Epic Games Ücretsiz Discord Nitro Kampanyası

Epic Games Ücretsiz Discord Nitro Kampanyası

Epic Games, Discord Nitro ürününü ücretsiz olarak dağıtacağını açıkladı, detaylar ve daha fazlası aşağıda.

Epic Games, ücretsiz Discord Nitro kampanyası

Son dönemde dağıttığı ücretsiz oyunlarla adından sıkça söz ettiren Epic Games, bu seferde Discord Nitro ürününü ücretsiz olarak dağıtacağını açıkladı. 10 Haziran tarihinden, 24 Haziran 2021 tarihine kadar kampanyanın devam edeceği açıklandı. Eğer daha önce Nitro sahibiyseniz, Epic Games'in ücretsiz Discord Nitro kampanyasından yararlanamazsınız.


Bedava Discord Nitro kampanyası ne zamana kadar geçerli?

Epic Games, kampanyanın 24 Haziran 2021, saat 18.00'a kadar geçerli olacağını açıkladı. Aldığınız ücretsiz Discord Nitro kodları bu tarihe kadar kullanılabilecek. Her e-posta adresine yalnızca 1 kod alınabilmekte ve bu kodlar 24 Haziran'dan sonra kullanılamayacak.


Epic Games'ten Ücretsiz Discord Nitro nasıl alınır?

Epic Games Launcher veya Epic Games resmi internet sitesi üzerinden ücretsiz Discord Nitro'yu alabilirsiniz.


1.Adım: Mağazaya girdikten sonra, ekrandaki "DISCORD NITRO MEGA FIRSATI" yazısına tıklayın. Ardından kırmızı okla gösterilen "şimdi ücretsiz" butonuna tıklayın.

Epic Games Ücretsiz Discord Nitro Kampanyası


2.Adım: Açılan sayfada "yükle" butonuna tıklayın. Ardından açılan sayfada sözleşmeyi onaylayıp, siparişi verin.

Epic Games Ücretsiz Discord Nitro Kampanyası

Yapmanız gerekenler bu kadar. Bu adımdan sonra e-postanıza 24 saat içerisinde ücretsiz Discord Nitronuz gelecek. Gelen aktivasyon linkine tıklayarak 3 aylık Discord Nitroya bedavaya sahip olacaksınız.


Discord Nitro nedir

Discord Nitro, hesabınızı daha özel bir hale getirmenizi sağlar. Farklı emojiler, hareketli profil fotoğrafı, HD yayın, sunucuya yükseltme yapma ve yüksek ses kalitesi gibi özelliklere sahip olabilirsiniz.


Ayrıca İtemsatış Discord ilan pazarından sunucu, hesap, boost, Nitro ve Owo Cash alışverişi yapabilirsiniz.


Önceki Haber
VALORANT Ejder Ateşi Vandal kaç VP?

VALORANT Ejder Ateşi Vandal kaç VP?

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

Ejder ateşi koleksiyonu VALORANT'ta en çok tercih edilen kaplamalar arasında bulunuyor. Havalı efektleri ve vuruş hissiyatı yüzünden verilen parayı sonuna kadar hak ediyor. VALORANT oyun içi mağazanızı düzenli olarak kontrol ederek, Ejder Ateşi Vandal kaplamasını denk getirebilirsiniz. Bazen günlerce, bazen haftalarca hatta aylarca Ejder Vandal bekleyen oyuncular olabiliyor. Yani bu konu biraz da sizin şansınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor.Ejder Vandal kaç vp?Eğer Ejder Vandal kaplam

Sonraki Haber
Valorant Yeni Ajan için Tanıtım Videosu Yayınladı

Valorant Yeni Ajan için Tanıtım Videosu Yayınladı

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

VALORANT’ta 16. Ajanın ne tür kabiliyet setine haiz olacağı birçok oyuncu tarafınca merakla bekleniliyor. Killjoy’un VALORANT’ın resmi Twitter hesaplarını ele geçirmesinin ardından, 16. Ajan ile alakalı Summer Game Fest’te kısa bir tanıtım videosu yayımlandı.Riot Games, pek fazla ayrıntıya girmek istemese de, Summer Game Fest’ten yararlanarak yeni VALORANT ajanını topluma sundular.Riot Games’in VALORANT’ın yeni ajanının kim olacağını bizlere göstermesi için ancak birkaç saniyelik bir video ehil

En son yorumlar
GameWare
GameWare
Garibanın yüzü gülüyor :D
Beğen Cevapla
mahmuthafif27
mahmuthafif27
x
Beğen
mahmuthafif27
mahmuthafif27
xd
Beğen