League of Legends Wild Rift, Riven Tanıtıldı

League of Legends Wild Rift, Riven Tanıtıldı

League of Legends Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Moba türünde dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunun amacı rakibin merkez üssünü yıkmak ve zafere ulaşmaktır. Riot, League of Legends'in popülerliğinin artması sonrasında oyunu mobil cihazlara getirmeye karar vererek League of Legends Wild Rift adında bir mobil oyunu oyuncularının beğenisine sunuldu.

Yeni Şampiyon Riven

Riven Üst koridor rolünde oynanılabilen kuvvetli ve ağır bir dövüşçüdür. Şampiyon her safhada rakiplerini birden çok alt etmenin yollarını bulabilir.


Riven Tanıtım Videosu


Şampiyon hakkında şu an Wild Rift için yetenek kitinin nasıl değişeceği duruma bağlıdır sonuçta mobil bir oyun olan Wild Rift şampiyon kitinin bazılarının değişebileceği de görülmektedir.


Riven Yetenekleri

Pasif - Rünlü Kılıç: Riven'ın yetenekleri, kılıcı için yükler biriktirir. Şampiyonun normal saldırıları yükleri tüketerek fazladan hasar verir.

Yetenek 1 - Kırık Kanatlar: Riven bir dizi saldırıya geçer. Bu yetenek kısa süre içinde üç kez aktifleştirilebilir ve üçüncü darbe, yakındaki rakipleri geri savurur.

Yetenek 2 - Ki Patlaması: Riven bir Ki Patlaması yaratarak, yakınındaki rakiplerin hasar alıp sersemlemelerine neden olur.

Yetenek 3 -Yiğitlik: Riven kısa bir mesafe ileri sıçrayarak, gelen hasarı engeller.

Ulti - Sürgün Kılıcı: Riven yadigâr silahını enerjiyle yükler ve Saldırı Gücü ile Menzil kazanır. Ayrıca, bu süre boyunca güçlü bir menzilli saldırı olan Rüzgâr Darbesi'ni bir defaya mahsus olarak kullanabilir.


Riven Hikayesi

Bir zamanlar Noxus ordularında kılıç ustası olan Riven, daha önce fethetmeye çalıştığı topraklarda artık bir sürgün. İnancının gücü ve muazzam etkililiği sayesinde rütbesini çabucak yükseltmesinin ardından efsanevi bir rün kılıcı ve kendi birliğiyle ödüllendirildi; ancak Ionia cephesinde Riven'ın anavatanına karşı hissettiği güven bir sınava tabi tutularak sonunda tamamen parçalandı. İmparatorlukla arasındaki bütün bağları koparan Sürgün, bu parçalanmış dünyada kendine bir yer bulmaya çalışıyor. Ancak Noxus'un da artık eski Noxus olmadığı söylentileri kulağına sıkça geliyor.Önceki Haber
Battlefield 6'nın Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Battlefield 6'nın Tanıtım Tarihi Belli Oldu

2 yıl önce 6 dk okuma süresi

Birinci şahıs aksiyon oyunu Battlefield, aktörleri nerede ise çıkardığı her oyunuyla memnun etmeyi başardı. Üçüncü ve dördüncü oyunlar daha çağdaş ortamlar sunarken Battlefield 1, oyunculara 1. Dünya Savaşı atmosferini fazlaca iyi bir halde yaşatmıştı. Daha ondan sonra çıkmış olan Battlefield V ise, aktörleri İkinci Dünya Savaşına götürmüş olsa da Battlefield 1 kadar iyi geri dönüşler aldığını söyleyemeyiz.Oyuncuların eski savaş ortamlarına doyduğunu ayrım eden DICE’ın, Battlefield 6 oyununda ak

Sonraki Haber
VALORANT Ajan Kontratı Nasıl Etkinleştirilir

VALORANT Ajan Kontratı Nasıl Etkinleştirilir

2 yıl önce 4 dk okuma süresi

VALORANTRiot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan VALORANT, FPS türünde bir oyundur. Beşer kişilik iki takımın karşı karşıya geldiği ve kıyasıya rekabet ettiği oyun modları bulunur. Her takımdaki 5 oyuncu 5 farklı ajan seçerek kapışmaya dahil olur. 2021 Haziran ayı itibariyle VALORANT'ta toplamda 15 ajan bulunuyor. Ama bu ajanların hepsine oyuna başladığınızda sahip olamıyorsunuz. Bir ajana sahip olabilmeniz için öncelikle ajan kontratını aktif etmeniz gerekiyor.VALORANT ajan kontratı nas

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?