Cyberpunk 2077'nin Beta Aşamasındaki Hatalarını Gösteren 18+ Video

Cyberpunk 2077'nin Beta Aşamasındaki Hatalarını Gösteren 18+ Video

2020'nin en tartışmalı oyunu Cyberpunk 2077'nin, bizzat CDPR geliştiricileri tarafınca hazırlanmış, oyunun geliştirme aşamasındaki buglarını yayınlayan bir video ortaya çıktı.

Cyberpunk 2077, geçtiğimiz sene oyun dünyasının en çokca konuşmuş olduğu yapımlar içinde yer alıyordu. Gerek oyunun vadettiği yeni nesil içerikler, gerek CD Projekt RED'in oyunu tertipli olarak ertelemesi, gerekse oyunun koca bir bug festivali olarak piyasaya sürülmesi, Cyberpunk 2077'yi konuşa konuşa bitirememize niçin olmuştu.


Çevrimiçi olarak sızdırılan yeni bir video, CDPR'nin Cyberpunk 2077'yi geliştirirken sandığımızdan da oldukca eğlendiğini gözler önüne seriyor. Zira paylaşılan bilgilere nazaran laf mevzusu video, bizzat CDPR tarafınca oyun geliştirilme aşamasındaken ortaya çıkan gülünç bugların birleştirilmesiyle oluşturuldu.


Cyberpunk 2077'nin Beta Aşamasındaki Hatalarını Gösteren 18+ Video


Söz mevzusu videoda bir sosisli sandviç ve iki hamburgerden oluşan bir motosiklet de dahil olmak suretiyle çok entresan materyaller ve kimi ürkütücü kimi gülünç entresan buglar bulunuyor. Elbetteki stüdyonun oyunu geliştirirken bu tip montajlarla eğlenmesi fena bir şey değil. Ancak oyun piyasaya sürüldüğünde de bu biçim bugların devam ediyor olması, oyunseverler tarafınca pek de hoş karşılanmamıştı.


CD Projekt RED, bugları sebebiyle oyun eleştirmenleri ve oyunseverler tarafınca yerden yere yaralanan Cyberpunk 2077'yi hak etmiş olduğu yere taşıyabilmek için çalışmalarına devam ediyor. Stüdyo, oyun için yayınladığı güncellemeler ile hataları giderip performansı iyileştirmeye odaklanıyor. Bu mevzuda ne kadar başarı göstermiş olduğuna ise anca oyunseverler karar verebilir.
Önceki Haber
Sağlık Sorunları Nedeniyle Blue LEC’e Katılamayacak

Sağlık Sorunları Nedeniyle Blue LEC’e Katılamayacak

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

SK bugün, orta koridor Blue’nun kısa sürede göğüs ağrıları ve teneffüs sorunları sebebiyle hastaneye kaldırıldığını duyurdu. Hastalığın COVID-19 ile alakalı olmadığı süratli bir biçimde doğrulansa da, SK için orta koridoru açılış haftasonuna katılmayacak. Kuruluşa göre, bu dinlenme süresinin yalnızca açılış haftasında süreceği tahmin ediliyor ve taraftarlar onun 2021 LEC Yaz Mevsimi’nin ikinci haftasında dönüşünü beklemeliler.Blue’nun yerine geçecek olan Twohoyrz şimdiye kadar SK Prime ile iki m

Sonraki Haber
BBL Esports VCT 2021 1. ve 2. aşamalarda en popüler ekipler içinde yer aldı

BBL Esports VCT 2021 1. ve 2. aşamalarda en popüler ekipler içinde yer aldı

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Ferit “wtcN” Karakaya, Kemalcan “Kendine Müzisyen” Parlak, Şükrü “Uthenera” Şentürk ve Okan “Oidemirel” Demirel tarafınca hayata geçirilen BBL Esports, VALORANT Champions Tour 2021: EMEA 2. Aşama finallerinde savaşım edip 7-8. sırada yer almış ve VALORANT Masters: Reykjavík’e gidememişti.BBL Esports VALORANT Masters: Reykjavík’e gidemese bile, espor seyircileri tarafınca kendilerine yayınlanan yoğun alaka istatistiklere yansıdı. Esports Charts’ın verilerine bakılırsa BBL seyirci sayısına oranla

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?