zamanı betimlemeleriyle adeta bir cenk şöleni yaşatacak.


İlk defa 2017 senesinde bir videoyla duyurulan Age of Empires 4, yan oyunlar ve ek seriler sayılmazsa ana serinin 16 senelik sessizliğini bozdu. Aylardır hakkındaki yeni duyumlar alarak gittikçe daha da heves beslediğimiz oyun, bugün Steam’deki yerini aldı. Önceki oyunların yapısına sadık kalmış olarak birçok yeniliği bununla beraber getiren, oynanabilir belgesel keyfi verecek Age of Empires 4’ün fiyatı, 299 TL olarak belirlendi. Ekstra birçok içerik sunacak sunacak Age of Empires 4 Deluxe’ın fiyatı ise 399 TL olarak platformdaki yerini aldı.


Yeni oyunda İngilizlerden Çinlilere ve Delhi Sultanlığı'na kadar 8 değişik uygarlık yer alacak. Oynanış, belgesel benzeri anlatımlarla desteklenecek. Birçok değişik oyun moduna haiz Age of Empires 4, 28 Ekim tarihinde PC ve Xbox Game Pass platformları için çıkış yapacak.


Önceki Haber
Forza Horizon 5 Oyun Fragmanı ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Forza Horizon 5 Oyun Fragmanı ve Çıkış Tarihi Açıklandı

2 ay önce 4 dk okuma süresi

Forza serisindeki yeni oyun Forza Horizon 5 olacak ve oyun Xbox Series X/S, Xbox One ve PC'ye 9 Kasım'da gelecek. Oyun ek olarak ilk günden itibaren Xbox Game Pass'te de yer alacak. Gördüğümüz fragman ise beklediğimize değecek bir oyun olacağının işareti.E3 Direct etkinliğinde tanıtılan oyunda ilk dikkat çeken nokta realist grafikler ve konsolların gelişmiş özelliklerini sonuna kadar kullanan yapısı oldu. Işın seyretme şeklinde teknolojilerin de hakkını veren oyunun fragmanı da görsel şölen sunu

Sonraki Haber
Fallout 76 Pittsburgh'u da Gösteren Fragmanı Yayınlandı

Fallout 76 Pittsburgh'u da Gösteren Fragmanı Yayınlandı

2 ay önce 4 dk okuma süresi

Fallout 76'yı başından beri takip edenler, oyun dışı nedenlerden ötürü oyuna sabretmeyi aslına bakarsanız öğrenmişti. İlk çıkmış olduğu dönemde eleştirilere kulak veren yapımcılar, oyunu geçen müddette oldukça iyi hale getirmeyi başarmıştı.Bethesda, E3 Direct'te Xbox ile beraber gerçekleştirdikleri etkinlikte Fallout 76'da artık Fallout 3'te gördüğümüz bölgelere geri döneceğimizi açıkladı. Bunun içinse 2022'ye kadar sabretmemiz ve "Expeditions" paketini beklememiz gerekecek.Fallout 3 oyununda, b

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?