Starfield Çıkış Tarihi Duyuruldu

Starfield Çıkış Tarihi Duyuruldu

Starfield çıkış tarihi bir süredir devam eden sızıntıların ardından Xbox’ın E3 2021 sunumu sırasında açıklandı.

Starfield çıkış zamanı Xbox ve Bethesda’nın E3 2021 konferansında açıklandı. Bethesda Game Studios’un evvela E3 2018’de duyurduğu feza konulu RPG oyunu, 11 Kasım 2022 tarihinde Xbox Series X, Series S ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Aynı zamanda Microsoft’un açıklamasına nazaran laf mevzusu oyun öteki Microsoft oyunlarında olduğu benzer biçimde ilk günden Xbox Game Pass‘te yer alacak.


Bethesda Game Studios’un 25 sene sonrasında oluştuğu ilk kainat olarak karşımıza çıkan Starfield, günümüzden yüzyıllar sonrasını mevzu alıyor. Bethesda’nın Creation Engine 2 motoruyla geliştirilen oyunda bizleri dipsiz bucaksız kainat karşılıyor.


Starfield Çıkış Tarihi Duyuruldu


Uzaydaki son bir öbek kaşife odaklanan oyun ile alakalı hemen hemen ayrıntılı bir izahat yapılmadı. Ancak, kısa bir müddet ilkin The Washington Post tarafınca gösterilen ayrı bir videoda Bethesda, feza konulu RPG oyununu ”oynamayı hayal ettiğimiz bir oyun” olarak tanımlıyor. Tabii, derhal yukarıda da belirtiğimiz benzer biçimde Bethesda’nın yeni oyunu ile alakalı bildiklerimiz bunlarla sınırlı. Fakat, geliştirici stüdyonun gelecek aylarda daha çok ayrıntıyı oyuncularla paylaşması bekleniyor.


Starfield E3 2021 Fragmanı
Önceki Haber
Marvel's Avengers Black Panther - War for Wakanda Duyuruldu

Marvel's Avengers Black Panther - War for Wakanda Duyuruldu

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Square Enix, bilhassa Marvel Sinematik Evreni'nin en popüler olduğu dönemde duyurularak beklentileri arşa çıkaran sadece gösterilen ilk tanıtım videosu ile hayal kırıklığı yaratan 2020 yılında yapılmış oyunu Marvel's Avengers için yeni bir genişletme paketi yayınlamaya hazırlanıyor. Oyuna gelecek bir sonraki genişletme paketi Black Panther - War for Wakanda için ilk tanıtım videosu yayınlandı.Adından da anlaşılabileceği şeklinde ilk defa Captain America: Civil War filmi ile Marvel Sinematik Evre

Sonraki Haber
Battlefield 2042'nin Oynanış Videosu Yayınlandı

Battlefield 2042'nin Oynanış Videosu Yayınlandı

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

EA DICE tarafınca geliştirilen ve şimdiden senenin en coşku verici aksiyon oyunlarından biri olacağının ipuçlarını sunan Battlefield 2042'den ilk oynanış videosu geldi. Yaklaşık 3 dakika uzunluğunda, reel bir oynanış videosundan oldukça oynanışı da yayınlayan bir tanıtım videosu tadındaki videoda oynanış açısından mühim ipuçları da bulmak mümkün.Battlefield 2042, adından da anlayabileceğiniz suretiyle uygar zamanda geçen bir harp oyunu. Yayınlanan ilk tanıtım videosu, Battlefield 2042'nin sıklık

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?