League of Legends Dr. Mundo Güncellemesini Yayınladı

League of Legends Dr. Mundo Güncellemesini Yayınladı

Bugün League of Legends Dr. Mundo güncellemesini yayınlayaraktan oyuncuların beğenisine sunulmuştur.

Mundo Rework

Dr. Mundo güncellemesi hala sevdiğimiz ve bildiğimiz Mundo'yu tekrardan korumaktadır. Ancak yalnızca bir kaç yeteneğinde değişiklik yapılması gerektiğini öne süren Riot Games karakterin yapısını biraz daha insani tarafını tutmak istemişler.


Yetenekler

Pasif - Nereye İsterse Oraya Gider: Dr. Mundo kendisine isabet eden bir sonraki kitle kontrolü etkisine karşı direnir, bunun yerine mevcut canını kaybeder ve yakınına bir kimyasal haznesi bırakır. Dr. Mundo haznenin üstünden geçerek onu alabilir. Hazne azami canının belli bir kısmını yeniler ve pasifinin bekleme süresini azaltır. Rakipler haznenin üstünden geçerek onu yok edebilir.

Ayrıca Dr. Mundo'nun can yenilemesi azami canına bağlı olarak artar.


Q - Mikroplu Testere: Dr. Mundo isabet ettiği ilk rakibe mevcut canına bağlı olarak büyü hasarı veren ve onu yavaşlatan mikroplu bir testere fırlatır.


W - Şok Terapisi: Dr. Mundo kendisini birkaç saniyeliğine çarparak yakınındaki rakiplere sürekli büyü hasarı verir ve aldığı hasarın belli bir kısmını gri can olarak biriktirir. Dr. Mundo sürenin sonunda yakınındaki rakiplere anlık büyü hasarı verir ve bu saldırı bir rakibe isabet ederse gri canına eşdeğer miktarda iyileşir (saldırı yalnızca minyonlara veya canavarlara isabet ederse daha az iyileşir). Dr. Mundo, Şok Terapisi'ni yeniden kullanarak yeteneğin etkilerini erken sonlandırabilir.


E - Beyin Sarsıntısı:

Pasif - Dr. Mundo eksik canına bağlı olarak artan ilave saldırı gücüne sahiptir.

Aktif - Dr. Mundo "sağlık" çantasını bir rakibin kafasına geçirerek ona eksik canına bağlı olarak fiziksel hasar verir. Rakip katledilirse uzağa savrularak temas ettiği rakiplere bu yeteneğin asgari hasarını verir.


R - Doz Aşımı: Dr. Mundo vücuduna kimyasal pompalayarak anlık olarak eksik canının yüzdelik bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileşir. Daha sonra uzun bir süre boyunca azami canının belli bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileşirken hareket hızı ve saldırı gücü kazanır.


Mundo Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

11.12 Yamasında oyuncuların beğenisine sunulacaktır.


Önceki Haber
SuperMassive ile BLAZE Güçlerini Birleştirdi

SuperMassive ile BLAZE Güçlerini Birleştirdi

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

SuperMassive BLAZE EsportsPapara SuperMassive ve Blaze Espor resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama şu şekilde;"Değerli Espor topluluğu,Bugün, bizim için çok önemli bir haberi paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz.Türkiye'nin Espor'a en fazla yatırım yapan ve en büyük markalarından biri olan iki değerli takım "SuperMassive" ve "Blaze Espor" takımları olarak güçlerimizi birleştirme kararı aldık.Bu büyük birleşme 1 Haziran 2021 tarihi itibari ile hayata geçecek ve takımımız yoluna "SUPERMASS

Sonraki Haber
Sony, Uncharted 4'ün PC Sürümünün Geleceğini Yanlışlıkla Söyledi

Sony, Uncharted 4'ün PC Sürümünün Geleceğini Yanlışlıkla Söyledi

1 yıl önce 4 dk okuma süresi

Uncharted 4'ün PC SürümünüE3 2021 ve Summer Game Fest benzer biçimde etkinlikler yaklaştıkça, Sony'nin yeni yapacağı açıklamalar daha da coşku verici olmaya başladı. 27 Mayıs itibarıyla State of Play etkinliği ile erken bir açılış meydana getirecek Sony, Uncharted 4 oyununun PC platformlarına geleceğini ağzından kaçırmış olabilir.Uncharted 4'ün haberi, Investor Relations isminde Sony'nin yatırımcılarıyla düzenlemiş olduğu bir etkinlikte ortaya çıktı. Etkinlik için hazırlanan sunumda ortaya çıkan

En son yorumlar
Bu haber için yapılmış hiçbir yorum bulunmuyor.

Bu yorum alanı kalbiniz kadar temiz. Bir yorum bırakmak ister misiniz ?