Sony, Uncharted 4'ün PC Sürümünün Geleceğini Yanlışlıkla Söyledi

Sony, Uncharted 4'ün PC Sürümünün Geleceğini Yanlışlıkla Söyledi

Sony, Invester Relations isminde yatırımcılarıyla gerçekleştirdiği etkinlikte PC sürümünün geleceği oyunları paylaştı. Sunumdan alınan birtakım görüntüler, internete sızdırılınca PC için planlanan oyunların içinde Uncharted 4'ün olduğu ortaya çıktı.

Uncharted 4'ün PC Sürümünü

E3 2021 ve Summer Game Fest benzer biçimde etkinlikler yaklaştıkça, Sony'nin yeni yapacağı açıklamalar daha da coşku verici olmaya başladı. 27 Mayıs itibarıyla State of Play etkinliği ile erken bir açılış meydana getirecek Sony, Uncharted 4 oyununun PC platformlarına geleceğini ağzından kaçırmış olabilir.


Uncharted 4'ün haberi, Investor Relations isminde Sony'nin yatırımcılarıyla düzenlemiş olduğu bir etkinlikte ortaya çıktı. Etkinlik için hazırlanan sunumda ortaya çıkan bu detayda, planlanan PC sürümlü oyunların altında Uncharted 4 yer alıyordu.

Sony, Uncharted 4'ün PC Sürümünün Geleceğini Yanlışlıkla Söyledi


Haberin sızdırıldığı belgede oyunun hangi tarihte PC platformuna geleceği veya dönüşüm için ne vakit çalışmalara başladığı yazmıyor. Tek malum şey, Uncharted 4'ün PC platformları için kısa sürede hazırlanacağı. ilk olarak Mayıs 2016'da PS4 için yayımlanan Uncharted 4, PS5 sürümünün yayınlanmaması nedeniyle fanatiklerinden tenkit almıştı ve ondan sonra da bütün Uncharted oyunlarını birleşitirecek Uncharted Collection serisinin ancak PC için iddiaları ortaya atılmıştı.


Henüz bu iddia bir kesinliğe kavuşmamışken şimdi de Summar Game Fest etkinliğinde Uncharted 4'ün PC sürümünün tanıtılması bekleniyor. Sony'den hemen hemen resmi bir izahat gelmedi sadece vaziyet kesinlikle daha çok oyuncu kitlesine ulaşmak isteyen Sony'nin bu haberine sevinen yüzlerce şahıs olmuştur.


Önceki Haber
League of Legends Dr. Mundo Güncellemesini Yayınladı

League of Legends Dr. Mundo Güncellemesini Yayınladı

1 yıl önce 6 dk okuma süresi

Mundo ReworkDr. Mundo güncellemesi hala sevdiğimiz ve bildiğimiz Mundo'yu tekrardan korumaktadır. Ancak yalnızca bir kaç yeteneğinde değişiklik yapılması gerektiğini öne süren Riot Games karakterin yapısını biraz daha insani tarafını tutmak istemişler.YeteneklerPasif - Nereye İsterse Oraya Gider: Dr. Mundo kendisine isabet eden bir sonraki kitle kontrolü etkisine karşı direnir, bunun yerine mevcut canını kaybeder ve yakınına bir kimyasal haznesi bırakır. Dr. Mundo haznenin üstünden geçerek onu a

Sonraki Haber
Netflix, Oyun Sektörüne Giriyor

Netflix, Oyun Sektörüne Giriyor

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Netflix, Abonelik Sistemi İçin Ekip KuruluyorOyun sektörü gün geçtikçe daha kazançlı bir sektöre dönüşüyor ve pastadan hisse almak veya payını çoğaltmak isteyen büyük firmalar bu mevzuda mühim adımlar atıyor. Netflix de bu yönde tehlikeli sonuç bir adım atarak yeni bir oyun abonelik sistemi ile sektöre dahil olmaya hazırlanıyor.Aslında oyun abonelik sistemleri Apple Arcade ve Google Play Pass benzer biçimde sistemlerden aşina olduğumuz bir sistem. Netflix'in bu sistemi daha geniş bir kullanıcı a

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?